Joanna Racewicz, Igor Janeczek, VIVA! 25/2021
Fot. Marta Wojtal
Dzieci gwiazd

Joanna Racewicz pokazała metamorfozę syna. Internauci nie mają wątpliwości, do kogo jest podobny

Fotografii towarzyszy wzruszający wpis

Marta Nawacka 13 września 2023 09:03
Joanna Racewicz, Igor Janeczek, VIVA! 25/2021
Fot. Marta Wojtal

Od czasu tragicznej śmierci męża, Pawła Janeczka, Joanna Racewicz samodzielnie wychowuje nastoletniego już syna. Z chłopcem łączy ją wyjątkowa, bliska więź. Teraz dziennikarka zabrała go do zaprzyjaźnionego fryzjera i podzieliła się w mediach społecznościowych nagraniem z jego metamorfozy. Internauci nie mają wątpliwości, do kogo jest podobny...

Syn Joanny Racewicz przeszedł metamorfozę

Z okazji 50. rocznicy urodzin swojego męża Joanna Racewicz opublikowała w mediach społecznościowych wiersz swojego autorstwa. Paweł Janeczek zginął tragicznie w Smoleńsku podczas katastrofy lotniczej prezydenckiego samolotu. Zakochani stanęli na ślubnym kobiercu w 2004 roku, a cztery lata później na świat przyszedł ich syn, Igor. Dziś chłopiec jest już nastolatkiem i na ogół nie pokazywał się na zdjęciach z mamą. Najczęściej można było zobaczyć na fotografiach jego... plecy.

Tym razem jednak Igor zrobił wyjątek i zapozował z mamą do uroczego kadru. „Za zgodą synka. Bez pleców”, zapewniła Joanna Racewicz. Nastolatek wybrał się razem z nią do zaprzyjaźnionego fryzjera i przeszedł metamorfozę. Internauci od razu zauważyli niezwykły podobieństwo chłopca do jego taty.

Czytaj też: Monika Richardson zapozowała ze Zbigniewem Zamachowskim przed salą rozpraw. Serdecznie podziękowała byłemu mężowi

Joanna Racewicz, Igor Janeczek, VIVA! 25/2021
Fot. Marta Wojtal

Joanna Racewicz, Igor Janeczek w sesji dla magazynu VIVA!, 2021 rok

Joanna Racewicz, Igor Janeczek, VIVA! 25/2021
Fot. Marta Wojtal

Joanna Racewicz, Igor Janeczek w sesji dla magazynu VIVA!, 2021 rok

Joanna Racewicz na zdjęciu z synem. Opublikowała czuły wpis

15-letni Igor Janeczek, który jak dotąd unikał pokazywania twarzy w mediach społecznościowych swojej mamy, wybrał się wraz z nią do Leszka Czajki, przyjaciela Joanny Racewicz i fryzjera. „Na każdego z nich zawsze mogę liczyć, o każdym powiedzieć, że jest przyjacielem. Każdy innym, obaj - oddanymi. Szczególnymi”, napisała dziennikarka podkreślając więź łączącą ją zarówno z ukochanym synem, jak i Leszkiem Czajką, z którym przyjaźni się od ponad 20 lat. „Obaj są lojalni, szczerzy, oddani, szlachetni. Jestem szczęściarą, że są w moim życiu. Oraz że specjalnie u 'wujka Leszka' mamy zdjęcie”, dodała.

Leszek Czajka zafundował synowi Joanny Racewicz wspaniałą metamorfozę. „Rodzinne zdjęcie. Za zgodą synka. Bez pleców. Duża zmiana. Idzie odwilż? A może to chwilowe... Leszku, dziękujemy za metamorfozę Igora. Cała rodzina już teraz jest odmieniona”, pisała dziennikarka. Pod nagraniem, jakie zamieściła na swoim profilu natychmiast posypała się masa komentarzy. „Asia, jaki piękny chłopak z Igora wyrósł! A wiem, że nie tylko piękny, ale też mądry! Niech świat mu sprzyja!”, pisała Kinga Rusin. Internauci od razu zauważyli także, że Igor jest niesamowicie podobny do swojego ojca. „Podobny do taty”, „Mieć takich facetów obok siebie to szczęście”, „Synek to prawdziwy przystojniak”, brzmiały niektóre z komentarzy.  

Zobacz także: Maja Ostaszewska o mały włos nie straciła drugiego dziecka. "Była walka o każdy kolejny dzień utrzymania ciąży"

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.