Spice Girls: czym zajmują się teraz i jak wyglądają?
Fot. Tim Roney/Getty Images
O tym się mówi!

Spice Girls odtworzyły kultowy teledysk podczas 50. urodzin Victorii Beckham. Wszyscy patrzą na jedno

Sam David Beckham był w szoku!

Aleksandra Frankowska 22 kwietnia 2024 20:51
Spice Girls: czym zajmują się teraz i jak wyglądają?
Fot. Tim Roney/Getty Images

To był szalony weekend dla Victorii Beckham i jej najbliższych. Posh Spice świętowała bowiem 50. urodziny, a huczna impreza przeszła wręcz do historii. Nie zabrakło oczywiście członkiń byłego zespołu, czyli Melanie Chisholm, Emmy Bunton, Melanie Brown oraz Geri Halliwell. Punktem kulminacyjnym wieczoru było wykonanie przez wszystkie panie utworu "Stop" wraz z układem tanecznym. Nagranie z tego występu pojawiło się na profilu David Beckhama i podbiło sieć.

Spice Girls odtworzyły legendarny teledysk

Impreza urodzinowa Victorii Beckham zgromadziła szereg gwiazd w Londynie. Największą atrakcją był jednak występ byłych Spice Girls, które zaśpiewały i zatańczył do piosenki "Stop", pamiętając niemal całą choreografię. I chociaż filmik, który w sieci udostępnił David Beckham miał zaledwie kilka sekund, stał się prawdziwym viralem. Fani Spice Girls oszaleli z radości! 

ZOBACZ TEŻ: Była jej autorytetem, pochowano je w jednym grobie. Tylko babcia potrafiła wpłynąć na zachowanie Amy Winehouse

Victoria Beckham skończyła 50 lat

Posh Spice hucznie świętowała swoje 50. urodziny w Londynie. Podczas imprezy urodzinowej widziani byli równie Tom Cruise, Gordon Ramsay oraz Eva Longoria. Wszyscy bawili się do późnych godzin nocnych, a zdjęcie Davida wynoszącego z przyjęcia Victorię na plecach obiegło cały świat. Taka miłość w wieku 50 lat, to coś niesamowitego! 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Mają własny sad, kurnik i kaplicę. Tak wygląda wymarzony dom Wojciecha Modesta i Agnieszki Amaro

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.