Fot. Andreas Rentz/Getty Images / Zdjęcia selfshot/anja rubik
Historie miłosne

Swoje szczęście długo ukrywali przed światem… Historia miłości Anji Rubik i Adriana Steirna

„To jest piękny związek, muszę przyznać”

Marcjanna Maryszewska 4 sierpnia 2022 19:00
Fot. Andreas Rentz/Getty Images / Zdjęcia selfshot/anja rubik

Przez lata uchodziła za singielkę, dopiero kilka miesięcy temu postanowiła opowiedzieć o swoim partnerze. Serce Anji Rubik skradł australijski fotograf, Adrian Steirn. Modelka od zawsze strzegła swojego życia prywatnego - w mediach na próżno szukać wspólnych zdjęć z ukochanym, a szczerość, na którą zdobyła się w wywiadzie, była zaskoczeniem dla wielu. „Tak. Jestem w związku i czuję się bardzo szczęśliwa”, mówiła niedawno w VIVIE! Eko. Oto historia ich wyjątkowej relacji.

Anja Rubik i Adrian Steirn. Historia miłości

Nowy rozdział w życiu Anji Rubik rozpoczął się wraz z zakończeniem sześcioletniego związku z serbskim modelem Sashą Knezevicem w 2014 roku. Poróżniły ich priorytety - jednak nawet po rozstaniu zakochani postanowili nie rezygnować z przyjaźni. „Rozwód to był bardzo ciężki moment w moim życiu i tak samo w życiu Sashy. Cieszę się, że udało nam się rozstać w pokojowy, cywilizowany sposób i nadal troszczymy się o siebie. Ja wiem dokładnie, co się dzieje u niego, on wie, co się dzieje u mnie. […] Mam wrażenie, że obydwoje w jakiś sposób zaczęliśmy nowe życie”, mówiła modelka w VIVIE! w 2017 roku.

Poznanie starszego o cztery lata, australijskiego fotografa było swoistym przypieczętowaniem tego etapu. Anja Rubik i Adrian Steirn spotkali się po raz pierwszy na jednej z imprez WWF. Połączyło ich podobne spojrzenie na świat, pasje oraz... głębsze uczucie. Ich relacja trwała przez kilka lat, dopóki media niespodziewanie obiegła informacja o rozstaniu pary. Wpływ na decyzję miały mieć trudności związane z byciem w związku na odległość. Od tamtego czasu Anja Rubik uchodziła w opinii publicznej za singielkę…

W marcu 2022 roku portal Pudelek ustalił, że modelka jest w związku. Sama informacja o nowej miłości celebrytki była zaskoczeniem dla wielu. Jednak dopiero gdy wyszło na jaw, że partnerem Anji Rubik jest ten sam Adrian, z którym związana była przed laty, media zawrzały! Zakochani przez cały ten czas skutecznie trzymali swoją miłość w tajemnicy. Nie publikowali wspólnych zdjęć i unikali pojawiania się razem na salonach… Równocześnie ujawniono, że para zamieszkała razem w Kapsztadzie. Wskazywały na to m.in. publikowane przez Anję Rubik zdjęcia na Instagramie.

Czytaj także: Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski przetrwali kryzys, który umocnił ich uczucie. Oto historia niezwykłej miłości

Anja Rubik o partnerze: „Spotkaliśmy się w dobrym momencie” 

Jakiś czas temu Anja Rubik udzieliła wywiadu VIVIE! Eko, gdzie po raz pierwszy otwarcie opowiadała o Adrianie. Co ciekawe, modelka ani razu nie używa wprost imienia ukochanego. Nie szczędziła mu jednak czułych słów i szczerze mówiła o tym, jak wiele radości daje jej związek z Australijczykiem. „Jestem w związku i czuję się bardzo szczęśliwa. Spotkaliśmy się w dobrym momencie, jestem dojrzalsza, już wiem, czego nie chcę. (...) Bardzo się wspieramy, uzupełniamy, rozumiemy. To jest piękny związek, muszę przyznać”.

Modelka i fotograf stworzyli bardzo zgrany parę. Co jeszcze Anja Rubik mówiła o związku z Adrianem? „Zaczęłam interesować się fotografią, bardzo mi w tym pomógł, bo to jest część jego zawodu. Ale uczy mnie też takiego zrozumienia siebie w codziennym funkcjonowaniu. Muszę mieć partnera, którego nigdy nie przerosnę. To część mojego charakteru. (...) To był problem w moich poprzednich związkach, że niczym modliszka połykałam moich partnerów. Ten jest nie do połknięcia”.

Wspomniała również o początkach relacji z mężczyzną. Okazuje się, że tak naprawdę stosunkowo niedawno sprawy między nimi nabrały tempa, dopiero wtedy zdecydowali się rozpocząć wspólne życie. Wtedy też uświadomili sobie, że są dla siebie stworzeni. 

Zaczęliśmy od przyjaźni, spotykaliśmy się dość długo, ale każde z nas miało własne życie. Jakiś czas temu zaczęliśmy wspólne i… bardzo gładko to poszło. Pokochaliśmy się”, ujawniła modelka. Dziś para jest już gotowa na powiększenie rodziny. Ich miłość nie ulega żadnym wątpliwościom, choć nie manifestują jej otwarcie w mediach społecznościowych. Zakochanym życzymy dużo szczęścia!  

Sprawdź również: Julia Wieniawa o miłości i związku z ukochanym: „Mam wspaniałego chłopaka”

Adrian Steirn, 4.10.2017

Fot. Andreas Rentz/Getty Images for Hugo Boss

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.