Sabina Zięba 31 sierpnia 2017 19:00
1/7
Copyright @Instagram / East News
1/7

Nie tylko zagraniczni celebryci kochają luksusowe marki - nasze rodzime gwiazdy nie pozostają w tyle. Przeważnie wybierają ekskluzywne akcesoria i dodatki oraz spektakularne kreacje na wielkie gale, jednak majątek potrafią wydać również na codzienne stylizacje. Prym w tej kategorii wiodą Monika Olejnik, Marina Łuczenko-Szczęsna oraz Joanna Horodyńska, które podążają za najnowszymi trendami i mają w swych szafach wiele kultowych projektów. Natomiast na czerwonym dywanie często w kreacjach z najwyższej półki pokazuje się Agnieszka Woźniak-Starak oraz Małgorzata Rozenek-Majdan. Nie wiadomo jednak, czy swój styl zawdzięczają zdolnym stylistom czy własnemu wyczuciu.

Polecamy też: Co będzie modne… jutro? Odpowiedzi szukaliśmy na ulicach najmodniejszego miasta świata!

Lauren Hutton, amerykańska modelka i aktorka kiedyś stwierdziła: „Moda to to, co cztery razy do roku oferują ci projektanci. Styl to coś, co wybierasz sama”. Bohaterki naszej galerii stawiają na najdroższe kreacje, jednak nie zawsze nimi zachwycają. Według projektantki Rachel Zoe „Styl to sposób na zamanifestowanie tego, kim jesteś, bez konieczności mówienia”. Czy widać go w luksusowych outfitach naszych stylowych gwiazd czy jednak są one wyłącznie „ofiarami mody”? Oceńcie sami...

2/7
Copyright @East News
2/7

Agnieszka Woźniak-Starak na niedawnej ramówce stacji TVN zaprezentowała się w czerwonym kombinezonie marki Roland Mouret (za około 9 tysięcy zł). Dobrała do niego efektowny zegarek Ulysse Nardin warty... 40 tysięcy złotych!

Polecamy też: Zobacz najlepsze stylizacje Agnieszki Woźniak-Starak! Na jakie marki stawia dziennikarka?

3/7
Copyright @Instagram
3/7

Monika Olejnik podczas spaceru w płaszczu z kolekcji Kenzo dla H&M za około 1000 złotych oraz golfie z tej samej kolekcji za 250 zł. Do stylizacji dobrała buty Gucci za 3500 złotych, okulary Celine za 1100 zł oraz torebka tej samej marki za 7,5 tysiąca złotych.

Polecamy też: Te gwiazdy są już po pięćdziesiątce?! Niemożliwe! Zobacz ich zdjęcia w kostiumach kąpielowych

4/7
Copyright @East News
4/7

Małgorzata Socha na prezentacji jesiennej ramówki TVN w kreacji marki Victoria Beckham za 1130 euro, czyli prawie 6 tysięcy złotych i sandałach AQUAZZURA za 2540 zł.

Polecamy też: Socha i Victoria Beckham w tej samej sukience! Takie przypadki zdarzają się częściej niż myślicie!

5/7
Copyright @East News
5/7

Marina Łuczenko w czerwonym total looku po nagraniu Dzień Dobry TVN. Puchówka pochodzi z kolekcji MMC i kosztuje 5 tysięcy złotych, natomiast marynarka tej samej marki z rozcięciami na ramionach 1500 zł. Dodatkowo wokalistka założyła buty Vetements za około 4800 złotych i plecaczek Louis Vuitton za 8 tysięcy.

Polecamy też: Najnowszy trend wśród gwiazd! Czy też pokażesz ramiona?

6/7
Copyright @East News
6/7

Joanna Horodyńska w total looku z kolekcji Prady na wiosnę/lato 2017. Lekko prześwitująca kreacja z piórami to koszt 7700 złotych. Dobrała do niej ręcznie robione buty za 3155 zł.

7/7
Małgorzata Rozenek Kim Kardashian
Copyright @East News, ons.pl
7/7

Ta kreacja Małgorzaty Rozenek-Majdan na prezentacji wiosennej ramówki stacji TVN wywołała wielkie poruszenie. Okazało się, że w takiej samej pojawiła się Kim Kardashian dwa lata wcześniej na gali MTV. Koszt tego kompletu Balmain to aż... 50 tysięcy złotych!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.