Fot. VIPHOTO/East News
Historie miłosne

Włodzimierz Matuszak grał księdza w „Plebanii”. Swoją miłość poznał na planie serialu

Dzielą ich 34 lata, łączy ogromne uczucie… Oto historia ich związku

Marcjanna Maryszewska 22 sierpnia 2023 15:04
Fot. VIPHOTO/East News

Pamiętna rola proboszcza w serialu „Plebania” była przełomowa dla Włodzimierza Matuszaka. Nie tylko przyniosła mu sporą popularność i sympatię widzów, ale także odnalazł dzięki niej miłość swojego życia, którą poznał na planie. Zdecydował się zostawić żonę i dotychczasowe życie dla młodszej o 34 lata Karoliny Nolbrzak. Choć niewielu wierzyło, że ich uczucie ma szansę przetrwać, to zakochani nieustannie udowadniają, że nic nie jest w stanie stanąć na drodze ich uczuciu. Z okazji urodzin aktorki przypominamy tę wyjątkową historię miłości.

Włodzimierz Matuszak i Karolina Nolbrzak. Historia związku

Choć serial „Plebania” już dawno zakończył swoją emisję, bardzo mocno zapisał się w świadomości Polaków. Serial był emitowany przez niemal dwanaście lat i odniósł wielki sukces. Każdy wierny widz perypetii bohaterów pamięta spór kultowych postaci Janusza Tracza granego przez Dariusza Kowalskiego oraz proboszcza, w którego wcielił się Włodzimierz Matuszak. Rola księdza przyniosła mu ogromną popularność oraz uznanie widowni, ale również… wielką miłość! 

CZYTAJ TAKŻE: Poznali się przypadkiem, zakochali w sobie bez pamięci. Mąż Iwony Pavlović niedawno obchodził 60. urodziny

Artysta poznał Karolinę Nolbrzak na planie „Plebanii”. Młodsza o 34 lata aktorka zagrała w serialu Darię, siostrę księdza Piotra. Uczucie między nią a Włodzimierzem Matuszakiem zaczęło powoli rozkwitać… Jednak podczas, gdy ten romans trwał w najlepsze, żadne z nich nie było singlem! Odtwórca roli księdza był długo po ślubie z wieloletnią partnerką, z którą wychowywał córkę. Karolina Nolbrzak również doczekała się syna, który ze względu na jej karierę aktorską w stolicy zamieszkał z dziadkami.

Włodzimierz Matuszak, Karolina Nolbrzak, 28.09.2013 Poznań

Fot. TRICOLORS/East News

Bardzo długo ukrywali swój romans, lecz uczucie okazało się na tyle głębokie, że postanowili rozpocząć wspólne życie. Dla młodszej aktorki Włodzimierz Matuszak rozwiódł się ze swoją żoną. „Długo ukrywali swój związek, przed żoną również. [...] Wszyscy wiedzieli, że ma romans z Nolbrzak, tylko ona nie. Na pożegnanie powiedziała: "Tylko tu Włodziu nie zaszalej”, ujawnił swego czasu informator Twojego Imperium.

Ostatecznie para zamieszkała razem w 2013 roku, a niektóre źródła donoszą nawet, że zakochani są już dawno po ślubie!

Włodzimierz Matuszak i Karolina Nolbrzak. Jak dziś wygląda ich życie?

Para od lat jest razem, lecz o ich związku wiadomo niewiele. Chętnie publikują wspólne zdjęcia, spędzają razem czas, i wszystko wskazuje na to, że oprócz miłości łączą ich wspólne poglądy oraz spojrzenie na świat. Natomiast nadal nie zdecydowali się opowiedzieć publicznie o łączącym ich uczuciu. Nie ulega jednak żadnym wątpliwościom, że 34-letnia różnica wieku absolutnie im nie przeszkadza, a najszczęśliwsi są właśnie u swojego boku!

Ich milczenie podsyca jednak ciekawość mediów oraz fanów, którzy snują teorie na temat ich patchworkowej rodziny. Próbowano wyciągać także informacje na temat relacji aktorki z córką Włodzimierza Matuszaka, Dagmarą. Sugerowano, że obie panie mogą się nie dogadywać, jednak pociecha artysty zdecydowanie plotkom zaprzeczyła. „To są bzdury wyssane z palca. Między mną a Karoliną Nolbrzak nie ma i nigdy nie było żadnych animozji. Łączą nas normalne, przyjazne stosunki”, wyjaśniła w rozmowie z Na Żywo.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Kiedy się poznali, była nastolatką, są razem ćwierć wieku. Historia miłości Pauliny Sykut-Jeżyny i jej męża

Zakochanym życzymy dużo szczęścia i wytrwałości w związku. Karolina Nolbrzak świętuje dziś urodziny, z okazji których składamy jej najszczersze życzenia!  

Włodzimierz Matuszak, Karolina Nolbrzak, 10.09.2010 Warszawa

Fot. VIPHOTO/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.