Sabina Zięba 1 września 2017 18:30
1/9
Copyright @East News
1/9

Coraz częściej popularne marki modowe decydują się na współpracę. Ostatnio głośno było o połączeniu sił Michaela Korsa i Jimmy'ego Choo, a na początku roku prawdziwą sensację wzbudziła wiosenno-letnia kolekcja Louis Vuitton i Supreme, którą pokochały największe światowe gwiazdy. Teraz na podobny ruch zdecydował się sam Karl Lagerfeld, który stworzył kolekcję dla kultowej amerykańskiej firmy Vans!

Polecamy też: Dom mody Louis Vuitton zaprezentował kolekcję przygotowaną ze streetwearową marką Supreme!

Już 7 września do sprzedaży trafi kapsułowa kolekcja składająca się z dwunastu modeli w dwutonowej czarno-białej kolorystyce. Znajdziemy w niej bluzy, sneakersy (m.in. popularne slip-on'y oraz Old Skool i Sk8-Hi), t-shirty, a także różne skórzane akcesoria. Firmy zdecydowały się na połączenie paryskiego szyku z ponadczasową klasyką streetwearowej marki, równocześnie podkreślając w projektach ich historię. Angie Dita, projektantka marki Vans, zdradziła: “Jako ukłon w stronę modowego DNA brandu Karla Lagerfelda, uwydatniliśmy elementy, takie jak tkanina boucle I szew imitujący literę K. Stworzyliśmy również nową formę klasycznej dla Vansa szachownicy, nadając jej motyw charakterystycznej dla Karla ozdoby z kamienia kamea”.

Do tej pory obie marki miały zupełnie innych odbiorców. Czy taka kolaboracja im się opłaci? Przekonamy się już niebawem... Kolekcję będzie można nabyć w butikach KARL LAGERFELD oraz wybranych salonach Vans, a także na Vans.com i KARL.com. Zobaczcie w galerii efekty tej ekscytującej współpracy!

2/9
Copyright @Materiały prasowe
2/9
4/9
Copyright @Materiały prasowe
4/9
5/9
Copyright @Materiały prasowe
5/9
6/9
Copyright @Materiały prasowe
6/9
8/9
Copyright @Materiały prasowe
8/9

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.