Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska
O tym się mówi!

Kasia Cichopek schudła aż 6 kg! Jak to zrobiła?

Aktorka zdradziła swój sekret!

Aleksandra Frankowska 16 czerwca 2021 11:27
Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska

Kasia Cichopek od zawsze słynie ze swojej filigranowej sylwetki. Aktorka, która jest również prowadzącą Pytania na śniadanie w TVP, bardzo dba o swój wygląd, zarówno od strony estetycznej, jak i zdrowotnej. Tym razem gwiazda poinformowała fanów na Instagramie, że udało jej się zrzucić aż 6 kg. Zdradziła również, jak tego dokonała! Jaki jest sekret Kasi Cichopek na skuteczną dietę i utratę zbędnych kilogramów?

Czytaj też: Kasia Cichopek pokazała domowe biuro! Tak można pracować!

Kasia Cichopek schudła aż 6 kg – jak to zrobiła?

Aktorka, która największą popularność zdobyła dzięki roli Kingi w serialu M jak miłość, bardzo aktywnie działa na swoim Instagramie. Jedno z najnowszych zdjęć przedstawia ją w sportowym stroju, ewidentnie przed treningiem. To właśnie pod nim wspomniała o utracie aż 6 kg na lato!

Sportowe leginsy w stylu Kasi Cichopek

Jak tam Wasza forma na lato? Ja cisnę. Jeszcze 100% formy nie ma, ale i tak od stycznia zgubiłam już 6 kg" – napisała Cichopek.

Gwiazda, która skończyła 39 lat jest mamą dwójki dzieci. Swoją metamorfozę zawdzięcza regularnym treningom. Aktorka regularnie chodzi na siłownię, ale również tańczy. Warto wspomnieć, że jej mąż, Marcin Hakiel jest zawodowym tancerzem. Nic dziwnego, że Kasia Cichopek ma taką smukłą sylwetkę!

Jak Wam się podoba w takiej wersji? 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.