Brooklyn Beckham książka
Fot. Instagram Brooklyn Beckham
ZE ŚWIATA GWIAZD

Do tej pory model, a teraz fotograf? Brooklyn Beckham wydaje album ze zdjęciami!

Weronika Bruździak-Gębura 12 grudnia 2016 16:15
Brooklyn Beckham książka
Fot. Instagram Brooklyn Beckham

17-letni syn Davida i Victorii Beckhamów, Brooklyn, jest dobrze zapowiadającym się modelem. Ale wciąż mu mało. Właśnie ogłosił, że wyda książkę ze swoimi fotografiami.

 

Premiera albumu Brooklyna Beckhama w maju 2017

“What I see” ma pojawić się na rynku w maju 2017 roku. Najstarszy syn Beckhamów na pomysł wpadł podczas wakacyjnego kursu fotografii w Nowym Jorku, podczas którego szlifował swoje umiejętności. Album będzie składał się z 300 fotografii młodego artysty. Za publikację odpowiada Publishers Penguin Random House. „To wyjątkowa okazja dla fanów, by mogli zobaczyć świat oczami Brooklyna Beckhama” - zachęca wydawca.

 

Brooklyn Beckham

Na zdjęciu: Brooklyn Beckham

 

Polecamy też: Beckhamowie. W czym tkwi siła najsłynniejszej brytyjskiej rodziny?​

 

Brooklyn Beckham ma 8,8 mln fanów na Instagramie

Syn Beckhamów ma mnóstwo fanów w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje go 8 milionów 800 tysięcy osób. Tydzień temu nastolatek wrzucił na swój profil zdjęcie okładki z podpisem „Pełna okładka mojej książki 'What I see'. Mam nadzieje, że wam się podoba”. Brooklyn Beckham zachęca do zamawiania albumu już teraz – szczęśliwcy mogą liczyć na autograf.

 

Brooklyn Beckham książka

Na zdjęciu: okładka książki Brooklyna Beckhama

 

Do tej pory Brooklyn Beckahm robił karierę modela. Niedawno wziął udział w kampanii perfum Burberry Brit w Londynie. W zeszłym roku wziął udział w kampanii polskiej marki Reserved. W tym roku możemy go zobaczyć w kampanii Pull & Bear.

 

Brooklyn Beckham

Na zdjęciu: Brooklyn Beckham

 

Polecamy teżSynowie sławnych aktorów ruszają na podbój świata mody i kina. Zobacz, czy są równie przystojni

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?