Weronika Bruździak-Gębura 21 listopada 2016 20:00
1/6
Aktorzy i synowie
Copyright @Getty Images
1/6

Law, Beckham, Penn, Smith i Oldman. Każdy zna te nazwiska. Jednak niebawem będą one jeszcze sławniejsze, i to wcale nie za sprawą Jude’a, Davida, Seana, Willa i Gary’ego, tylko za sprawą ich synów. Rafferty Law, Brooklyn Beckham, Hopper Penn, Jaden Smith i Charlie Oldman. Pięciu synów gwiazd, którzy sami się nimi stają. Młodzi, zdolni, przystojni i już sławni.

2/6
Sean Penn i Hopper Penn
Copyright @Getty Images
2/6

Niedawno ogłoszono, że Hopper Penn podpisał kontrakt z prestiżową nowojorską agencją Wilhemina Models. Ale młody Penn interesuje się nie tylko modelingiem. 23-latek jest synem Seana Penna i Robin Wright. Tak jak rodzice próbuje sił w aktorstwie. Zagrał w filmie „The Last Face” z Charlize Theron. Javierem Bardemem i Jeanem Reno. Za kamerą stanął zresztą nie kto inny, a Sean Penn. W 2017 zobaczymy Hoppera w filmie „War machine”, w którym zagra też… Brad Pitt.

3/6
David Beckham i Brooklyn Beckham
Copyright @Getty Images
3/6

Karierę modela robi też Brooklyn Beckham. 17-letni syn Davida i Victorii Beckhamów nie poszedł więc w ślady ojca piłkarza ani mamy piosenkarki i projektantki mody. Ma na koncie okładki wielu międzynarodowych magazynów, ale i udział w kampanii perfum Burberry Brit. Z kolei w 2013 roku dla tej samej marki pozował w wiosennej kampanii razem z młodszym bratem, Romeo. Rok temu wziął udział w kampanii marki Reserved, w tym - pozował dla znanej sieciówki „Pull & Bear”. 

4/6
Jaden Smith i Will Smith
Copyright @Getty Images
4/6

18- letni Jaden Smith, syn Willa Smitha i Jady Pinkett-Smith, poszedł w ślady rodziców. Co prawda jest modelem i ma na koncie wiele okładek magazynów, ciągnie go do aktorstwa. Zadebiutował z ojcem w filmie „W pogoni za szczęściem” z 2006 roku. Za swój występ dostał nawet statuetkę za najlepszy debiut na gali MTV Movie Awards. Cztery lata później zagrał w filmie „Karate kid” razem z Jackie Chanem. Właśnie powstaje druga część. Z Willem Smithem zagrał też w „1000 lat po ziemi”, gdzie zagrali... ojca i syna. W modelingu radzi sobie równie dobrze – w 2016 roku wziął udział w kampanii marki Louis Vuitton na wiosnę 2016.

5/6
Jude Law i Rafferty Law
Copyright @Getty Images
5/6

Rafferty Law to najstarsze z trojga dzieci Jude’a Law i Sadie Frost. Choć ma dopiero 20 lat, magazyn GQ w zeszłym roku umieścił go na liście najlepiej ubranych Brytyjczyków. Rafferty znalazł się na 42. pozycji, wyprzedzając Toma Hardy’ego i Davida Beckhama. Syn Lawa wziął udział w kampanii Adidas Originals Gazelle JD Sports. W 2014 roku chodził po wybiegu na pokazie DKNY. Najbardziej jednak kocha muzykę: gra gitarze, pianinie, basie, perkusji i keybordzie. Razem z kumplami założył zespół „The Dirty Harrys”. Próbuje też sił jako DJ.

6/6
Charlie Oldman i Gary Oldman
Copyright @Getty Images
6/6

Charlie Oldman – 17-letni syn Gary’ego Oldmana i jego trzeciej żony, Dony Fiorentino, dopiero zaczyna karierę modela, a już chodził po wybiegu marki Saint Laurent. Prezentował ubrania marki w 2015 roku, razem z synem Vala Kilmera i Pierce’a Brosnana. Znawcy mody wróżą mu wielką karierę.

 

Polecamy też: Anthony Vaccarello pokazał swoją pierwszą reklamę dla Saint Laurent! Czy wystąpiła w niej jego przyjaciółka Anja Rubik?​

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.