Victoria Backham
Fot. Reuters Photographer / Reuters / Forum
O tym się mówi!

Mogła być żoną elektryka, burzliwie kończyła wiele związków. Victoria Beckham wybrała jednak piłkarza

Zanim związała się a Davidem, miała kilku partnerów

Aleksandra Frankowska 19 kwietnia 2024 18:51
Victoria Backham
Fot. Reuters Photographer / Reuters / Forum

Projektuje znakomite kolekcje ubrań, ma własną linię kosmetyków. Victoria Beckham swoją karierę zaczynała jednak w branży muzycznej, która pozwoliła jej zdobyć rozpoznawalność. Zanim jednak stała się sławna, wiodła spokojne życie w Wielkiej Brytanii. Miała wówczas zostać żoną elektryka. A jednak w jej życiu zaszło kilka zmian, które do tego nie doprowadziły. Zanim wyszła za mąż za światowej sławy piłkarza Davida Beckhama, miała na swoim koncie kilka nieudanych związków. Z kim spotykała się Posh Spice?

Victoria Beckham była zaręczona z elektrykiem

Jej pierwszym partnerem był Mark Wood, który pracował jako elektryk i monter systemów alarmowych w firmie rodziców Victorii Adams. Spotykali się od 1988 roku, w międzyczasie zamieszkali razem, a mężczyzna oświadczył się Posh. Ta przyjęła zaręczyny, jednak w 1994 roku para się rozstała. 

ZOBACZ TEŻ: Poznali się na uczelni, pobrali się tuż po studiach. Kim jest żona Alberta Bachledy-Curusia, jednego z „książąt Podhala”? 

"To nie była odpowiednia osoba dla mnie, nie sprawiało mi to przyjemności, więc to musiało się skończyć. Nie oddałam mu pierścionka, nadal go mam. Czy to nie jest okropne?! Wychodzę na materialistkę..." - mówiła w jednym z wywiadów Victoria.

Były partner unikał zainteresowania mediów, aż do momentu, kiedy Victoria sama dość krzywdząco wypowiedziała się o nim publicznie. Wówczas miał powiedzieć: "To smutne, bo byliśmy razem przez długi czas. Ale teraz ma to, czego zawsze chciała, jestem z niej dumny".

Po rozstaniu z Woodem, bardzo krótko spotykała się ze Stuartem Biltonem, jednak i ten związek szybko się rozpadł.

Victoria Adams i Corey Haim - hitoria miłości

Z Coreyem Haimem Victoria spotykała się przez rok, w 1995. Był to jej pierwszy bardziej medialny związek, ponieważ był on aktorem. Mężczyzna tak wspominał w jednym z wywiadów spotkanie z Posh: "Tych pięć rockowych lasek weszło do sali, a wśród nich była Vic. I boom! Musiałem się z nią spotkać i próbować poderwać. To był mój męski obowiązek".

Według informacji, relacja nie mogła się udać z uwagi na chorobliwą zazdrość Haima. Victoria miała wyrzucić jego rzeczy przez okno ze wspólnego mieszkania i krzyczeć na niego, a świadkami mieli być przypadkowi przechodnie. 

Corey Haim
Fot. Ralph Dominguez / Zuma Press / Forum

"Patrząc wstecz, nie wiem, czy naprawdę byłam nim zafascynowana, czy może jednak byłam trochę taką żałosną fanką? (...) Nie uprawialiśmy seksu i tak naprawdę nawet nie próbowaliśmy tego robić. Głównie się całowaliśmy" - mówiła Victoria Beckham.

W 2010 roku mężczyzna niepodziewanie zmarł w wyniku powikłań po zapaleniu płuc. Beckham za pośrednictwem agentów wyraziła smutek z powodu tej tragedii.

Victoria Adams i David Beckam - historia miłości

W 1997 roku przyszedł moment, kiedy Victoria trafiła w końcu na tego jedynego. Para pierwszy raz spotkała się na charytatywnym meczu, jednak już wcześniej oboje byli sobą zainteresowani. Kiedy zaiskrzyło, bardzo chronili swoją prywatność, jednak fotoreporterzy byli od nich szybsi. Ich zdjęcia pojawiały się w największych magazynach plotkarskich na świecie. Fani oszaleli na punkcie ich związku, a każda nowa informacja była niczym prawdziwy skarb.

CZYTAJ TEŻ: Wszyscy zatajali przed nią prawdę. Pierwsze małżeństwo Katarzyny Skrzyneckiej zakończyło się w atmosferze skandalu

David Beckham, Victoria Beckham, Beckhamowie świętują rocznicę ślubu
Fot. Getty Images

Rok później Posh i Becks ogłosili swoje zaręczyny, by  w 1999 roku przywitać na świecie pierwszego syna Brooklyna oraz wziąć ślub w prawdziwie królewskim stylu. Para doczekała się łącznie czwórki dzieci i po 25 latach jest jedną z najbardziej podziwianych power couples na świecie. Przetrwali kryzysy, plotki o niewierności piłkarza oraz liczne przeprowadzki w związku z jego transferami do klubów w całej Europie. Teraz są prawdziwą światową marką, a co najważniejsze - ich miłość trwa.  

David Beckham, Victoria Beckham
Fot. Samir Hussein/WireImage

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.