Choupette kotka Karla Lagerfelda jako pluszowa maskotka
Fot. Pinterest
VIVA! Tylko u nas

Ulubiona kotka Karla Lagerfelda może być wasza! Dziś do sprzedaży trafia przypominająca ją zabawka. Ile kosztuje?

Marcin Brzeziński 23 maja 2017 19:00
Choupette kotka Karla Lagerfelda jako pluszowa maskotka
Fot. Pinterest

Ulubienica Karla Lagerfelda o imieniu Choupette jest bez wątpienia najsłynniejszym kotem na świecie. Odkąd w 2011 roku została podarowana dyrektorowi kreatywnemu Chanel wystąpiła w nieskończonej ilości sesji zdjęciowych i zgromadziła prawie 100 tysięcy obserwujących na Instagramie. Jej imieniem zakochany właściciel nazywał torebki, a nawet całe kolekcje. Teraz zaś imperium śnieżnobiałej piękności jeszcze się powiększy. Do sprzedaży trafią bowiem przypominające ją do złudzenia pluszowe zabawki.

 

Choupette kotka Karla Lagerfelda jako pluszowa maskotka
Fot. Materiały prasowe

Karl Lagerfeld z pluszową zabawką przypominającą jego ulubioną kotkę o imieniu Choupette.

 

Polecamy też: Oto najbardziej tajemniczy dom świata! Była willa Karla Lagerfelda w końcu otwarta dla publiczności!

 

Mysz w komplecie

Pluszowe Choupette będą dziełem renomowanej niemieckiej firmy Steiff. „To idealny wybór, bo tylko oni mają wystarczające doświadczenie i umiejętności by oddać całe wyrafinowanie tej młodej Księżniczki”, tłumaczy Karl Lagerfeld. Nie mówimy tu oczywiście o produkcji masowej. Steiff dostał zamówienie na dwa tysiące egzemplarzy przypominających słynną kotkę pluszaków. Będą one dostępne już od dzisiaj w butikach Karla Lagerfelda w iście królewskiej cenie 500 euro czyli ponad dwu tysięcy złotych. Wraz z pluszową Choupette każdy nabywca otrzyma dodatkowo małą skórzaną myszkę. To już gratis…

 

Choupette kotka Karla Lagerfelda jako pluszowa maskotka
Fot. Materiały prasowe

Pluszowa zabawka przypominająca ulubioną kotkę Karla Lagerfelda o imieniu Choupette.
 

 

Polecamy też:  Karl Lagerfeld znowu zaskakuje! Tym razem chodzi o coś naprawdę dużego!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!