Fot. Instagram / East News
ZE ŚWIATA MODY

Córki światowej sławy modelek zastępują je w świecie mody! Która z nich zrobi większą karierę?

Sabina Zięba 26 września 2017 15:00
Fot. Instagram / East News

Kate Moss i Cindy Crawford to największe modelki lat 90. Wówczas były obiektem zazdrości każdej z pań i rozpalały zmysły niejednego mężczyzny. Choć karierę zaczynały w bardzo młodym wieku, to nadal utrzymują się na szczycie, a ich nazwiska znane są na całym świecie. Obie w podobnym czasie zaszły również w ciążę - Cindy w 1999 roku urodziła Presleya Gerbera, a w 2001 Kaię Gerber, natomiast Kate Moss rok później Lilę Grace. Teraz ich dzieci rozpoczynają swoje kariery w świecie mody. Czy zdobędą równie duże uznanie i popularność?

Polecamy też: 14-letnia córka Kate Moss, Lila Grace Hack wystąpiła w pierwszej reklamie! Przypomina matkę?

Kariera dzieci supermodelek

Choć Presley Gerber zadebiutował już w zeszłym roku na pokazie kolekcji Cruise 2017 domu mody Moschino, to o jego siostrze jest naprawdę głośno. Jako 14-latka wzięła udział w reklamie Miu Miu, a także pojawiła się z mamą na okładce francuskiego „Vogue'a”. Wtedy jeszcze nikt nie wiedział, że Kaia Gerber będzie tak rozchwytywaną modelką! Młodsza wersja Cindy Crawford zadebiutowała podczas niedawnego nowojorskiego tygodnia mody na pokazie Calvina Kleina. Następnie szesnastolatka chodziła w show innych największych domów mody: Versace, Coach, Fendi, Prada, Alexander Wang oraz Marc Jacobs. Wszystkich zachwyca jej smukła sylwetka, wzrost, a także pewność siebie na wybiegu. A to dopiero początek jej drogi...

Polecamy też: Córka Cindy Crawford zadebiutowała na Nowojorskim Tygodniu Mody! Czy Kaia Gerber również zrobi spektakularną karierę?

14-letnia córka Kate Moss, Lila Grace Moss Hack, jest jeszcze daleko za osiągnięciami swojej starszej koleżanki. Choć ma już za sobą debiut w reklamie brytyjskiej marki kosmetycznej The Braid Bar, w której wzięła udział ze swoją przyjaciółką Stellą Jones, a także okładkę z mamą we francuskim „Vogue'u”, chwilowo kariera dziewczynki stanęła w miejscu. Mimo urody odziedziczonej po matce, Lila Grace nie ma na razie odpowiedniego wzrostu, by zostać modelką. Ostatnio jednak i tak znalazła się w centrum zainteresowania fotografów, gdy razem z Kate Moss i swoją przyjaciółką pojawiła się na pokazie marki Topshop podczas londyńskiego fashion weeku. 

Fot. Instagram / East News

Polecamy też: Czy córka Kate Moss wyrasta na nową ikonę mody?

Obie dziewczynki mają predyspozycje do tego, by zostać wielkimi gwiazdami. Dorastały w blasku fleszy, więc teraz w świetle jupiterów czują się nadzwyczaj swobodnie. I Lila Grace i Kaia są bardzo podobne do swoich słynnych mam, co z pewnością pomoże im w dalszej karierze, a w przeciągu następnych lat na pewno przekonamy się, która z nich osiągnie większy sukces...

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.