Czy w ten sposób zaprzecza plotkom o alkoholizmie?

Weronika Kostyra 21 lutego 2019 06:51

Księżna Camilla zajęła miejsce w pierwszym rzędzie obok redaktora naczelnego Vogue’a na pokazie mody podczas Tygodnia Mody w Londynie. Wzięła udział w imprezie po raz pierwszy równo rok po tym, jak na Tygodniu Mody zadebiutowała królowa Elżbieta II. Rok temu to ona oglądała pokazy u boku Anny Wintour. Wcześniej członkowie rodziny królewskiej nie bywali na tego typu imprezach. Pierwszy rząd na pokazach mody jest zazwyczaj zarezerwowany dla najważniejszych nazwisk w świecie mody…

Księżna Camilla walczy z plotkami na swój temat?

To pierwsze wyjście Camilli od czasu, kiedy opinią publiczną wstrząsnęły plotki o jej rzekomym alkoholizmie. Zagraniczne media rozpisywały się o jej ataku na królową Elżbietę II, którego miała dokonać, będąc pod wpływem alkoholu. To nie pierwszy raz, kiedy mówi się o jej uzależnieniu i terapii odwykowej, na którą skierowała ją sama królowa. Głośno było ostatnio także o kryzysie w jej małżeństwie z księciem Karolem. Mówiono, że para, która pobrała się w 2005 roku, jest w trakcie rozwodu. Magazyn New Idea informował, że para definitywnie postanowiła się rozstać. „Podczas gdy cały świat ma obsesję na punkcie kłótni Kate i Meghan, za murami pałacu dzieje się znacznie większy dramat. Karol i Camilla mają wkrótce ogłosić rozwód. Podpisali dokumenty i prawie się nie widują”, czytamy.

Rzeczywiście w ostatnich miesiącach księżna Camilla rzadko widywana była w towarzystwie reszty rodziny królewskiej. Jej nieobecność na ślubie księżniczki Eugenii wytłumaczono innymi zobowiązaniami, a podczas świąt Bożego Narodzenia podano, że chorowała ostre przeziębienie.

Podczas Tygodnia Mody księżna Camilla wręczyła jednak w imieniu królowej nagrodę, którą rok temu przyznano po raz pierwszy. Skoro Elżbieta II wyznaczyła ją do tego odpowiedzialnego zadania, ich stosunki nie mogą być aż tak nadszarpnięte. Z drugiej strony złośliwi zwracają uwagę, że może to być próba zatuszowania skandalicznych informacji.

Czy wkrótce dowiemy się jaka jest prawda? 

1/6
Księżna Camilla na pokazie mody podczas tygodnia mody w Londynie
Copyright @EDDIE MULHOLLAND/AFP/East News
1/6

Księżna Camilla i Edward Enninful, redaktor naczelny Magazynu „Vogue”

2/6
Księżna Camilla na pokazie mody podczas tygodnia mody w Londynie
Copyright @SplashNews.com/East News
2/6

Księżna Camilla w pierwszym rzędzie pokazu

3/6
Księżna Camilla na pokazie mody podczas tygodnia mody w Londynie
Copyright @Pool The Telegraph/Associated Press/East News
3/6

Księżna Camilla wręczyła nagrodę w imieniu królowej

4/6
Księżna Camilla na pokazie mody podczas tygodnia mody w Londynie
Copyright @Getty Images
4/6

Księżna Camilla w pierwszym rzędzie podczas pokazu mody

5/6
Królowa Elżbieta II na pokazie mody w Londynie
Copyright @East News
5/6

Rok temu królowa Elżbieta II oglądała pokazy u boku Anny Wintour

6/6
Królowa Elżbieta II na pokazie mody w Londynie
Copyright @East News
6/6

Wcześniej członkowie rodziny królewskiej nie bywali na tego typu imprezach

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.