Małgorzata Rozenek-Majdan, Viva! 19/2022
Fot. Marcin Tyszka
O tym się mówi!

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła, jak wygląda dieta jej i jej rodziny

Jakie produkty wyeliminowali z menu?

Aleksandra Frankowska 4 listopada 2022 11:27
Małgorzata Rozenek-Majdan, Viva! 19/2022
Fot. Marcin Tyszka

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z najbardziej topowych gwiazd polskiego show-biznesu. Jej powrót do figury po ciąży obserwowały kobiety z całego kraju, a ona udowodniła, że idealną sylwetkę można osiągnąć ciężką i regularną pracą. Tym razem dla portalu Jastrząb Post, Rozenek-Majdan opowiedziała o tym, jak wygląda dieta jej i jej rodziny. Jakie produkty wyeliminowali z diety, aby cieszyć się zdrowiem?

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Rozenek-Majdan ćwiczy tak, jak największe gwiazdy Hollywood

Małgorzata Rozenek-Majdan w najlepszej formie

Regularne treningi i odpowiednia dieta to przepis na sukces według Małgorzaty Rozenek-Majdan. Trudno się dziwić. Patrząc na zdjęcia gwiazdy, efekt widzimy gołym okiem. Nowe projekty, w które została zaangażowana, jak prowadzenie Dzień Dobry TVN nie sprawiły, że Małgorzata Rozenek-Majdan zrezygnowała z treningów. Jest idealnym przykładem na to, że dobra logistyka pozwala na wszystko, nawet przy bardzo napiętym harmonogramie dnia.

Małgorzata Rozenek-Majdan, Viva! 19/2022
Fot. Marcin Tyszka

Jak wygląda dieta w domu Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Gwiazda wyznała, że z całej swojej rodziny jest największym łasuchem. Co ciekawe, jej synowie chociaż są jeszcze nastolatkami, świetnie gotują.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Małgorzata Rozenek-Majdan o synach: „Są skrajnie różni. Łączy ich emocjonalność. Nie ukrywają uczuć, żyją w zgodzie ze sobą”

My kochamy jeść. Ja kocham najbardziej z całej rodziny. Moi synowie też kochają jeść. Radosław jest z nas wszystkich najbardziej rozsądny, jeśli chodzi o jedzenie. Ale jestem bardzo dumna z tego, że moi synowie świetnie gotują. Co więcej, gotowanie ich relaksuje. Stasio uwielbia gotowanie, przygotowywanie sobie właśnie np. makaronów.

Małgorzata Rozenek-Majdan również uwielbia gotować. Jest wegetarianką, tak jak jej rodzina, a więc z menu wyeliminowali całkowicie mięso. Jednym z popisowych dań gwiazdy jest rosół w wersji wegetariańskiej, który uwielbia również cała jej rodzina.

Ja bardzo lubię proste składniki, które nie są przesadzone z jakimiś dodatkami. Bardzo lubię warzywa. My w domu nie jemy mięsa, więc wszystko, co jest związane z mięsem, odpada. Przede wszystkim to są różnego rodzaju połączenia warzyw, kasz, makaronów. Bardzo lubię sałaty. Robię najlepszy sos winegret na świecie. Kocham ser kozi. 

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?