Katarzyna Zielińska, Wojciech Domański
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Miłość między nami po prostu się wydarzyła. Teraz myślę, że byliśmy sobie pisani!”

Poznaj niezwykłą historię miłości Katarzyny Zielińskiej i Wojciecha Domańskiego

Olga Figaszewska 20 lutego 2020 17:51
Katarzyna Zielińska, Wojciech Domański
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Katarzyna Zielińska zalicza się do grona gwiazd, które rzadko opowiadają o swoim życiu prywatnym. Sporadycznie zamieszcza w sieci zdjęcia z najbliższymi. Niedawno zrobiła wyjątek publikując romantyczną fotografię z  mężem z okazji Walentynek. ,,Dziś o miłości mowa, więc przedstawiam Wam swoją, jedyną, najukochańszą walentynkę. Z Nim wszystko jest fajne, pozytywne, cudowne, najlepsze na świecie”, napisała aktorka. Jak wygląda historia ich miłości? Gdzie się poznali?

Katarzyna Zielińska i Wojciech Domański historia miłości

Wspierają się, dzielą ze sobą każdy dzień. Tworzą kochającą się rodzinę. Katarzyna Zielińska i Wojciech Domański sześć lat temu stanęli na ślubnym kobiercu.

„Od sześciu lat codziennie mam z Nim randkę. I zamierzam pociągnąć tę randkę jeszcze przez kilkadziesiąt lat. Znam tego gościa od przedszkola. A On mnie. I nie nudzi nam się. Wręcz przeciwnie. Jest coraz piękniej. To ma sens!. Życzcie nam sto lat życia razem. Ps. Poza wszystkim, kto wytrzyma z Zieliną? Tylko Wojciech!”, napisała pod wspólnym zdjęciem z ukochanym z rocznicy ślubu.

Para opowiedziała swoją historię Magdalenie Kuszewskiej w nowym magazynie PANI.

Katarzyna Zielińska i Wojciech Domański poznali się jeszcze w przedszkolu! Mieszkali na jednym osiedlu w Starym Sączu. Z  tamtych lat aktorka pamięta jasne spojrzenie swojego ukochanego. Zwrócił jej uwagę swoim uśmiechem i dobrym sercem. Potem ich drogi się rozeszły. Kiedy miał 16 lat wyjechał do USA do szkoły z internatem, by nauczyć się języka, zwierzyć trochę świata, poznać ludzi. Nie widzieli się długo, czasem wymieniali kilka słów za pomocą mediów społecznościowych. W pewnym momencie musiał podjąć decyzję o przeprowadzce z Nowego Jorku do Europy, ale nie wiedział, gdzie powinien osiąść.

Wojciech Domański nie miał w Warszawie żadnych znajomych, więc odezwał się do Kasi. ,,Rozmawialiśmy tak, jakbyśmy widzieli się dzień wcześniej, a przecież upłynęły lata od ostatniego spotkania. (...) O tym, że Kasia jest popularną aktorką, wiedziałem dawno od mamy. (...) Kasia żartobliwie zaproponowała, że może być moim przewodnikiem po mieście. Wprowadziła mnie w swoje towarzystwo", wspominał Wojciech Domański w rozmowie z Magdaleną Kuszewską.

,,Umówiliśmy się na sushi. ,,Chciałabym, aby mój mąż miał takie dobre oczy jak on", przeszło mi przez myśl, gdy rozmawialiśmy. Najbardziej ujęła mnie jednak jego skromność. Nie przechwala się, że jest absolwentem Uniwersytetu Harvarda i odnosi sukcesy zawodowe", mówi Katarzyna Zielińska w nowej PANI.

Aktorka nie szukała wówczas miłości. Ale los chciał dla niej inaczej. Byli sobie pisani.  „Miłość między nami po prostu się wydarzyła. Teraz myślę, że byliśmy sobie pisani! Wojtuś działa na mnie jak balsam. Radzi, wspiera, motywuje. (…) Myślę, że daję mu dawkę pozytywnego szaleństwa, które on ma, ale rzadko z niego korzysta”, zwierza się aktorka w wywiadzie z Magdaleną Kuszewską.

Jak wyglądały ich zaręczyny? Wszystko odbyło się w Tajlandii. Wojciech Domański zaprosił ukochaną na kolację. 3 sierpnia 2013 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Wesele w Warszawie trwało trzy dni! Dziś są szczęśliwym małżeństwem i doczekali się dwójki wspaniałych pociech. Oboje dbają o swoją relację i zależy im na tym, by nigdy nie zaniedbać tego niesamowitego uczucia. Ważna jest ich własna przestrzeń. Dlatego w każdy w piątek zostawiają dzieci pod opieką niani i wyjeżdżają tylko we dwoje.
„Mąż motywuje, żebyśmy regularnie chodzili na randki”, dodaje w rozmowie z PANI.

Kasia Zielińska docenia w swoim mężu to, że daje jej sporo przestrzeni w zawodowych decyzjach i zawsze stoi za nią murem. Dzięki niemu założyła firmę producencką i zrealizowała trzy spektakle. Najważniejsze dla gwiazdy jest to, że tworzą rodzinę, która kocha się nad życie. „Natomiast dla nas jako pary ważna jest wyrozumiałość dla drugiej strony. Idziemy w jednym kierunku”, dodała.

Z kolei Wojciech Domański podkreśla, że znają się całe życie.  ,,Dojrzałość pomogła nam w budowaniu relacji. Uważam, że spotkaliśmy się w odpowiednim momencie. Założenie rodziny przeniosło moje życie w inny wymiar. Mam na pewno większe poczucie spokoju", wyznaje w PANI

Ważne w ich związku jest również pochodzenie. To taki dodatkowy element, który scala ich jako parę.

,,Możemy mówić podobnym językiem (czasem rzucimy coś w gwarze, żartować czy odwoływać się do wspomnień z dzieciństwa. To dało nam duży komfort w budowaniu relacji", mówi Wojciech Domański.

A jak z jego punktu widzenia wygląda ich związek? ,,W związku to ja jestem ten racjonalny i logicznie myślący, a Kasia bardziej emocjonalna i ekspresyjna. U nas się to sprawdza", dodaje mąż aktorki.  Co ciekawe ich synkowie odziedziczyli te cechy.  ,,Trzeba się starać za wszelką cenę porozumieć, czasem pójść na ustępstwo. U nas liczą się głownie czyny, nie słowa. Jeśli byłoby to niezbędne, jedno za drugim skoczyłoby w ogień", zakończył.

A my, życzymy Katarzynie Zielińskiej i Wojciechowi Domańskiemu wszystkiego najlepszego, kolejnych szczęśliwych lat! 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.