dieta-honoraty-skarbek
Fot. Instagram@honkabiedronka
O tym się mówi

Honorata Skarbek schudła 10 kg w dwa miesiące! Jak to zrobiła?

Poznajcie dietę gwiazdy!

Redakcja VIVA! 15 września 2020 13:31
dieta-honoraty-skarbek
Fot. Instagram@honkabiedronka

Honorata Skarbek, jak większość z nas, przez okres pandemii większość czasu spędziła w domu. A w takiej sytuacji bardzo trudno jest utrzymać odpowiednią dietę i do tego ćwiczyć – tylko nieliczni wytrwali w zdrowych nawykach. Ale nie Honorata, do czego przyznała się na najnowszym filmiku na swoim YouTubie. Gwiazda wyznała, że osiągnęła największą dotychczasową wagę i nigdy nie wyglądała tak źle. Dlatego wróciła na dietę, zaczęła biegać i w dwa miesiące schudła aż 10 kg! Oto szczegóły!

 Jak Honorata Skarbek schudła 10 kg w 2 miesiące?

Okazuje się, że pandemia miała wpływ na wszystkich, nawet na gwiazdy. Wokalistka szczerze przyznała, że w jej trakcie:

Jadłam ogromne ilości jedzenia. Byłam zmęczona, ospała, bez energii, miałam ogromne migreny. Moje stany depresyjno-lękowe o wiele bardziej się pogłębiły. Domyślam się, że sposób niezdrowego żywienia miał na to ogromny wpływ

To, oraz fakt, że osiągnęła wagę 71 kg przy 174 cm wzrostu zmobilizowało ją do działania. I choć dla wielu osób to waga wymarzona, dla Honoraty, która zawsze ważyła maksymalnie 65 kg, była ona sporym problemem.

Jak się odchudzała? Przede wszystkim zrezygnowała z produktów z laktozą, glutenem i generalnie z węglowodanów oraz cukru. I już po tygodniu schudła 2 kg! Dieta była opracowana samodzielnie, gwiazda nie korzystała z pomocy dietetyka. 


Opierałam się na moich doświadczeniach z lat poprzednich i słuchaniu swojego organizmu, powiedziała w filmiku.

Do tego zaczęła regularnie biegać na dystansie 5 km. To wszystko sprawiło, że dziś Honorata znów ma swoją wymarzoną wagę i dobrze czuje się w swoim ciele. Dla fanów i jej obserwatorów na Instagramie jej filmik jest ogromnym wsparciem, bo pokazuje, że jeśli się tylko chce i ciężko pracuje, to można osiągnąć upragnione rezultaty!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

fire in my lungs, can't bite the devil on my tongue 🥵

A post shared by Honorata Skarbek (@honkabiedronka) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

halo kto zrobił jesień ten u pani 🤨

A post shared by Honorata Skarbek (@honkabiedronka) on

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.