Cruz Beckham
Fot. Instagram Cruz Beckham
O NIM JEST GŁOŚNO!

Cruz Beckham idzie w ślady mamy, Victorii. Właśnie nagrał debiutancki utwór!

Weronika Bruździak-Gębura 19 grudnia 2016 16:45
Cruz Beckham
Fot. Instagram Cruz Beckham

Cruz Beckham nagrał swój debiutancki utwór! Teledysk na Youtube w ciągu trzech pierwszych dni odsłuchano ponad 1 milion 300 tysięcy razy!

 

Debiutancki singiel Cruza Beckhama

Okazuje się, że dzieci Davida i Victorii Beckhamów nie zamierzają żyć na koszt sławnych rodziców. Brooklyn Beckham niebawem wyda debiutancki album ze zdjęciami, o czym pisaliśmy tutaj. Jego najmłodszy brat, 11-letni Cruz, poszedł w ślady mamy. Właśnie nagrał debiutancki singiel!

 

Możecie jej posłuchać tutaj:

 

 

Cruz Beckham jest nazywany następcą Justina Biebera

To dopiero pierwszy singiel, a zachodnie media już nazywały Cruza Beckhama następcą Justina Biebera. Cruz podpisał zresztą kontrakt z managerem słynnego piosenkarza, Scooterem Braunem. W teledysku występują wszystkie pociechy Beckhamów: 17-letni Brooklyn, 14-letni Romeo i 5-letnia Harper. Są też płatki śniegu, dużo brokatu, jazda na deskorolce i tarzanie się w liściach. Utwór jest o świętach i miłości. W refrenie młody piosenkarz nuci: „I wish everyday was Christmas with you” („Chciałbym, aby święta z tobą były codziennie”).

 

Cruz Beckham wspiera chore dzieci

Co ciekawe, Cruz Beckham poszedł w ślady ojca, który regularnie angażuje się w działania charytatywne. David wystąpił ostatnio w kampanii UNICEF-u przeciwko przemocy wobec dzieci. Możecie o tym przeczytać tuaj.

Wpływy z debiutanckiego utworu Cruza wesprą fundację Make Some Nosie, która pomaga chorym i niepełnosprawnym dzieciom.

 

Polecamy też: Beckhamowie. W czym tkwi siła najsłynniejszej brytyjskiej rodziny?​

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…