Małgorzata Rozenek-Majdan, Viva! 19/2022
Fot. Marcin Tyszka
O tym się mówi!

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła, jak wygląda dieta jej i jej rodziny

Jakie produkty wyeliminowali z menu?

Aleksandra Frankowska 4 listopada 2022 11:27
Małgorzata Rozenek-Majdan, Viva! 19/2022
Fot. Marcin Tyszka

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z najbardziej topowych gwiazd polskiego show-biznesu. Jej powrót do figury po ciąży obserwowały kobiety z całego kraju, a ona udowodniła, że idealną sylwetkę można osiągnąć ciężką i regularną pracą. Tym razem dla portalu Jastrząb Post, Rozenek-Majdan opowiedziała o tym, jak wygląda dieta jej i jej rodziny. Jakie produkty wyeliminowali z diety, aby cieszyć się zdrowiem?

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Rozenek-Majdan ćwiczy tak, jak największe gwiazdy Hollywood

Małgorzata Rozenek-Majdan w najlepszej formie

Regularne treningi i odpowiednia dieta to przepis na sukces według Małgorzaty Rozenek-Majdan. Trudno się dziwić. Patrząc na zdjęcia gwiazdy, efekt widzimy gołym okiem. Nowe projekty, w które została zaangażowana, jak prowadzenie Dzień Dobry TVN nie sprawiły, że Małgorzata Rozenek-Majdan zrezygnowała z treningów. Jest idealnym przykładem na to, że dobra logistyka pozwala na wszystko, nawet przy bardzo napiętym harmonogramie dnia.

Małgorzata Rozenek-Majdan, Viva! 19/2022
Fot. Marcin Tyszka

Jak wygląda dieta w domu Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Gwiazda wyznała, że z całej swojej rodziny jest największym łasuchem. Co ciekawe, jej synowie chociaż są jeszcze nastolatkami, świetnie gotują.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Małgorzata Rozenek-Majdan o synach: „Są skrajnie różni. Łączy ich emocjonalność. Nie ukrywają uczuć, żyją w zgodzie ze sobą”

My kochamy jeść. Ja kocham najbardziej z całej rodziny. Moi synowie też kochają jeść. Radosław jest z nas wszystkich najbardziej rozsądny, jeśli chodzi o jedzenie. Ale jestem bardzo dumna z tego, że moi synowie świetnie gotują. Co więcej, gotowanie ich relaksuje. Stasio uwielbia gotowanie, przygotowywanie sobie właśnie np. makaronów.

Małgorzata Rozenek-Majdan również uwielbia gotować. Jest wegetarianką, tak jak jej rodzina, a więc z menu wyeliminowali całkowicie mięso. Jednym z popisowych dań gwiazdy jest rosół w wersji wegetariańskiej, który uwielbia również cała jej rodzina.

Ja bardzo lubię proste składniki, które nie są przesadzone z jakimiś dodatkami. Bardzo lubię warzywa. My w domu nie jemy mięsa, więc wszystko, co jest związane z mięsem, odpada. Przede wszystkim to są różnego rodzaju połączenia warzyw, kasz, makaronów. Bardzo lubię sałaty. Robię najlepszy sos winegret na świecie. Kocham ser kozi. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.