KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Camilla usiadła w pierwszym rzędzie na pokazie mody!

Czy w ten sposób zaprzecza plotkom o alkoholizmie?

Weronika Kostyra 21 lutego 2019 06:51

Księżna Camilla zajęła miejsce w pierwszym rzędzie obok redaktora naczelnego Vogue’a na pokazie mody podczas Tygodnia Mody w Londynie. Wzięła udział w imprezie po raz pierwszy równo rok po tym, jak na Tygodniu Mody zadebiutowała królowa Elżbieta II. Rok temu to ona oglądała pokazy u boku Anny Wintour. Wcześniej członkowie rodziny królewskiej nie bywali na tego typu imprezach. Pierwszy rząd na pokazach mody jest zazwyczaj zarezerwowany dla najważniejszych nazwisk w świecie mody…

Księżna Camilla walczy z plotkami na swój temat?

To pierwsze wyjście Camilli od czasu, kiedy opinią publiczną wstrząsnęły plotki o jej rzekomym alkoholizmie. Zagraniczne media rozpisywały się o jej ataku na królową Elżbietę II, którego miała dokonać, będąc pod wpływem alkoholu. To nie pierwszy raz, kiedy mówi się o jej uzależnieniu i terapii odwykowej, na którą skierowała ją sama królowa. Głośno było ostatnio także o kryzysie w jej małżeństwie z księciem Karolem. Mówiono, że para, która pobrała się w 2005 roku, jest w trakcie rozwodu. Magazyn New Idea informował, że para definitywnie postanowiła się rozstać. „Podczas gdy cały świat ma obsesję na punkcie kłótni Kate i Meghan, za murami pałacu dzieje się znacznie większy dramat. Karol i Camilla mają wkrótce ogłosić rozwód. Podpisali dokumenty i prawie się nie widują”, czytamy.

Rzeczywiście w ostatnich miesiącach księżna Camilla rzadko widywana była w towarzystwie reszty rodziny królewskiej. Jej nieobecność na ślubie księżniczki Eugenii wytłumaczono innymi zobowiązaniami, a podczas świąt Bożego Narodzenia podano, że chorowała ostre przeziębienie.

Podczas Tygodnia Mody księżna Camilla wręczyła jednak w imieniu królowej nagrodę, którą rok temu przyznano po raz pierwszy. Skoro Elżbieta II wyznaczyła ją do tego odpowiedzialnego zadania, ich stosunki nie mogą być aż tak nadszarpnięte. Z drugiej strony złośliwi zwracają uwagę, że może to być próba zatuszowania skandalicznych informacji.

Czy wkrótce dowiemy się jaka jest prawda? 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.