Sabina Zięba 20 lipca 2017 14:15
1/8
Copyright @Instagram
1/8

Fendi to jeden z najpopularniejszych włoskich domów mody na świecie, który funkcjonuje od lat 20. ubiegłego wieku. Już w 1965 roku firma nawiązała współpracę z niemieckim projektantem, Karlem Lagerfeldem, twórcą jej rozpoznawalnego loga FF. Co roku do kampanii nowych kolekcji marka angażuje modelki światowego formatu. Twarzami tej na wiosnę-lato 2017 były Gigi i Bella Hadid. Teraz światło dzienne ujrzały zdjęcia kampanii na kolejny sezon!

Polecamy też: Miał być księdzem, został ikoną mody. Karl Lagerfeld kończy 83 lata!


Autorem gustownych fotografii wykonanych w studiu na tle obręczy z logiem Fendi jest sam Karl Lagerfeld. Zaangażował do projektu swoje ulubione modelki, które prywatnie są najlepszymi przyjaciółkami - Kendall Jenner i Gigi Hadid. Na ujęciach prezentują one m. in. masywne wełniane płaszcze, zwiewne sukienki maxi inspirowane latami 70. oraz kozaki za kolano z lakierowanej skóry w kolorze czerwonego wina. Zobacz, co proponuje włoski dom mody na najbliższy sezon!

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.