Sabina Zięba 20 lipca 2017 06:00
1/8
Copyright @Materiały prasowe
1/8

Barbie jako jedna z najbardziej znanych ikon kultury masowej co jakiś czas pojawia się w kolekcjach marek odzieżowych na całym świecie. Wystarczy przypomnieć choćby niedawne projekty Bizuu czy propozycje Mohito. Teraz motyw kultowej lalki pojawił się również w najnowszej kolekcji amerykańskiej firmy Missguided. 

Polecamy też: Kolekcja polskiej marki Bizuu inspirowana lalką Barbie już w sprzedaży!

Znajdziemy w niej 43 projekty, m. in. body, longsleevy, t-shirty czy jeansowe kurtki. Jednak całość nie jest utrzymana w cukierkowej formie lecz w streetwearowym stylu z elementami czerni oraz moro. Producenci informują: "Markę Barbie stworzyła wizjonerska Ruth Handler, aby pokazać dziewczynkom, że kobiety mają wybór. 58 lat i ponad 180 karier później, Barbie nadal pozostaje czempionką umacniania roli kobiety i doskonałym odzwierciedleniem popkultury". Dodają również, że kolekcja jest "dla kobiet, które nie boją się wyjść z plastikowego pudełka i pokazać światu kim naprawdę są". Zobacz w naszej galerii zdjęcia niesamowitej kampanii marki!

3/8
Copyright @Materiały prasowe
3/8
5/8
Copyright @Materiały prasowe
5/8
TAGI #trendy #Barbie

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.