Rafał Królikowski, VIVA! 14/2021
Fot. Łukasz Kuś
DZIECI GWIAZD

Rafał Królikowski zaprezentował starszego syna na jednej z filmowych premier. Piotr zmienił się nie do poznania

Tak dziś wygląda 25-latek

Karol Sowa 2 października 2023 08:56
Rafał Królikowski, VIVA! 14/2021
Fot. Łukasz Kuś

Przypomnijmy, że Rafał Królikowski jest ojcem dwójki dzieci: Piotra i młodszego o kilka lat Michała. Co więcej, słynny aktor postanowił zabrać starszego syna na premierę filmu Twórca, która odbyła się w kinie Kinogram. To właśnie tam oboje przyćmili wiele osób.

Rafał Królikowski z synem na premierze  filmu "Twórca"

Niedawno Rafał Królikowski wraz z synem pojawił się na premierze filmu — Twórca, która odbyła się 28.09.2023 roku w kinie Kinogram. 

Ojciec i syn przyćmili wówczas wiele osób. Ich stylizacje przyciągały wzrok, jednak największym zainteresowaniem cieszył się Piotr, który zmienił się nie do poznania. Tak dziś wygląda.

CZYTAJ TEŻ: Córka Weroniki Rosati nie chce mówić po polsku. „Wynika z bardzo prostej przyczyny”... 

Rafał Królikowski, 28.09.2023 rok

Rafał Królikowski
Fot. KAPIF

Rafał Królikowski, Piotr Królikowski, 28.09.2023 rok

Rafał Królikowski, Piotr Królikowski
Fot. KAPIF

Kim są synowie Rafała Królikowskiego?

Piotr Królikowski, który przyszedł na świat w 1998 roku, jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Co więcej, w przeszłości związany był również z modelingiem. Wziął udział w próbnej sesji dla agencji Chili Models Piotra Czaykowskiego. 

Ponadto zajmuje się fotografią oraz projektowaniem. Na jego koncie na Instagramie możemy zobaczyć prace, którymi chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami.

Michał Królikowski natomiast urodził się w 2002 roku. Jest absolwentem Ogniska Teatralnego przy Teatrze Ochota oraz uczestniczył w warsztatach aktorskich u Zbigniewa Kalety i Doroty Zięciowskiej. 

Aktualnie chodzi do Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Być może niebawem zobaczymy go na deskach teatrów bądź w produkcjach filmowych czy serialowych.

Trzymamy kciuki. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Martyna Wojciechowska o historii Kabuli: „Trzema machnięciami maczety odrąbali jej rękę”

Rafał Królikowski, Piotr Królikowski, Michał Królikowski, Dorota Mirska

Rafał Królikowski, Piotr Królikowski, Michał Królikowski, Dorota Mirska
Fot. KAPIF

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.