Jeremy Meeks
Fot. Getty Images
O NIM JEST GŁOŚNO

„Najpiękniejszy przestępca świata” zadebiutował podczas nowojorskiego Tygodnia Mody. Kim jest Jeremy Meeks?

Weronika Bruździak-Gębura 15 lutego 2017 07:45
Jeremy Meeks
Fot. Getty Images

„Od pucybuta do milionera” - tak mógłby brzmieć nagłówek każdego tekstu o Jeremym Meeksie. Jak 33-letni Amerykanin z gangstera stał się jednym z najbardziej pożądanych modeli, który właśnie zadebiutował na nowojorskim Tygodniu Mody?

 

Jeremy Meeks wystąpił podczas Tygodnia Mody w Nowym Jorku

W poniedziałek Jeremy Meeks, nazywany „najprzystojniejszym przestępcą świata”, wystąpił podczas nowojorskiego Tygodnia Mody na jesienno-zimowym pokazie niemieckiego projektanta, Philippa Pleina.

 

Jeremy Meeks
Fot. Getty Images

Na zdjęciu: Jeremy Meeks podczas przymiarek do pokazu Phiippa Pleina​

 

W pierwszym rzędzie siedziały Madonna, Paris i Nicky Hilton oraz Kylie Jenner. Przed pokazem „najsłynniejszy więzień świata” zrobił sobie zdjęcie z Carine Roitfeld, byłą naczelną francuskiego „Vogue’a”, które wrzucił na swój profil na Instagramie, gdzie ma już 762 tysiące obserwujących. Ciężko uwierzyć, że doszedł do tego z pozycji gangstera.

 

 

It was great meeting you and your team @carineroitfeld I so look forward to seeing you soon.

Post udostępniony przez JEREMY MEEKS (@jmeeksofficial)

Na zdjęciu: Jeremy Meeks z Carine Roitfeld

 

Świat usłyszał o Jeremym Meeksie w 2014 roku

Jeremy Ray Meeks stał się sensacją w czerwcu 2014 roku, gdy do internetu trafiło jego zdjęcie z policyjnej kartoteki w Kalifornii. Meeks trafił na dwa lata do więzienia za nielegalne posiadanie broni i przynależność do gangu. Przystojny przestępca zdobył serca fanek na całym świecie, które udostępniały i lajkowały jego zdjęcia jak oszalałe. Niektóre zwariowały do tego stopnia, że przerabiały zdjęcie Meeksa z kartoteki na reklamy największych domów mody: Dolce & Gabbana, Hugo Bossa i Calvina Kleina.

 

Jeremy Meeks
Fot. Getty Images

Zdjęcie z kartoteki policyjnej, dzięki któremu Jeremy Meeks stał się sławny.

 

W marcu 2016 roku Jeremy Meeks wyszedł na wolność i od razu podpisał swój pierwszy kontrakt z agencją modelingową. Zaczął pracować jako fotomodel, a ostatnio jako model. Dziś chętnie chwali się swoim luksusowym życiem: pokaźnych rozmiarów rezydencją i wartym kilkaset tysięcy dolarów Maserati.

 

Prywatnie Jeremy Meeks jest mężem i ojcem trójki dzieci. Ostatnio świętował z żoną ósmą rocznicę ślubu. Meeks chętnie wrzuca na swój instagramowy profil zdjęcia z rodziną.

 

 

Merry Christmas! #christmas2016 #meeksfamily #blessed #godisgood

Post udostępniony przez JEREMY MEEKS (@jmeeksofficial)

Na zdjęciu: Jeremy Meeks z żoną i dziećmi

 

Polecamy też: Michael Jackson został zamordowany? Nowa teoria w sprawie śmierci piosenkarza może doprowadzić do czwartej ekshumacji​

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.