Sabina Zięba 4 września 2017 09:00
1/8
Copyright @Instagram / East News
1/8

Po tym, jak małżeństwo Joanny Krupy i Romaina Zago przeszło do historii, modelka wybrała się na Mykonos, jedną z greckich wysp, by wypocząć. Na zdjęciach z wyjazdu, które zamieszczała w mediach społecznościowych, szczególną uwagę zwracały jej oryginalne kostiumy kąpielowe, w których prowadząca „Top Model” niesamowicie podkreślała swoją seksowną sylwetkę. Kilka lat temu w jednym z wywiadów wyznała: „Nie dbam o markę ani nazwisko na metce. Nie jest to dla mnie wyznacznikiem. Nawet ubrania z sieciówki mogą świetnie wyglądać. Nie ma też znaczenia cena. Najważniejsze, żeby strój mi się podobał i ładnie leżał”. Postanowiliśmy się przyjrzeć kostiumom plażowym Joanny Krupy. Wiemy jakie marki najczęściej kupuje i ile kosztują poszczególne egzemplarze! Sprawdźcie w naszej galerii!

Polecamy też: Polskie gwiazdy wydają majątek na kostiumy kąpielowe... Zobacz, kto najwięcej!

2/8
Copyright @East News
2/8

Joanna Krupa na plaży w Malibu w jednoczęściowym wiązanym kostiumie marki Beach Bunny za około 620 złotych (175$). W podobnym ostatnio Nicole Kidman wystąpiła na okładce magazynu „Love”. Media natomiast momentalnie zauważyły podobieństwo modelki do Pameli Anderson w „Słonecznym patrolu”.

Polecamy też: Joanna Krupa niczym gwiazda „Słonecznego patrolu”... Te zdjęcia wywołały nie lada sensację!

3/8
Copyright @Instagram
3/8

Modelka w jednoczęściowym kostiumie marki God Save Queens z transparentnej siateczki za 379 złotych. W identycznym modelu w lipcu pokazała się Kourtney Kardashian.

Polecamy też: Nie tylko Kourtney Kardashian. Światowe gwiazdy pokochały kostiumy kąpielowe polskiej marki!

4/8
Copyright @Instagram
4/8

Joanna ze swoją przyjaciółką Christiną Kotalik podczas niedawnych wakacji na Mykonos w bikini marki Beach Bunny z ozdobnymi łańcuszkami za około 890 złotych (góra: 115$, dół 135$).

Polecamy też: Chodakowska, Krupa, Woliński... pokochali tę wyspę. Zobaczcie, jak gwiazdy wypoczywają na Mykonos

5/8
Copyright @Instagram
5/8

Modelka w kostiumie marki Esotiq za 185 złotych (góra: 120zł, dół: 65zł). Joanna Krupa od wielu lat współpracuje z tą firmą i sygnuje nazwiskiem poszczególne modele.

Polecamy też: Rusin, Lewandowska, Rozenek...? Kto wyglądał najlepiej, a kto najgorzej na balu TVN? Internauci nie mają wątpliwości!

6/8
Copyright @Materiały prasowe
6/8

Gospodyni programu „Top Model” w kostiumie marki Reve Boutique za około 700 złotych (199$).

Polecamy też: Te plecaki nadają się nie tylko do szkoły! Wybraliśmy 10 hitowych propozycji na jesień

7/8
Copyright @Instagram
7/8

Podczas tegorocznych wakacji na Mykonos Joanna zaprezentowała się również w dwuczęściowym kostiumie z prześwitującymi paskami marki Beach Bunny za około 890 złotych (góra: 130$, dół 120$).

Polecamy też: Joanna Krupa zostanie aktorką! W jakiej produkcji zobaczymy znaną modelkę?

8/8
Copyright @Instagram
8/8

Joanna Krupa w jednoczęściowym kostiumie Esotiq. Ten model sygnowany nazwiskiem celebrytki nie jest już dostępny w sprzedaży.

Polecamy też: Horodyńska, Olejnik, Rozenek... Polskie gwiazdy wydają majątek na stylizacje! Która najwięcej?

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.