ZE ŚWIATA MODY

Które światowej sławy modelki chciały zrobić filmową karierę?

Zobaczcie te role!

Sabina Zięba 23 października 2017 07:30

Choć zawód modelek wydaje się banalnie łatwym zadaniem, borykają się one z niełatwym problemem - ich kariery zaczynają się bardzo wcześnie, bo w wieku około 15 lat, i również wcześnie się kończą. Modelki, które całe swoje młode życie poświęciły pozowaniu do zdjęć czy uczestnictwie w pokazach, w wieku 30-kilku lat, gdy przestają tak wiele znaczyć w modowym świecie, nagle budzą się ze świadomością, że tak naprawdę nie mają ani wykształcenia, ani doświadczenia w innych profesjach. Zadają sobie pytanie - co dalej? W momencie, gdy inni z nas spełniają się zawodowo, one muszą zaczynać wszystko od początku. Logicznym posunięciem wydaje się wykorzystanie swojego wyglądu i talentu aktorskiego w inny sposób, a mianowicie... grając w filmach! Jest to niezwykle popularne wyjście z tej trudnej dla nich sytuacji. Do takiego wniosku doszły najpopularniejsze modelki świata, jak choćby Cindy Crawford czy Claudia Schiffer. Ostatnio podobną decyzję podjęła również Anja Rubik, która zagra jedną z głównych ról w filmie Borysa Lankosza. Zobaczcie w naszej galerii, kto jeszcze próbował podbić świat filmu! Widzieliście te role?

Polecamy też: Podczas Tygodni Mody mieliśmy mocną reprezentację! Zobaczcie, które Polki królowały na zagranicznych wybiegach

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Gwiazdami nowego numeru są: Paulina Krupińska, Kamila Szczawińska i Karolina Malinowska. Zobacz, co jeszcze w nowej VIVIE!