Sasha Knezevic, VIVA! 23/2019
Fot. Marlena Bielinska/ MOVE
Z ŻYCIA GWIAZD

Został ojcem, a modeling porzucił na rzecz nowej pasji. Jak wygląda dziś Sasha Knezević?

Swoje życie związał ze sztuką

Rafał Kowalski 12 czerwca 2022 17:06
Sasha Knezevic, VIVA! 23/2019
Fot. Marlena Bielinska/ MOVE

Kilka lat temu o pochodzącym z Serbii Sashy Knezevicu było głośno w polskich magazynach i serwisach show-biznesowych. Wszystko dlatego, że przystojny ulubieniec projektantów był mężem Anji Rubik. Para rozstała się w 2016 roku a Sasha wywrócił swoje życie do góry nogami. Dziś to nie modeling, a tworzenie dzieł sztuki, jest jego źródłem zarobku i ogromnej pasji... Założył także rodzinę. Jak obecnie wygląda jego życie?

Sasha Knezević po karierze modela skupił się na sztuce

Pięć lat spędzonych z Anją Rubik zakończyły się w 2016 roku bez udziału kamer. Małżonkowie rozwiedli się w ogromnym wzajemnym szacunku. Zresztą Sasha do dziś ma sporadyczny kontakt z byłą żoną. „Każde rozstanie jest trudne, nie ma łatwych rozstań. Myślę, że my mamy szacunek do siebie i to daje nam możliwość pozostania przyjaciółmi”, opowiadał nam model w 2019 roku, zaraz po tym, jak widział się w Warszawie z Anją na kawie. „Pokazywałem jej trochę swoich obrazów, bardzo jej się podobały. Zawsze wspierała moje twórcze działania, za co jej jestem ogromnie wdzięczny. Ale nie mamy zbyt wiele czasu na spotkania, bo prowadzimy dwa zupełnie inne życia w różnych częściach świata”, podkreślał przed kamerą VIVY.pl.

Anja Rubik, Sasha Knezevic, 2013

Anja Rubik, Sasha Knezevic, 2013
Fot. A-way! / Splash News/EAST NEWS
Chwilę po zakończenia małżeństwa, ulubieniec internautów przeprowadził się do Wiednia, w którym się wychowywał. Zaczął mniej pracować jako model. Tłumaczył, że 40 lat w tym zawodzie to dużo. „Z wiekiem stajesz się mądrzejszy i wiesz, jak lepiej wykonywać swoją pracę. Z mężczyznami to wszystko jest relatywne. W modelingu są momenty, kiedy pracujesz więcej, później pracujesz trochę mniej...”, opowiadał nam przed kamerą.

Znacznie częściej za to malował oraz tworzył kolaże, na których do dziś nieźle zarabia. Jego wystawy można oglądać w wielu miastach Europy i świata.

Czytaj takżeDziś urodziny Anji Rubik! Oto jej najlepsze stylizacje z czerwonego dywanu!

Sasha Knezevic, 2019 VIVA!

Sasha Knezevic, VIVA! 23/2019
Fot. Marlena Bielinska/ MOVE

Sasha Knezevic, VIVA! 23/2019
Fot. Marlena Bielinska/ MOVE

Sasha Knezevic założył rodzinę. Kim jest jego partnerka i syn?

Cztery lata temu Sasha Knezević spotkał kolejną miłość życia. O jego nowej dziewczynie niewiele wiadomo. Para miała wiele wspólnych zdjęć opublikowanych w sieci, ale obecnie wszystkie są skasowane. Artysta publikuje dziś na Instagramie jedynie fotografie swoich dzieł.

W 2018 roku model po raz pierwszy ojcem. „Nie wszystkie dzieła sztuki powstają na płótnie. Z dumą przedstawiam wam tego małego chłopca, mojego syna o imieniu Andrija”, pisał w sieci w lipcu. Dziś syn Sashy ma już prawie cztery lata, ale i jego zdjęcia gwiazdor skasował z profili w mediach społecznościowych. To, co pewne, to fakt, że malarz jest ojcem na medal. „Wiem, że syn zmienił moje życie całkowicie. Czuję się bardziej osadzony, cieszę się, kiedy mogę patrzeć, jak małe istnienie rośnie. […] Uwielbiam poświęcać mu mój czas. Staram się być sobą, chcę obserwować syna, być dla niego, chcę, żeby był silnym i pewnym siebie człowiekiem”, opowiadał w Dzień Dobry TVN.

Zobaczcie, jak dziś wygląda były mąż Anji Rubik i jakie dzieła sprzedaje.  

CZYTAJ TEŻ: Poznali się przypadkiem, rozstali przez inne priorytety. Tak kochali się Anja Rubik i Sasha Knezevic

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.