Cruz Beckham
Fot. Instagram Cruz Beckham
O NIM JEST GŁOŚNO!

Cruz Beckham idzie w ślady mamy, Victorii. Właśnie nagrał debiutancki utwór!

Weronika Bruździak-Gębura 19 grudnia 2016 16:45
Cruz Beckham
Fot. Instagram Cruz Beckham

Cruz Beckham nagrał swój debiutancki utwór! Teledysk na Youtube w ciągu trzech pierwszych dni odsłuchano ponad 1 milion 300 tysięcy razy!

 

Debiutancki singiel Cruza Beckhama

Okazuje się, że dzieci Davida i Victorii Beckhamów nie zamierzają żyć na koszt sławnych rodziców. Brooklyn Beckham niebawem wyda debiutancki album ze zdjęciami, o czym pisaliśmy tutaj. Jego najmłodszy brat, 11-letni Cruz, poszedł w ślady mamy. Właśnie nagrał debiutancki singiel!

 

Możecie jej posłuchać tutaj:

 

 

Cruz Beckham jest nazywany następcą Justina Biebera

To dopiero pierwszy singiel, a zachodnie media już nazywały Cruza Beckhama następcą Justina Biebera. Cruz podpisał zresztą kontrakt z managerem słynnego piosenkarza, Scooterem Braunem. W teledysku występują wszystkie pociechy Beckhamów: 17-letni Brooklyn, 14-letni Romeo i 5-letnia Harper. Są też płatki śniegu, dużo brokatu, jazda na deskorolce i tarzanie się w liściach. Utwór jest o świętach i miłości. W refrenie młody piosenkarz nuci: „I wish everyday was Christmas with you” („Chciałbym, aby święta z tobą były codziennie”).

 

Cruz Beckham wspiera chore dzieci

Co ciekawe, Cruz Beckham poszedł w ślady ojca, który regularnie angażuje się w działania charytatywne. David wystąpił ostatnio w kampanii UNICEF-u przeciwko przemocy wobec dzieci. Możecie o tym przeczytać tuaj.

Wpływy z debiutanckiego utworu Cruza wesprą fundację Make Some Nosie, która pomaga chorym i niepełnosprawnym dzieciom.

 

Polecamy też: Beckhamowie. W czym tkwi siła najsłynniejszej brytyjskiej rodziny?​

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?