Sabina Zięba 20 lipca 2017 14:15
1/8
Copyright @Instagram
1/8

Fendi to jeden z najpopularniejszych włoskich domów mody na świecie, który funkcjonuje od lat 20. ubiegłego wieku. Już w 1965 roku firma nawiązała współpracę z niemieckim projektantem, Karlem Lagerfeldem, twórcą jej rozpoznawalnego loga FF. Co roku do kampanii nowych kolekcji marka angażuje modelki światowego formatu. Twarzami tej na wiosnę-lato 2017 były Gigi i Bella Hadid. Teraz światło dzienne ujrzały zdjęcia kampanii na kolejny sezon!

Polecamy też: Miał być księdzem, został ikoną mody. Karl Lagerfeld kończy 83 lata!


Autorem gustownych fotografii wykonanych w studiu na tle obręczy z logiem Fendi jest sam Karl Lagerfeld. Zaangażował do projektu swoje ulubione modelki, które prywatnie są najlepszymi przyjaciółkami - Kendall Jenner i Gigi Hadid. Na ujęciach prezentują one m. in. masywne wełniane płaszcze, zwiewne sukienki maxi inspirowane latami 70. oraz kozaki za kolano z lakierowanej skóry w kolorze czerwonego wina. Zobacz, co proponuje włoski dom mody na najbliższy sezon!

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.