Anja Rubik i Sasha Knezevic, VIVA! grudzień 2008, VIVA! 25/2008
Fot. Marlena Bielińska
z życia gwiazd

Anja Rubik i Sasha Knezevic byli wzorową parą. Rozwiedli się w przyjaźni, bez medialnego rozgłosu

"Rozstawaliśmy się bardzo długo. Bo nadal się lubiliśmy"

Marcjanna Maryszewska 4 listopada 2023 20:00
Anja Rubik i Sasha Knezevic, VIVA! grudzień 2008, VIVA! 25/2008
Fot. Marlena Bielińska

W przeszłości tworzyli jedną z najpiękniejszych par show-biznesu. Anja Rubik i Sasha Knezevic chętnie pokazywali się razem na ściankach, udzielali wywiadów i dzielili się swoim szczęściem. Uczucie co prawda nie przetrwało, lecz byli małżonkowie pozostają w serdecznych relacjach. Modelka podkreśla też, że medialny związek wiele ją nauczył.

Anja Rubik Sasha Knezevic byli parą jak z obrazka. Rozstali się przez odmienne priorytety

Ich historia miłości to gotowy materiał na film. Poznali się bliżej podczas pracy nad jedną z kampanii, lecz znajomość zacieśnili dopiero po przypadkowym spotkaniu na ulicy. Oboje byli wówczas w innych związkach... I nie przypuszczali, że to niezwykłe zrządzenie losu na zawsze odmieni ich życia.

Anja Rubik i Sasha Knezevic, VIVA! 25/2008

Anja Rubik i Sasha Knezevic, VIVA! grudzień 2008, VIVA! 25/2008
Fot. Marlena Bielińska

"[...] Spieszyłam się na jakąś sesję i nagle zatrzymał mnie na ulicy. „Aniu, to ja, Sasha, pamiętasz, pracowaliśmy razem?”. […] Faktycznie wspólnie nagrywaliśmy reklamę w Nowym Orleanie. Pamiętam, że bardzo mnie wtedy zafascynował, ale ja byłam z Łukaszem, a on miał dziewczynę. Nawet się nie wymieniliśmy telefonami. Kiedy teraz spotkaliśmy się w Nowym Jorku, Sasha zaproponował, żebyśmy następnego dnia wypili wspólnie poranną kawę. Zgodziłam się, ale nawet do głowy mi nie przyszło, że to będzie randka" — opowiadała w VIVIE! Anja Rubik.

CZYTAJ TAKŻE: Miłość przyszła niespodziewanie. Karol Dziuba i Milena Suszyńska tworzą duet idealny!

Jednak tamte relacje nie przetrwały, a piękna modelka i niedoszły koszykarz zdali sobie sprawę, że nie mogą bez siebie żyć. W Boże Narodzenie 2010 roku Anja Rubik i Sasha Knezevic zaręczyli się, a niecały rok później wzięli ślub na Majorce! "Dzięki niemu uwierzyłam w siebie. Do tej pory wcale nie miałam na swój temat najlepszego zdania. Bywały dni, kiedy nie czułam się kobieco. Teraz jestem szczęśliwa, że mam takie, a nie inne biodra, że nie jestem typem chłopczycy. Sasha zarzuca mnie komplementami, pięknie potrafi do mnie mówić. Kiedy słucham jego słów, czuję, jakby mi rosły skrzydła" — tak chwaliła ukochanego na łamach VIVY!.

Anja Rubik i Sasha Knezevic, VIVA! 25/2008

Anja Rubik i Sasha Knezevic, VIVA! grudzień 2008, VIVA! 25/2008
Fot. Marlena Bielińska

Anja Rubik wspomina medialny związek z modelem

Związek celebrytów nie przetrwał próby czasu. Podzieliły ich priorytety i wizje przyszłości. Oboje rozumieli, że muszą dać temu kres, póki ich relacje wciąż są dobre. "Doszliśmy do wniosku, że albo ja bym mu nie wybaczyła, albo on mnie. Tak się nie da żyć", mówiła Anja Rubik na łamach magazynu Wysokie Obcasy Extra. Małżonkowie sfinalizowali rozwód w 2016 roku.

Teraz modelka była obecna podczas eventu Sexed.pl, gdzie udzieliła wywiadu serwisowi Plotek. Małżeństwo z Sashą, choć pozostawało medialne przez wiele lat, zakończyło się bez udziału mediów. W rozmowie z reporterką wspomniała o kulisach rozstania w zgodzie. "Jak my się rozstawaliśmy to nie było tak, że ja coś zrobiłam czy on coś zrobił. […] Nasze drogi zaczęły się mocno rozchodzić. Ja chciałam czegoś innego od życia, on chciał czegoś innego. Rozeszliśmy się w dwie strony i rozstawaliśmy się bardzo długo. Bo nadal się lubiliśmy. Nadal się szanowaliśmy jako ludzie. To była smutna decyzja, ale konieczna, bo byliśmy nieszczęśliwi", wyznała.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Od lat są sobie bliscy, bardzo się wspierają. Co naprawdę łączy Edytę Górniak i Rafała Brzozowskiego?

Doświadczenia sprzed lat wiele ją nauczyły — obecnie unika pokazywania sfery miłosnej w mediach. "Kiedyś było inaczej, bo mój partner był też osobą medialną i to było dla nas bardzo naturalne. Byliśmy taką medialną parą. Absolutnie nie obwiniam mediów za to, że się rozstaliśmy, ale mimo wszystko nie chciałabym tego drugi raz powtarzać. Korzystaliśmy nawet z tego, że jesteśmy taką hot parą, w sensie biznesowym. To była świadoma decyzja, ale to już mam za sobą", wyznała reporterce Plotka. Dziś pozostaje w związku z australijskim fotografem 

Anja Rubik, VIVA! 13/2020

Anja Rubik, Viva! 13/2020
Fot. Zdjęcia selfshot/anja rubik

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.