Sabina Zięba 20 lipca 2017 14:15
1/8
Copyright @Instagram
1/8

Fendi to jeden z najpopularniejszych włoskich domów mody na świecie, który funkcjonuje od lat 20. ubiegłego wieku. Już w 1965 roku firma nawiązała współpracę z niemieckim projektantem, Karlem Lagerfeldem, twórcą jej rozpoznawalnego loga FF. Co roku do kampanii nowych kolekcji marka angażuje modelki światowego formatu. Twarzami tej na wiosnę-lato 2017 były Gigi i Bella Hadid. Teraz światło dzienne ujrzały zdjęcia kampanii na kolejny sezon!

Polecamy też: Miał być księdzem, został ikoną mody. Karl Lagerfeld kończy 83 lata!


Autorem gustownych fotografii wykonanych w studiu na tle obręczy z logiem Fendi jest sam Karl Lagerfeld. Zaangażował do projektu swoje ulubione modelki, które prywatnie są najlepszymi przyjaciółkami - Kendall Jenner i Gigi Hadid. Na ujęciach prezentują one m. in. masywne wełniane płaszcze, zwiewne sukienki maxi inspirowane latami 70. oraz kozaki za kolano z lakierowanej skóry w kolorze czerwonego wina. Zobacz, co proponuje włoski dom mody na najbliższy sezon!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?