Sabina Zięba 3 września 2017 12:30
1/8
Copyright @East News
1/8

Charytatywny Bal Fundacji TVN to jedno z największych towarzyskich wydarzeń roku, na które przybywa plejada polskich gwiazd. Każda z osób płaci za zaproszenie na imprezę by w ten sposób wspomóc fundację „Nie Jesteś Sam”. Podczas niej odbywa się licytacja, z której zyski wspomogą najbardziej potrzebujących.

Polecamy też: Woźniak-Starak, Lewandowska, Rusin... Kto jeszcze pojawił się na wielkim Balu TVN-u? Sprawdź, jak prezentowały się gwiazdy!

W tym roku na czerwonym dywanie królowały dwa kolory - czerń i róż. To właśnie w tych barwach zaprezentowały się największe gwiazdy stacji. Choć internauci na wielu stylizacjach nie pozostawili suchej nitki to jednogłośnie wybrali najgorszą kreację. Jedna z dziennikarek natomiast może cieszyć się tytułem „Najlepiej ubranej gwiazdy” już drugi rok z rzędu! Czy to zasługa zdolnych projektantów?

Zobaczcie w naszej galerii tegoroczne kreacje gwiazd, które wywołały lawinę komentarzy! Czy zgadzacie się z werdyktem?

2/8
Copyright @East News
2/8

Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała na tę okazję suknię projektu Bohoboco. Internauci krytykują prezenterkę pisząc, że jej krój zniekształca sylwetkę, a nawet sugerują... ciążę! Jednak największe emocje wzbudza nie sama kreacja, lecz makijaż i fryzura gwiazdy. Piszą m. in. „Suknia ok, ale coś bym makijaż podkręciła, bo jakoś tak blado” oraz „Gosia o ile na co dzień potrafi wyglądać jak milion dolarów, tak tutaj fryzjer dał ciała”.

3/8
Copyright @East News
3/8

Kontrowersje wokół kreacji Anny Lewandowskiej wywołały nie lada zamieszanie. Sportsmenka na bal stacji TVN wybrała... kombinezon! Strój z wycięciami marki Just Paul skomentowała w ostrych słowach m. in. stylistka Dorota Wróblewska, pisząc: „Bal to nie pokaz mody czy gala fitness. Najbardziej odświętną kreacją kobiecą jest suknia balowa. Kreacje balowe powinny być długie, wyraziste i widowiskowe. Długie suknie nosimy najczęściej na uroczyste kolacje, bankiety, bale charytatywne, prestiżowe uroczystości kulturalne, uroczystości państwowe oraz różnego rodzaju gale. Tym razem Anna Lewandowska pomyliła wydarzenia i wybrała strój, który ma się nijak do okoliczności. Świetna sylwetka, ładny uśmiech i to by było na tyle”.

4/8
Copyright @East News
4/8

Joanna Krupa tym razem zachwyciła w sukni projektu Roberta Czerwika i dopasowanych do paska kolczykach Lilou. Internauci nie kryją zachwytu!

5/8
Copyright @East News
5/8

Kinga Rusin została przez internautów jednogłośnie okrzyknięta najlepiej ubraną osobą na balu TVN! Dziennikarka wybrała bogato zdobioną suknię z trenem projektu Paprocki&Brzozowski. Warto podkreślić, że w ubiegłym roku dziennikarka również wybrała duet zdolnych projektantów i wówczas jej kreacja także została nazwana tą najpiękniejszą!

6/8
Copyright @East News
6/8

Martyna Wojciechowska jak zwykle postawiła na czerń, jednak zaskoczyła asymetrycznym dekoltem oraz rockową ozdobą na rękawie. Suknia projektu Lidii Kality wywołała lawinę pozytywnych komentarzy, m.in.: „Suknia z pazurem jak Martyna - piękna”.

7/8
Copyright @East News
7/8

Kreacja Ewy Chodakowskiej projektu Ermanno Scervino wywołała mieszane uczucia. Przez jednych uważana za jedną z piękniejszych tego wieczoru, przez innych porównywana do... cebuli!

8/8
Copyright @East News
8/8

Paulina Krupińska podkreśliła swoją sylwetkę suknią o syrenim kroju projektu Violi Piekut. Internauci komentują: „Kobieco i z klasą”, jednak równocześnie krytykują makijaż modelki. Twarz modelki na zdjęciach fotoreporterów znacznie różniła się kolorytem od reszty ciała.

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.