Sabina Zięba 27 września 2017 11:30
1/6
Copyright @Instagram
1/6

W przeciągu ostatniego miesiąca w świecie mody prawdziwą furorę robi córka Cindy Crawford, 16-letnia Kaia Gerber. Od momentu, gdy zadebiutowała podczas niedawnego nowojorskiego fashion weeku na pokazie Calvina Kleina, zdążyła się już pojawić w show innych największych marek, m.in. Versace, Fendi czy Prada. Przez to część osób zapomniało, że nastolatka ma brata, który również odnosi sukcesy w świecie mody! Jak wygląda ich relacja?

Polecamy też: Córka Cindy Crawford zadebiutowała na Nowojorskim Tygodniu Mody! Czy Kaia Gerber również zrobi spektakularną karierę?
 

Rodzeństwo Gerber podbija świat mody!

Cindy Crawford w latach 90. spotykała się m. in. z Robertem De Niro i Richardem Gere, by w końcu odnaleźć szczęście u boku przedsiębiorcy i byłego modela, Rande’ego Gerbera. Poślubiła go w 1998 roku, a już rok później urodziła pierwsze dziecko, syna Presleya. Kaia przyszła na świat dwa lata później.


Kaia (po lewej) i Presley w dzieciństwie.

Polecamy też: Syn Cindy Crawford Presley Gerber debiutuje na wybiegu! Zgadniecie, który z modeli na zdjęciu to on?

Już jako dzieci, rodzeństwo Gerber zwracało na siebie uwagę niezwykłą urodą odziedziczoną po rodzicach. Kwestią czasu było, by rozpoczęły karierę w świecie mody. Pierwszy zadebiutował Presley - w zeszłym roku na pokazie Moschino. Od tamtego momentu jego kariera nabiera rozpędu. Ostatnio chodził m. in. w pokazie Ralpha Laurena czy Zadig&Voltaire. Gdy jednak w tym roku Kaia po raz pierwszy wyszła na wybieg, media całego świata skupiły się wyłącznie na niej. Czy chłopak zazdrości siostrze? Okazuje się, że... nie! Rodzeństwo wspiera się na każdym kroku, dodając wspólne fotografie. Presley ostatnio opublikował nawet filmik z pokazu Alexander Wang, na którym Kaia prezentuje kreację designera, z dumą podpisując: „To jest moja siostra!”.

Polecamy też: Córki światowej sławy modelek zastępują je w świecie mody! Która z nich zrobi większą karierę?
 

Pogłoski o anoreksji...

Jakiś czas temu w mediach zawrzało, gdy „Radar Online” opublikował zdjęcia dzieci Crawford, na których widać, że oboje są bardzo szczupli. Dziennikarze portalu zastanawiali się czy presja związana z dorównaniem sławnym rodzicom nie jest zbyt silna...

Teraz na londyńskim fashion weeku rodzeństwo Gerber po raz pierwszy wystąpiło na tym samym pokazie. Marką, która wpadła na pomysł zaangażowania do show i Presleya i Kaię jest Burberry. Zobacz w naszej galerii, jak prezentowali się w tym wyjątkowym dniu! Czy rzeczywiście wyglądają jakby chorowali na zaburzenia odżywiania?
 

2/6
Copyright @Instagram
2/6
3/6
Copyright @East News
3/6

Kaia Gerber na pokazie Burberry podczas londyńskiego tygodnia mody.

Polecamy też: Pojedynek blogerek, czyli Maffashion i Jessica Mercedes na nowojorskim Fashion Weeku! Która tym razem wypadła lepiej?

4/6
Copyright @East News
4/6
5/6
Copyright @East News
5/6

Kaia Gerber na pokazie Burberry podczas londyńskiego tygodnia mody.

Polecamy też: „Vanity Fair” ogłosił listę najlepiej ubranych kobiet świata. Zobaczcie, kto został wyróżniony!

6/6
Copyright @Instagram
6/6

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.