Sabina Zięba 26 września 2017 06:00
1/8
Copyright @Materiały prasowe
1/8

Robert Pattinson od lat uchodzi za idola nastolatek. Popularność zdobył w 2005 roku wcielając się w Cerdika Diggory'ego w filmie „Harry Potter i Czara Ognia”, a następnie jako Edward Cullen w sadze „Zmierzch”. Choć w ostatnim czasie aktor nie gra w głośnych produkcjach, spełnia się m. in. jako model i ambasador marki Dior.

Polecamy też: Chanel pomaga Diorowi?! Dlaczego najnowszą kampanię z Robertem Pattinsonem sfotografował Lagerfeld?

Mimo że Pattinson unika skandali i stara się nie skupiać na sobie stałej uwagi mediów, tym razem zdecydował się na coś niebywałego. Wziął udział w sesji do magazynu „Wonderland”, w której fotografka Sandy Kim uchwyciła go w bardzo intrygujących „alternatywnych” stylizacjach. Przystojny aktor pozował w kabaretkach, skórzanych pasach, narzucie w nadrukowane punkowe twarze, a także... różowej peruce i oryginalnym makijażu! To właśnie te ujęcia wstrząsnęły internautami, którzy nie mogą uwierzyć, w jakim stopniu zwykła zmiana fryzury odmieniła gwiazdora. Według niektórych, Robert odnalazł się w tym wydaniu, dzięki swojemu dzieciństwu. W jednym z wywiadów wyznał: „Kiedy miałem 12 lat, siostry ubierały mnie jak dziewczynkę i nazywały mnie Claudia. Potem poszedłem do szkoły, wychodziłem z innymi i zacząłem się bardzo zajmować swoim wyglądem, gdy odkryłem żel do włosów”. Zobaczcie te niezwykłe ujęcia!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.