Rafał Brzozowski, Edyta Górniak romans
Fot. materiał prasowy / Marlena Bielińska
NIEZWYKŁE RELACJE

Od lat są sobie bliscy, bardzo się wspierają. Co naprawdę łączy Edytę Górniak i Rafała Brzozowskiego?

„Jest szarmanckim i ujmującym. Trudno się czasem nie zarumienić", mówi artystka

Karol Sowa 3 listopada 2023 12:56
Rafał Brzozowski, Edyta Górniak romans
Fot. materiał prasowy / Marlena Bielińska

Nie jest tajemnicą, że Rafał Brzozowski i Edyta Górniak są sobie bliscy. Przypomnijmy, że już kilka lat temu media zastanawiały się, czy artyści mają się ku sobie. Okazuje się jednak, że oboje bardzo się wspierają i chętnie wymieniają się doświadczeniami, a w razie potrzeby dają sobie cenne rady.  

Edyta Górniak i Rafał Brzozowski — relacja 

Wokalistka ma za sobą kilka nieudanych związków. Dzisiaj podkreśla, że nie chciałaby wchodzić w kolejną poważną relację, ponieważ odbudowała siebie na nowo i nie zamierza burzyć swojej harmonii.  

W pewnym momencie jednak coraz chętniej spotykała się z Rafałem Brzozowskim. Ich zażyłość zaczęła się kilka lat temu, gdy piosenkarz przygotowywał się do konkursu piosenki Eurowizji. To właśnie w tamtym czasie królowa polskiej sceny muzycznej udzielała koledze z branży lekcji i dawała mu wskazówki, jak poradzić sobie podczas prestiżowego konkursu. Co więcej, artystka spotkała się z piosenkarzem, by udzielić mu konsultacji.  

Zaś w 2021 roku w mediach pojawiły się zdjęcia z ich wspólnego pobytu w Tatrach. Okazało się również, że ulubieniec publiczności przywiózł ze sobą podkład do piosenki „Będę śniła” z jej debiutanckiego albumu — Dotyk. Diwa nie kryła wówczas łez wzruszenia. 

Tego samego roku w maju oboje zaśpiewali na koncercie poświęconym Krzysztofowi Krawczykowi. Zaś po udanym występie wybrali się na kolację, o czym informował dziennik Fakt. „Rafał ma znów odwiedzić Edytę w Zakopanem. Będą pracować nad nowym utworem, ale są też umówieni na wyprawę w góry”, mówił przyjaciel gwiazdy w rozmowie z Party. 

Teraz znowu mają okazję razem pracować nad „Rytmami Dwójki". Z medialnych doniesień wynika, że na planie panuje niezwykle ciepła i przyjacielska atmosfera. Co więcej, Edyta Górniak miała otrzymać od Rafała Brzozowskiego bukiet kwiatów. „Edyta ucieszyła się, że znalazł się tam też Rafał. Ona naprawdę bardzo go lubi. Jest nim wręcz oczarowana. Za kulisami trzymali się razem", wyjaśniał anonimowy informator w rozmowie z Na Żywo. 

Gazeta dodała, że artystka bardzo żałowała, że podczas nieprzyjemnych sytuacji nie było przy niej Rafała. „Edi mówiła później, że żałuje, że nie było przy niej Rafała, bo on zachowałby się jak należy i natychmiast stanął w jej obronie", czytamy. 

CZYTAJ TEŻ: Irena Santor w przeszłości przeżyła bolesną stratę. Dopiero po latach przerwała milczenie

Edyta Górniak, 2020 rok, Jaka to melodia 

Edyta Górniak, 2020 rok, Jaka to melodia
Fot. Kurnikowski/AKPA

Życie prywatne Edyty Górniak i Rafała Brzozowskiego 

Edyta Górniak nigdy nie ukrywała też, że bardzo ceni Rafała Brzozowskiego. „Przyznam szczerze, że w naszej branży mało jest tak życzliwych ludzi jak Rafał Brzozowski. Życzliwość i normalność wciąż są na wagę złota w świecie, który bezmyślnie niszczymy. Zdarzają się jednak perły, które nie patrzą na nikogo jak na konkurencję. Które potrafią słuchać i są chętne do pomocy", wyznała w Na Żywo. Dodała również, że: „Oczywiście jest bardzo atrakcyjnym mężczyzną. Także szarmanckim i ujmującym. Trudno się czasem nie zarumienić". 

I choć piosenkarka jest singielką, tak wokalista jest już zajęty. Przynajmniej tak wynika z medialnych doniesień. Artystom życzymy więc wszystkiego, co najlepsze. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Śmierć aktora była dla niej szokiem. Shannen Doherty i Matthew Perry'ego łączyła wyjątkowa relacja 

Rafał Brzozowski, 2020 rok, Jaka to melodia

Rafał Brzozowski, 2020 rok, Jaka to melodia
Fot. Radoslaw NAWROCKI / Forum

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.