Fot. Kurnikowski / AKPA
historie miłosne

Spekulowano, że dla niej zostawił znaną piosenkarkę. Związek Huberta Zduniaka z Dominiką Ostałowską uznawano za wzór

Kosztem ich szczęścia złamano jedno serce

Marcjanna Maryszewska 22 sierpnia 2023 17:54
Fot. Kurnikowski / AKPA

Przez blisko dziesięć lat tworzyli parę na medal, choć nigdy nie zdecydowali się na ślub. Hubert Zduniak i Dominika Ostałowska wspierali się prywatnie i zawodowo, a w 2002 roku po raz pierwszy zostali rodzicami. Tej miłości kibicowała cała Polska — jednak mało kto wówczas wiedział, że za ich ogromnym szczęściem stało jedno złamane serce...

Hubert Zduniak zakochał się w Dominice Ostałowskiej. Dla niej zostawił znaną piosenkarkę

Twierdził, że była kobietą jego życia. Po raz pierwszy ujrzał ją w warszawskim Teatrze Ateneum, gdzie jego uwagę przykuła piękna blondynka występująca na scenie. Zachwycony postanowił udać się po spektaklu do jej garderoby, aby pogratulować fenomenalne gry. I był to moment, kiedy ich serca zabiły szybciej... Hubert Zduniak i Dominika Ostałowska nie opierali się kiełkującemu uczuciu. Nie musieli również długo czekać, bo los ponownie pchnął ich w swoje ramiona... "Zakochałam się podczas tego wieczornego spaceru. To była wyjątkowa randka" — tak wspominała ich pierwsze romantyczne spotkanie

Dominika Ostałowska, Hubert Zduniak, 28.04.2004

Fot. Niemiec / AKPA

Zdawać by się mogło, że uczucie między aktorami była dziełem przeznaczenia, a nie zwyczajnego przypadku. Niewielu jednak wiedziało, że najprawdopodobniej dla niej zostawił swoją poprzednią miłość... Bo zanim rok starsza aktorka pojawiła się w jego życiu,  to Justyna Steczkowska była całym światem Zduniaka. Gdy relacja z piosenkarką dopiero zaczynała kiełkować, byli na początku swoich ścieżek zawodowych. Razem wkraczali w artystyczny świat, który ostatecznie brutalnie ich rozdzielił. 

CZYTAJ TAKŻE: Justyna Steczkowska kochała go nad życie. Zduniak złamał jej serce i odszedł do innej

Piosenkarka bardzo przeżyła rozstanie z ukochanym i długo nie mogła zrozumieć, co tak naprawdę się wydarzyło. Hubert Zduniak z dnia na dzień zaczął traktować ją z dystansem, zaczęli się od siebie oddalać. "Byłam w związku, w którym czułam się niekochana. Mówiłam sobie: jestem tak nieszczęśliwą kobietą, że się w głowie nie mieści. Po co mi pieniądze, sława, kiedy wracam do domu i płaczę w poduszkę. Miałam wszystko prócz miłości, która przecież stanowi sens życia" — zwierzała się z żalem na łamach Zwierciadła, tuż po zakończeniu związku z aktorem.

Justyna Steczkowska, Hubert Zduniak

Justyna Steczkowska, Hubert Zduniak
Fot. Forum

Hubert Zduniak i Dominika Ostałowska doczekali się syna, lecz ich uczucie nie przetrwało

Skrzywdzona Justyna Steczkowska bardzo długo odchorowywała bolesne rozstanie z ukochanym... I wtedy na jaw wyszedł jego nowy związek z rok starszą aktorką. A to nie wszystko, bo wkrótce potem okazało się, że para po raz pierwszy zostanie rodzicami. Nigdy nie potwierdzono jednak spekulacji o tym, jakoby Hubert Zduniak faktycznie odszedł od wokalistki ze względu na znajomość z Dominiką Ostałowską.

ZOBACZ TAKŻE: Włodzimierz Matuszak grał księdza w „Plebanii”. Swoją miłość poznał na planie serialu

Natomiast faktem jest, że Justynie Steczkowskiej poszczęściło się dużo szybciej w kwestii życia uczuciowego. Poznała Macieja Myszkowskiego, z którym wzięła ślub, a u swojego boku trwają do dziś. "Maciek daje mi poczucie bezpieczeństwa. Kiedy wracam do domu, wiem, że czeka tam na mnie kochający mężczyzna" — zwierzała się na łamach Gali.

Justyna Steczkowska, VIVA! 26/2019

Justyna Steczkowska, VIVA! 26/2019
Fot. Magdalena Łuniewska

W Gali gościła również Dominika Ostałowska, aby opowiedzieć o rodzinnej sielance. Ujawniła wówczas, że wraz z wejściem w związek z aktorem nastąpił największy przełom w jej życiu. Od trzeciego roku życia mieszkała tylko z mamą — łączyła je więź głęboka i szczególna, lecz był to moment na usamodzielnienie się. U boku partnera wyobrażała sobie przyszłość. "Mamy z Hubertem bardzo podobne podejście do życia i wrażliwość. Gdybym miała powiedzieć, co nas różni, to chyba przede wszystkim poczucie czasu. Hubert notorycznie się spóźnia i zwykle wydaje mu się, że ze wszystkim zdąży" — opowiadała o ukochanym w tym samym wywiadzie.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Pytano, czy są parą i sugerowano im konflikt. Prawda o relacji Cleo i Dawida Kwiatkowskiego jest zupełnie inna

Konflikty były rzadkością w ich domu, woleli się godzić i wyjaśniać nieporozumienia. Aktorka deklarowała wówczas, że udało im się stworzyć rodziną szczęśliwą. Dziś jednak już wiemy, że niestety i ten związek był skazany na niepowodzenie.  

Hubert Zduniak, Dominika Ostałowska, 29.03.2007

Fot. Wojtalewicz Jarosław / AKPA

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Mają własny sad, kurnik i kaplicę. Tak wygląda wymarzony dom Wojciecha Modesta i Agnieszki Amaro

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.