Sabina Zięba 5 września 2017 20:00
1/9
Copyright @Instagram
1/9

W ostatnim czasie prawdziwą furorę w mediach wzbudził 33-letni Jeremy Meeks, zwany „najprzystojniejszym więźniem świata”. Gdy w 2014 roku do internetu trafiło jego zdjęcie z policyjnej kartoteki, momentalnie zdobył tysiące fanek w każdym zakątku Ziemi. Ciężko uwierzyć, że Meeks, który trafił do więzienia za nielegalne posiadanie broni i przynależność do gangu, a nawet był podejrzany o zabójstwo, może zrobić tak spektakularną karierę! Teraz okazuje się, że ma sporą konkurencję...

Polecamy też: „Najpiękniejszy przestępca świata” zadebiutował podczas nowojorskiego Tygodnia Mody. Kim jest Jeremy Meeks?
 

Kim jest Mekhi Alante Lucky?

Podobna historia ostatnio spotkała 20-letniego Mekhiego Alante Lucky. Został on pięciokrotnie aresztowany w zeszłym roku, m. in. za zbyt szybką jazdę skradzionym samochodem, włamanie oraz agresywne zachowanie wobec ludzi. Jego popularność rośnie w bardzo szybkim tempie, a wszystko za sprawą pewnej wrodzonej wady...


Zdjęcie z policyjnej kartoteki Mekhiego Alante Lucky.

Polecamy też: Skandaliczna zdrada najprzystojniejszego więźnia świata. Zostawił żonę i dwóch synów dla miliarderki

Mekhi od urodzenia cierpi na heterochomię, czyli różnobarwność tęczówki. Jedno oko ma błękitne, a drugie ciemnobrązowe. Jego uroda momentalnie zapada w pamięci i nie sposób przejść obok niego obojętnie. Pierwszy zainteresował się nim fotograf z Atlanty, Damiani O'Bryanta. Teraz Alante Lucky podpisał już kontrakt z agencją St. Claire Modeling i bierze udział w wielu sesjach zdjęciowych. Ich efekty możecie zobaczyć w naszej galerii. Przystojny?

2/9
Copyright @Instagram
2/9

Zdjęcie zrobione 22 sierpnia podczas pierwszej styczności Mekhiego z kamerą. Doskonale widać jego dużą szramę na brzuchu. Czy to efekt walki gangów?

Polecamy też: Cindy Crawford powraca! Modelka zapozowała topless w najnowszej kampanii RE/DONE

3/9
Copyright @Instagram
3/9
4/9
Copyright @Instagram
4/9

Profesjonalna sesja Mekhiego Alante Lucky.

Polecamy też: Karl Lagerfeld połączył siły z marką Vans! Zobacz efekty tej niezwykłej współpracy

5/9
Copyright @Instagram
5/9

Profesjonalna sesja Mekhiego Alante Lucky.

Polecamy też: Polskie gwiazdy wydają majątek na kostiumy kąpielowe... Zobacz, kto najwięcej!

6/9
Copyright @
6/9
7/9
Copyright @Instagram
7/9

Profesjonalna sesja Mekhiego Alante Lucky.

Polecamy też: Kolekcja zaprojektowana przez The Weeknd już w sprzedaży! Zobacz najnowszą kampanię Pumy

8/9
Copyright @Instagram
8/9
9/9
Copyright @Instagram
9/9

Profesjonalna sesja Mekhiego Alante Lucky.

Polecamy też: Te plecaki nadają się nie tylko do szkoły! Wybraliśmy 10 hitowych propozycji na jesień

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.