Anna Czartoryska-Niemczycka i Michał Niemczycki: historia miłości
Fot. Mateusz Jagielski/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Czartoryska i Michał Niemczycki zachwycają w romantycznej sesji. Zdradzili receptę na udany związek

„Na pierwszym miejscu stawiamy rodzinę, dzieci i to, co budujemy razem”

Olga Figaszewska 22 listopada 2023 08:47
Anna Czartoryska-Niemczycka i Michał Niemczycki: historia miłości
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Od dziesięciu lat są szczęśliwym małżeństwem. Jedno spotkanie zmieniło ich życie na zawsze, a poznali się dzięki rodzicom. Anna Czartoryska-Niemczycka i Michał Niemczycki nie kryją swojego szczęścia, a owocem ich miłości jest czwórka wspaniałych dzieci. Para rzadko mówi o swoim życiu prywatnym, ale tym razem zrobili wyjątek i zdradzili receptę na tak udany związek.

Anna Czartoryska-Niemczycka i Michał Niemczycki o miłości

Ona – aktorka i wokalistka. On – biznesmen i filmowiec. Dwa światy połączyła miłość. Anna Czartoryska-Niemczycka i Michał Niemczycki pierwszy raz spotkali się na balu u Dominiki Kulczyk, a przedstawili ich sobie rodzice. „Michał ma wyjątkowe poczucie humoru, potrafi z pełną powagą wchodzić na szczyty abstrakcji […] Przegadaliśmy cały wieczór. Szybko poczułam, że łączy nas wyjątkowa więź”, mówiła Anna Czartoryska-Niemczycka w rozmowie z PANI. Z kolei jej ukochany tak wspominał, że ten dzień: „Ten bal, na którym się spotkaliśmy, był imprezą, na które rzadko chodzę. Natomiast nie wierzę w przypadki, więc już teraz wiem, dlaczego tam się znalazłem”, wyznał.

Anna Czartoryska ujęła go dojrzałością, mądrością, poczuciem humoru i urodą. Już po kilku tygodniach poczuł, że znalazł kobietę swojego życia. A dziś od dziesięciu lat tworzą zgrane małżeństwo i wychowują czwórkę pociech: Ksawerego, Janeczkę, Antka i Stefana. Podkreślają, że są dopiero na początku swojej drogi, a siłą ich relacji jest to, że rozmawiają ze sobą o wszystkim. „I chyba na tym właśnie polega dojrzały związek, że potrafimy regularnie prowadzić trudne rozmowy”, dodawał Michał Niemczycki w PANI.

Łączą ich wspólne zainteresowania, wartości, doskonale się rozumieją. Zakochani dają sobie też przestrzeń do rozwijania swoich pasji, pracują nad sobą i swoją relacją. „Na pierwszym miejscu stawiamy rodzinę, dzieci i to, co budujemy razem. Rodzicielstwo to nasza wspólna „zajawka”, dodawała Anna Czartoryska-Niemczycka w rozmowie z magazynem PANI.  

Czytaj też: Anna Czartoryska-Niemczycka i Michał Niemczycki: nikt nie dawał im szans, ale zwyciężyła miłość

Anna Czartoryska-Niemczycka i Michał Niemczycki w romantycznej sesji

Michał Niemczycki mocno wspiera ukochaną żonę w powrocie do intensywniejsze pracy i podziwia. „Kibicowałem jej, gdy nagrywała płytę „Euforia/Panika”, nad którą pracowała kilka lat. Ciekawym doświadczeniem było też wspólne nagranie teledysku. To nas utwierdziło w tym, że gdy cokolwiek robimy razem, dobrze nam wychodzi”, mówi.

Para uwielbia wspólnie podróżować i cieszą się każdą chwilą spędzoną razem. Teraz Anna Czartoryska-Niemczycka i Michał Niemczycki wzięli udział w romantycznej sesji, która ilustrowała materiał dla magazynu PANI.

Czytaj też: Córka Nataszy Urbańskiej idzie w jej ślady: "Uświadamiam ją, że show-biznes dużo oferuje, ale też dużo zabiera"

Aktorka podzieliła się z obserwatorami wyjątkowym materiałem wideo. Zakochanych łączy wyjątkowa więź, nie szczędzili sobie czułości. „Dotychczas nie udzielaliśmy wspólnych wywiadów, ale dla magazynu Pani i cyklu Partnerzy postanowiliśmy zrobić wyjątek ❤️. To dla nas piękna pamiątka na 10-lecie ślubu i okazja do tego by przez chwilę poleżeć w jasnych swetrach na białej kanapie. W prawdziwym życiu już dawno bylibyśmy upaćkani sosem pomidorowym albo kaszką z owocami:-) Zapraszamy Was do lektury, a jeżeli spodoba Wam się nasze spojrzenie na miłość możecie zagłosować na nas w plebiscycie Srebrne Jabłka 2023”, wyznała Anna Czartoryska-Niemczycka  

Źródło: Pani

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.