Fot. Andreas Rentz/Getty Images / Zdjęcia selfshot/anja rubik
Historie miłosne

Swoje szczęście długo ukrywali przed światem… Historia miłości Anji Rubik i Adriana Steirna

„To jest piękny związek, muszę przyznać”, wyznała modelka

Marcjanna Maryszewska 12 czerwca 2023 12:00
Fot. Andreas Rentz/Getty Images / Zdjęcia selfshot/anja rubik

Anja Rubik przez lata uchodziła za singielkę. Dopiero jakiś czas temu zdecydowała się opowiedzieć o swoim ukochanym. Jej serce skradł Adrian Steirn, australijski fotograf. Modelka zawsze pilnie strzegła swojego życia prywatnego, a w mediach na próżno szukać jej wspólnych zdjęć z partnerem. Dlatego szczerość, na jaką zdobyła się w wywiadzie była dla wielu zaskoczeniem. „Tak. Jestem w związku i czuję się bardzo szczęśliwa”, mówiła niedawno w VIVIE! Eko. Z okazji urodzin Anji Rubik przypominamy ich wyjątkową historię!

Anja Rubik i Adrian Steirn. Historia miłości

Nowy rozdział w życiu Anji Rubik rozpoczął się wraz z zakończeniem sześcioletniego związku z serbskim modelem Sashą Knezevicem w 2014 roku. Poróżniły ich priorytety — jednak nawet po rozstaniu zakochani postanowili nie rezygnować z przyjaźni. „Rozwód to był bardzo ciężki moment w moim życiu i tak samo w życiu Sashy. Cieszę się, że udało nam się rozstać w pokojowy, cywilizowany sposób i nadal troszczymy się o siebie. Ja wiem dokładnie, co się dzieje u niego, on wie, co się dzieje u mnie. […] Mam wrażenie, że obydwoje w jakiś sposób zaczęliśmy nowe życie”, mówiła modelka w VIVIE! w 2017 roku.

CZYTAJ TAKŻE: Iga Świątek o posiadaniu partnera i byciu w związku: "Tenis jest sportem ludzi, którzy są samotni"

Poznanie starszego o cztery lata, australijskiego fotografa było swoistym przypieczętowaniem tego etapu. Anja Rubik i Adrian Steirn spotkali się po raz pierwszy na jednej z imprez WWF. Połączyło ich podobne spojrzenie na świat, pasje oraz... głębsze uczucie. Ich relacja trwała przez kilka lat, dopóki media niespodziewanie obiegła informacja o rozstaniu pary. Wpływ na decyzję miały mieć trudności związane z byciem w związku na odległość. Od tamtego czasu Anja Rubik uchodziła w opinii publicznej za singielkę…

W marcu 2022 roku portal Pudelek ustalił, że modelka jest w związku. Sama informacja o nowej miłości celebrytki była zaskoczeniem dla wielu. Jednak dopiero gdy wyszło na jaw, że partnerem Anji Rubik jest ten sam Adrian, z którym związana była przed laty, media zawrzały! Zakochani przez cały ten czas skutecznie trzymali swoją miłość w tajemnicy. Nie publikowali wspólnych zdjęć i unikali pojawiania się razem na salonach… Równocześnie ujawniono, że para zamieszkała razem w Kapsztadzie. Wskazywały na to m.in. publikowane przez Anję Rubik zdjęcia na Instagramie. Na próżno jednak szukać tam romantycznych ujęć z partnerem.

Anja Rubik, Viva! 13/2020

Anja Rubik, Viva! 13/2020
Fot. Zdjęcia selfshot/anja rubik

Anja Rubik i jej partner planują wspólną przyszłość

Jakiś czas temu Anja Rubik udzieliła wywiadu VIVIE! Eko, gdzie po raz pierwszy otwarcie opowiadała o Adrianie. Co ciekawe, modelka ani razu nie używa wprost imienia ukochanego. Nie szczędziła mu jednak czułych słów i szczerze mówiła o tym, jak wiele radości daje jej związek z Australijczykiem. „Jestem w związku i czuję się bardzo szczęśliwa. Spotkaliśmy się w dobrym momencie, jestem dojrzalsza, już wiem, czego nie chcę. [...] Bardzo się wspieramy, uzupełniamy, rozumiemy. To jest piękny związek, muszę przyznać”.

Modelka i fotograf stworzyli bardzo zgrany parę. Co jeszcze Anja Rubik mówiła o związku z Adrianem? „Zaczęłam interesować się fotografią, bardzo mi w tym pomógł, bo to jest część jego zawodu. Ale uczy mnie też takiego zrozumienia siebie w codziennym funkcjonowaniu. Muszę mieć partnera, którego nigdy nie przerosnę. To część mojego charakteru. [...] To był problem w moich poprzednich związkach, że niczym modliszka połykałam moich partnerów. Ten jest nie do połknięcia”.

Wspomniała również o początkach relacji z mężczyzną. Okazuje się, że tak naprawdę stosunkowo niedawno sprawy między nimi nabrały tempa, dopiero wtedy zdecydowali się rozpocząć wspólne życie. Wtedy też uświadomili sobie, że są dla siebie stworzeni. 

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Mateusz Jackowski o rodzinnej tajemnicy Kory. "Dla mnie nie miało to żadnego znaczenia"

Zaczęliśmy od przyjaźni, spotykaliśmy się dość długo, ale każde z nas miało własne życie. Jakiś czas temu zaczęliśmy wspólne i… bardzo gładko to poszło. Pokochaliśmy się”, mówiła modelka o partnerze. Czy w najbliższym czasie Anja Rubik i Adrian Steirn zdecydują się na dzieci? Wiadomo, że para jest już gotowa na powiększenie rodziny. Ich miłość także nie ulega żadnym wątpliwościom, choć nie manifestują jej otwarcie w mediach społecznościowych. Dziś modelka obchodzi urodziny. Życzymy wszystkiego, co najpiękniejsze!  

Adrian Steirn, 4.10.2017

Fot. Andreas Rentz/Getty Images for Hugo Boss

Wideo

Od 35 lat jest szczęśliwym mężem; cieszy się, że synowie nie poszli w jego ślady. Mirosław Baka prywatnie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.