Cruz Beckham
Fot. Instagram Cruz Beckham
O NIM JEST GŁOŚNO!

Cruz Beckham idzie w ślady mamy, Victorii. Właśnie nagrał debiutancki utwór!

Weronika Bruździak-Gębura 19 grudnia 2016 16:45
Cruz Beckham
Fot. Instagram Cruz Beckham

Cruz Beckham nagrał swój debiutancki utwór! Teledysk na Youtube w ciągu trzech pierwszych dni odsłuchano ponad 1 milion 300 tysięcy razy!

 

Debiutancki singiel Cruza Beckhama

Okazuje się, że dzieci Davida i Victorii Beckhamów nie zamierzają żyć na koszt sławnych rodziców. Brooklyn Beckham niebawem wyda debiutancki album ze zdjęciami, o czym pisaliśmy tutaj. Jego najmłodszy brat, 11-letni Cruz, poszedł w ślady mamy. Właśnie nagrał debiutancki singiel!

 

Możecie jej posłuchać tutaj:

 

 

Cruz Beckham jest nazywany następcą Justina Biebera

To dopiero pierwszy singiel, a zachodnie media już nazywały Cruza Beckhama następcą Justina Biebera. Cruz podpisał zresztą kontrakt z managerem słynnego piosenkarza, Scooterem Braunem. W teledysku występują wszystkie pociechy Beckhamów: 17-letni Brooklyn, 14-letni Romeo i 5-letnia Harper. Są też płatki śniegu, dużo brokatu, jazda na deskorolce i tarzanie się w liściach. Utwór jest o świętach i miłości. W refrenie młody piosenkarz nuci: „I wish everyday was Christmas with you” („Chciałbym, aby święta z tobą były codziennie”).

 

Cruz Beckham wspiera chore dzieci

Co ciekawe, Cruz Beckham poszedł w ślady ojca, który regularnie angażuje się w działania charytatywne. David wystąpił ostatnio w kampanii UNICEF-u przeciwko przemocy wobec dzieci. Możecie o tym przeczytać tuaj.

Wpływy z debiutanckiego utworu Cruza wesprą fundację Make Some Nosie, która pomaga chorym i niepełnosprawnym dzieciom.

 

Polecamy też: Beckhamowie. W czym tkwi siła najsłynniejszej brytyjskiej rodziny?​

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.