Jeremy Meeks
Fot. Getty Images
O NIM JEST GŁOŚNO

„Najpiękniejszy przestępca świata” zadebiutował podczas nowojorskiego Tygodnia Mody. Kim jest Jeremy Meeks?

Weronika Bruździak-Gębura 15 lutego 2017 07:45
Jeremy Meeks
Fot. Getty Images

„Od pucybuta do milionera” - tak mógłby brzmieć nagłówek każdego tekstu o Jeremym Meeksie. Jak 33-letni Amerykanin z gangstera stał się jednym z najbardziej pożądanych modeli, który właśnie zadebiutował na nowojorskim Tygodniu Mody?

 

Jeremy Meeks wystąpił podczas Tygodnia Mody w Nowym Jorku

W poniedziałek Jeremy Meeks, nazywany „najprzystojniejszym przestępcą świata”, wystąpił podczas nowojorskiego Tygodnia Mody na jesienno-zimowym pokazie niemieckiego projektanta, Philippa Pleina.

 

Jeremy Meeks
Fot. Getty Images

Na zdjęciu: Jeremy Meeks podczas przymiarek do pokazu Phiippa Pleina​

 

W pierwszym rzędzie siedziały Madonna, Paris i Nicky Hilton oraz Kylie Jenner. Przed pokazem „najsłynniejszy więzień świata” zrobił sobie zdjęcie z Carine Roitfeld, byłą naczelną francuskiego „Vogue’a”, które wrzucił na swój profil na Instagramie, gdzie ma już 762 tysiące obserwujących. Ciężko uwierzyć, że doszedł do tego z pozycji gangstera.

 

 

It was great meeting you and your team @carineroitfeld I so look forward to seeing you soon.

Post udostępniony przez JEREMY MEEKS (@jmeeksofficial)

Na zdjęciu: Jeremy Meeks z Carine Roitfeld

 

Świat usłyszał o Jeremym Meeksie w 2014 roku

Jeremy Ray Meeks stał się sensacją w czerwcu 2014 roku, gdy do internetu trafiło jego zdjęcie z policyjnej kartoteki w Kalifornii. Meeks trafił na dwa lata do więzienia za nielegalne posiadanie broni i przynależność do gangu. Przystojny przestępca zdobył serca fanek na całym świecie, które udostępniały i lajkowały jego zdjęcia jak oszalałe. Niektóre zwariowały do tego stopnia, że przerabiały zdjęcie Meeksa z kartoteki na reklamy największych domów mody: Dolce & Gabbana, Hugo Bossa i Calvina Kleina.

 

Jeremy Meeks
Fot. Getty Images

Zdjęcie z kartoteki policyjnej, dzięki któremu Jeremy Meeks stał się sławny.

 

W marcu 2016 roku Jeremy Meeks wyszedł na wolność i od razu podpisał swój pierwszy kontrakt z agencją modelingową. Zaczął pracować jako fotomodel, a ostatnio jako model. Dziś chętnie chwali się swoim luksusowym życiem: pokaźnych rozmiarów rezydencją i wartym kilkaset tysięcy dolarów Maserati.

 

Prywatnie Jeremy Meeks jest mężem i ojcem trójki dzieci. Ostatnio świętował z żoną ósmą rocznicę ślubu. Meeks chętnie wrzuca na swój instagramowy profil zdjęcia z rodziną.

 

 

Merry Christmas! #christmas2016 #meeksfamily #blessed #godisgood

Post udostępniony przez JEREMY MEEKS (@jmeeksofficial)

Na zdjęciu: Jeremy Meeks z żoną i dziećmi

 

Polecamy też: Michael Jackson został zamordowany? Nowa teoria w sprawie śmierci piosenkarza może doprowadzić do czwartej ekshumacji​

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.