Katarzyna Cichopek w stroju kąpielowym 1
Fot. Instagram: @katarzynacichopek
w stylu gwiazd

Kasia Cichopek w kostiumie kąpielowym za prawie 1000 zł wygląda zjawiskowo!

Gwiazda odpoczywa nad morzem, jeden z jej strojów stał się hitem…

Redakcja VIVA! 10 sierpnia 2021 15:30
Katarzyna Cichopek w stroju kąpielowym 1
Fot. Instagram: @katarzynacichopek

Kasia Cichopek to od lat jedna z najpopularniejszych polskich gwiazd.  Aktorka i prezenterka w programie „Pytanie na śniadanie” nieustannie cieszy się wiernym gronem fanów. Swoją karierę zaczęła w 1997 roku, rolą w serialu „Boża podszewka”. W 2000 roku dołączyła do obsady serialu „M jak miłość” i to ta produkcja sprawiła, że zyskała sławę. Od kilku lat Kasia jest aktywna w mediach społecznościowych - na swoim profilu na Instagramie dzieli się z fanami zarówno zdjęciami z pracy, jak i z życia prywatnego. Gwiazda przebywa teraz na wakacjach nad polskim morzem, a na jej Instagramie nie zabrakło fotografii z urlopu. Możemy na nich podziwiać Kasię w pięknych kostiumach kąpielowych, ale to jeden z nich wzbudził szczególne zainteresowanie fanów Kasi i… fanów mody! O który strój chodzi?

Zobacz także: Kasia Cichopek schudła aż 6 kg! Jak to zrobiła?

Zjawiskowa Kasia Cichopek w kostiumie kąpielowym włoskiej marki

Kasia opublikowała niedawno zdjęcie w niebieskim kostiumie o niezwykle eleganckim kroju w stylu retro, który ozdobiony jest w pasie łańcuszkiem. Trzeba przyznać, że aktorka prezentuje się w nim zjawiskowo.

Kasia Cichopek wybrała jednoczęściowy strój kąpielowy (model Maria Sky) włoskiej marki La Revêche. Kostium kąpielowy, który ma na sobie aktorka kosztuje 215 euro, czyli prawie 1000 zł. Marka została stworzona w 2016 roku przez Sarę Melis. Designerka w swoich projektach czerpie inspiracje z natury i kolorów jej rodzinnej Sardynii.
 

Katarzyna Cichopek w stroju kąpielowym Lareveche
Fot. materiały prasowe Lareveche.com

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.