Marta Żmuda Trzebiatowska, Viva! 23/2015
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O tym się mówi!

Marta Żmuda Trzebiatowska szczerze o rozstępach, bliznach i przebarwieniach!

Aktorka zamieściła w sieci mocny wpis!

Aleksandra Frankowska 8 czerwca 2021 12:27
Marta Żmuda Trzebiatowska, Viva! 23/2015
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Marta Żmuda Trzebiatowska to ikona stylu wielu Polek. Aktorka zawsze wygląda idealnie do okazji, ale na swoim Instagramie co jakiś czas pokazuje się również w wersji saute. Przy okazji kontrowersyjnego wpisu Agnieszki Kaczorowskiej na temat mody na brzydotę, Żmuda Trzebiatowska również zabrała głos i otwarcie opowiedziała o niedoskonałościach swojego ciała, z którymi się zmaga.

Czytaj też: Marta Żmuda Trzebiatowska opowiedziała o swojej nadwadze i odchudzaniu dzieci!

Marta Żmuda Trzebiatowska szczerze o swoim ciele – blizny, przebarwienia i rozstępy

Aktorka odniosła się do wpisu Agnieszki Kaczorowskiej, który wśród gwiazd wzbudził wiele kontrowersji. Uznała, że dotknął on ją osobiście, dlatego po raz pierwszy na swoim Instagramie pokazała zdjęcie w bikini.

Dobra, to moje pierwsze zdjęcie w bikini na IG. Zdjęcie, którego jeszcze kilka dni temu bym tu nie pokazała. Długo się zastanawiałam czy je wrzucać i czy brać udział w tej dyskusji, ale temat jest i to w dodatku dla mnie ważny! – zaczęła.

Aktorka, która jakiś czas temu podjęła również dyskusję na temat szykanowania dojrzewających dziewczynek odnośnie ich wagi, nie pozostała obojętna również w temacie niedoskonałości ciała w dorosłym wieku.

Zobacz też: Marta Żmuda Trzebiatowska pokazała wnętrza swojego domu!

Chcę powiedzieć, że na codzień wiodę sobie w miarę normalne życie. Nie omijają mnie choroby, śmierci, trudne sytuacje, deszcze i burze. Reasumując jestem zwykłym człowiekiem uprawiającym czasem niezwykły zawód. Moje ciało też jest zwykłe, normalne, mam znamiona, rozstępy, blizny, przebarwienia, a ja sama też bywam często zmęczona, „styrana”, szara, zwykła, NORMALNA.

Szczerość Marty Żmudy Trzebiatowskiej docenili jej obserwatorzy. Pod jej zdjęciami w wersji saute pojawiło się mnóstwo dopingujących komentarzy. Nie zabrakło również komplementów na temat jej niezwykłej urody, która bez makijażu jest jeszcze bardziej urzekająca. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.