Sabina Zięba 26 września 2017 06:00
1/8
Copyright @Materiały prasowe
1/8

Robert Pattinson od lat uchodzi za idola nastolatek. Popularność zdobył w 2005 roku wcielając się w Cerdika Diggory'ego w filmie „Harry Potter i Czara Ognia”, a następnie jako Edward Cullen w sadze „Zmierzch”. Choć w ostatnim czasie aktor nie gra w głośnych produkcjach, spełnia się m. in. jako model i ambasador marki Dior.

Polecamy też: Chanel pomaga Diorowi?! Dlaczego najnowszą kampanię z Robertem Pattinsonem sfotografował Lagerfeld?

Mimo że Pattinson unika skandali i stara się nie skupiać na sobie stałej uwagi mediów, tym razem zdecydował się na coś niebywałego. Wziął udział w sesji do magazynu „Wonderland”, w której fotografka Sandy Kim uchwyciła go w bardzo intrygujących „alternatywnych” stylizacjach. Przystojny aktor pozował w kabaretkach, skórzanych pasach, narzucie w nadrukowane punkowe twarze, a także... różowej peruce i oryginalnym makijażu! To właśnie te ujęcia wstrząsnęły internautami, którzy nie mogą uwierzyć, w jakim stopniu zwykła zmiana fryzury odmieniła gwiazdora. Według niektórych, Robert odnalazł się w tym wydaniu, dzięki swojemu dzieciństwu. W jednym z wywiadów wyznał: „Kiedy miałem 12 lat, siostry ubierały mnie jak dziewczynkę i nazywały mnie Claudia. Potem poszedłem do szkoły, wychodziłem z innymi i zacząłem się bardzo zajmować swoim wyglądem, gdy odkryłem żel do włosów”. Zobaczcie te niezwykłe ujęcia!

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.