ZE ŚWIATA MODY

Które światowej sławy modelki chciały zrobić filmową karierę?

Zobaczcie te role!

Sabina Zięba 23 października 2017 07:30

Choć zawód modelek wydaje się banalnie łatwym zadaniem, borykają się one z niełatwym problemem - ich kariery zaczynają się bardzo wcześnie, bo w wieku około 15 lat, i również wcześnie się kończą. Modelki, które całe swoje młode życie poświęciły pozowaniu do zdjęć czy uczestnictwie w pokazach, w wieku 30-kilku lat, gdy przestają tak wiele znaczyć w modowym świecie, nagle budzą się ze świadomością, że tak naprawdę nie mają ani wykształcenia, ani doświadczenia w innych profesjach. Zadają sobie pytanie - co dalej? W momencie, gdy inni z nas spełniają się zawodowo, one muszą zaczynać wszystko od początku. Logicznym posunięciem wydaje się wykorzystanie swojego wyglądu i talentu aktorskiego w inny sposób, a mianowicie... grając w filmach! Jest to niezwykle popularne wyjście z tej trudnej dla nich sytuacji. Do takiego wniosku doszły najpopularniejsze modelki świata, jak choćby Cindy Crawford czy Claudia Schiffer. Ostatnio podobną decyzję podjęła również Anja Rubik, która zagra jedną z głównych ról w filmie Borysa Lankosza. Zobaczcie w naszej galerii, kto jeszcze próbował podbić świat filmu! Widzieliście te role?

Polecamy też: Podczas Tygodni Mody mieliśmy mocną reprezentację! Zobaczcie, które Polki królowały na zagranicznych wybiegach

Wideo

Paulina Krupińska w szczerej rozmowie o macierzyństwie!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Małgorzata i Radosław Majdanowie o tym, czego nauczyli się o sobie dzięki podróżom! Zobacz ich niezwykłe zdjęcia z Izraela!