Grażyna Szapołowska, Karolina Matej
Fot. Mateusz Jagielski/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Wnuczka Grażyny Szapołowskiej zagrała z babcią w serialu. Mówi o poczuciu presji

„Na razie mnie to peszy”

Rafał Kowalski 21 sierpnia 2023 07:30
Grażyna Szapołowska, Karolina Matej
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Wnuczka Grażyny Szapołowskiej skończyła studia na Warszawskiej Szkole Filmowej. To jednak nie zawsze wystarcza, by potem pracować w zawodzie. Na szczęście nie w przypadku Karoliny Matej, która wkrótce pojawi się w nowym serialu Polsatu. Z babcią u boku! Choć tylko na chwilę…

Karolina Matej o pracy z babcią. Mówi o presji

Nowa produkcja grupy Polsat to thriller kryminalno-obyczajowy, który będzie opowiadał o dużych namiętnościach, pieniądzach i zakazanej miłości. Nazwa serialu to „Zdrada”, a za aktorami już długa seria zdjęć.

Jedną ze scen Karolina Matej zagrała z babcią. Jak to wspomina? „Z babcią grało mi się fantastycznie, ale w sumie cieszę się, że w tej pierwszej wspólnej produkcji zagrałyśmy we dwie tylko jeden raz. Bardzo doceniam uwagi babci, ale wolę jednak nie mieć takiej presji. Oczywiście, że ona ma duże doświadczenie i ze wszystkich sił chciałaby mi pomóc, na razie jednak mnie to peszy”, wyznała w nowym wywiadzie.

Dla magazynu Świat&Ludzie powiedziała też, co zawsze słyszała od Grażyny Szapołowskiej. „Skończyłam studia aktorskie i dalej chcę iść tą drogą, z czego oczywiście babcia też ogromnie się cieszy. Zawsze mówiła, że powinnam wykonywać artystyczny zawód", czytaliśmy.

ZOBACZ TAKŻE: Byli małżeństwem 34 lata, dziś jest po ślubie z inną. Historia Krzysztofa Skiby i jego pierwszej żony. „Coś się wypaliło”…

Wracając do produkcji Polsatu, Karolina Matej nie zapomniała wspomnieć, jakie były kulisy zatrudnienia jej. „W tym serialu mam większą rolę niż babcia. I żeby było śmieszniej, to pierwsza dostałam się do obsady, dopiero później zaproszono do współpracy moją babcię. Kolejność jest odwrotna niż pewnie wszyscy się spodziewają”, zaznaczyła.

Grażyna Szapołowska, Karolina Matej
Fot. TRICOLORS/East News

Karolina Matej o relacjach z babcią

A jak prywatnie dogadują się panie? „Z babcią mam bardzo dobre relacje. Nawet śmiałabym powiedzieć, że może troszeczkę lepsze niż z mamą. Babcia traktuje mnie jak swoją córkę i codziennie się z nią widuję, gotuje mi. Jestem z nią bardzo blisko", opowiadała Karolina Matej w TVP.

W samych superlatywach o początkującej aktorce mówi też pani Grażyna. „Mam dobre opinie o Karolinie od osób, z którymi ona pracuje. Życzę jej samych sukcesów”, opowiadała VIVIE.pl. 

CZYTAJ TEŻ: Wyznanie Maffashion poruszyło sieć: „Nie otrzymuję alimentów na synka". Sebastian Fabijański odpowiedział

Grażyna Szapołowska, Karolina Matej
Fot. Piotr Blawicki /ddtvn/ East News

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.