Sabina Zięba 1 września 2017 18:30
1/9
Copyright @East News
1/9

Coraz częściej popularne marki modowe decydują się na współpracę. Ostatnio głośno było o połączeniu sił Michaela Korsa i Jimmy'ego Choo, a na początku roku prawdziwą sensację wzbudziła wiosenno-letnia kolekcja Louis Vuitton i Supreme, którą pokochały największe światowe gwiazdy. Teraz na podobny ruch zdecydował się sam Karl Lagerfeld, który stworzył kolekcję dla kultowej amerykańskiej firmy Vans!

Polecamy też: Dom mody Louis Vuitton zaprezentował kolekcję przygotowaną ze streetwearową marką Supreme!

Już 7 września do sprzedaży trafi kapsułowa kolekcja składająca się z dwunastu modeli w dwutonowej czarno-białej kolorystyce. Znajdziemy w niej bluzy, sneakersy (m.in. popularne slip-on'y oraz Old Skool i Sk8-Hi), t-shirty, a także różne skórzane akcesoria. Firmy zdecydowały się na połączenie paryskiego szyku z ponadczasową klasyką streetwearowej marki, równocześnie podkreślając w projektach ich historię. Angie Dita, projektantka marki Vans, zdradziła: “Jako ukłon w stronę modowego DNA brandu Karla Lagerfelda, uwydatniliśmy elementy, takie jak tkanina boucle I szew imitujący literę K. Stworzyliśmy również nową formę klasycznej dla Vansa szachownicy, nadając jej motyw charakterystycznej dla Karla ozdoby z kamienia kamea”.

Do tej pory obie marki miały zupełnie innych odbiorców. Czy taka kolaboracja im się opłaci? Przekonamy się już niebawem... Kolekcję będzie można nabyć w butikach KARL LAGERFELD oraz wybranych salonach Vans, a także na Vans.com i KARL.com. Zobaczcie w galerii efekty tej ekscytującej współpracy!

2/9
Copyright @Materiały prasowe
2/9
4/9
Copyright @Materiały prasowe
4/9
5/9
Copyright @Materiały prasowe
5/9
6/9
Copyright @Materiały prasowe
6/9
8/9
Copyright @Materiały prasowe
8/9

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.