Sabina Zięba 20 lipca 2017 14:15
1/8
Copyright @Instagram
1/8

Fendi to jeden z najpopularniejszych włoskich domów mody na świecie, który funkcjonuje od lat 20. ubiegłego wieku. Już w 1965 roku firma nawiązała współpracę z niemieckim projektantem, Karlem Lagerfeldem, twórcą jej rozpoznawalnego loga FF. Co roku do kampanii nowych kolekcji marka angażuje modelki światowego formatu. Twarzami tej na wiosnę-lato 2017 były Gigi i Bella Hadid. Teraz światło dzienne ujrzały zdjęcia kampanii na kolejny sezon!

Polecamy też: Miał być księdzem, został ikoną mody. Karl Lagerfeld kończy 83 lata!


Autorem gustownych fotografii wykonanych w studiu na tle obręczy z logiem Fendi jest sam Karl Lagerfeld. Zaangażował do projektu swoje ulubione modelki, które prywatnie są najlepszymi przyjaciółkami - Kendall Jenner i Gigi Hadid. Na ujęciach prezentują one m. in. masywne wełniane płaszcze, zwiewne sukienki maxi inspirowane latami 70. oraz kozaki za kolano z lakierowanej skóry w kolorze czerwonego wina. Zobacz, co proponuje włoski dom mody na najbliższy sezon!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.