Cleo, Dawid Kwiatkowski relacja
Fot. Baranowski Michał AKPA
Z ŻYCIA GWIAZD

Pytano, czy są parą i sugerowano im konflikt. Prawda o relacji Cleo i Dawida Kwiatkowskiego jest zupełnie inna

Teraz ich drogi się rozejdą...

Rafał Kowalski 22 sierpnia 2023 15:50
Cleo, Dawid Kwiatkowski relacja
Fot. Baranowski Michał AKPA

Choć od lat pracują w tym samym biznesie, długo nie mieli okazji się lepiej poznać. Dopiero przy okazji The Voice Kids Dawid Kwiatkowski i Cleo zaczęli spędzać ze sobą więcej czasu. Jakie są kulisy ich relacji?

Cleo zastąpiła w The Voice Kids Edytę Górniak. Pierwsze spotkanie z Dawidem Kwiatkowskim

Był rok 2019, gdy Edyta Górniak musiała zrezygnować  z udziału w The Voice Kids i w trybie pilnym szukano zastępstwa za wokalistkę. Wybór padł na Cleo, która szybko musiała wejść w rolę trenerki i zaskarbić sobie sympatię widzów. Udało się!

Jak na nową koleżankę zareagował najpierw inny juror - Dawid Kwiatkowski? „Tęsknię za Edytą, bo wnosiła całkiem coś innego niż Cleo. To nie znaczy, że gorzej, lepiej. Ja nawet nie mogę ocenić, czy Cleo poradziła sobie lepiej. Najważniejsze, że Cleo czuje się tam jak ryba w wodzie i my mamy super przelot ze sobą. Kocham tę dziewczynę z całego serca, tak samo jak kocham Edytę”, opowiadał portalowi JastrząbPost.

Z drugiej strony Cleo zawsze podkreślała w wywiadach, że to właśnie Dawid wiele nauczył ją na planie. „Czasami po prostu poznajemy osobę i mamy wrażenie, jak byśmy ją znali od lat. Ja miałam tak właśnie z Dawidem. Tak bardzo się cieszę, że on tam był. Potrzebowałam takiej dobrej energii oraz wsparcia i od Dawida właśnie ją otrzymałam”, opowiadała w Glamour.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Wnuczka Grażyny Szapołowskiej zagrała z babcią w serialu. Mówi o poczuciu presji

Czy Cleo i Dawid Kwiatkowski byli parą? Odpowiedzieli

W ciągu kilku ostatnich lat pojawiło się wokół tej dwójki wiele plotek. Jedną z nich było to, że mają już siebie trochę dosyć… Wokalistę miały męczyć żarty piosenkarki, która pozwalała sobie na nie przed kamerami dosyć często. Szybko jednak to zdementowano. „Cleo i Dawid dzielą się tylko i wyłącznie czystą przyjaźnią. Tam nie ma mowy o żadnym konflikcie. To są bratnie dusze”, mówili Tomson i Baron.

Sami zainteresowani też zabrali głos. „Uwielbiam się z nim drażnić, ale też naprawdę się wspieramy. Dawid jest taką opoką i nie bez powodu moją bratnią duszą w tym programie. Znamy się jak łyse konie”, zdradziła Cleo. „My tak naprawdę, drodzy widzowie, się kochamy”, dodał Dawid Kwiatkowski.

Tomson, Cleo, Dawid Kwiatkowski, 2021

Tomson, Cleo, Dawid Kwiatkowski, 2021
Fot. Piętka Mieszko AKPA

Wokalistom tak dobrze się ze sobą pracowało, że powstała nawet ich wspólna piosenka „Bratnie dusze”. Jak wyglądała atmosfera na nagraniach klipu? „Na planie popłakałam się ze śmiechu kilka razy. Wchodziliśmy na tor, bojąc się przyspieszać, a na końcu Dawid już tak przyspieszał, że myślałam, że umrę ze śmiechu. Bardzo dobrze się bawiliśmy”, opowiadała artystka Faktowi.

W tym samym wywiadzie padło też pytanie, które zadawało sobie wielu – szczególnie młodszych – internautów. Czy Cleo i Dawid Kwiatkowski to para? Dużo osób tak podejrzewało… „To moja bratnia dusza, mój młodszy brat, a nie mój chłopak”, szybko ucięła Cleo.

Czytaj także: Poznali się przypadkiem, zakochali w sobie bez pamięci. Mąż Iwony Pavlović niedawno obchodził 60. urodziny

Piosenkarze będą niestety mieli przerwę od wspólnego działania zawodowego i spotkań po pracy. Wszystko przez decyzję Dawida Kwiatkowskiego o odejściu z The Voice Kids. W nowej edycji zastąpi go Natasza Urbańska. Emisja programu została zaplanowana na wiosnę 2024 roku. 

Cleo, Dawid Kwiatkowski, TVP, 2023

Cleo, Dawid Kwiatkowski
Fot. Forumgwiazd / Forum

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.