Marta Żmuda-Trzebiatowska
Fot. Instagram/Marta Żmuda-Trzebiatowska
Domy gwiazd

Marta Żmuda Trzebiatowska pokazała wnętrza swojego domu!

Co za klimat!

Aleksandra Frankowska 31 maja 2021 16:27
Marta Żmuda-Trzebiatowska
Fot. Instagram/Marta Żmuda-Trzebiatowska

Marta Żmuda Trzebiatowska wraz z Kamilę Kulą wiedzie szczęśliwe życie od kilku lat. Para aktorów bardzo chroni swoją prywatność, zwłaszcza dzieci. Na ich profilach co jakiś czas można jednak zobaczyć fragmenty wspólnego mieszkania, które zostało urządzone wyjątkowo stylowo. Jak wygląda dom Marty Żmudy Trzebiatowskiej?

Czytaj też:  Marta Żmuda Trzebiatowska: „Nie tak wyobrażałam sobie końcówkę oczekiwania na dziecko”

Marta Żmuda Trzebiatowska pokazała wnętrza domu

Aktorka znana z wielu polskich seriali i filmów wiedzie spokojne i szczęśliwe życie ze swoją rodziną. Wraz z mężem Kamilę Kulą mieszkają w stylowym domu, który co jakiś czas można zobaczyć na ich Instagramie.

We wnętrzach uwagę skupia przede wszystkim przepiękny kominek w salonie. Miejsce to jest bardzo przytulne, ozdobione dodatkowo stolikiem kawowym i fotelem. Punktem centralnym jest również ściana z tapetą w geometryczne wzory.

Przepiękna jest również łazienka, w której dwa dominujące kolory to biel i czerń. Jasne kafelki na ścianach oraz eleganckie wzory na podłodze tworzą spójną całość. W łazience jest bardzo dużo światła, a do tego piękne lustro w czarnej ramie. Pod lustrem znajduje się stylowa toaletka, a obok wanna z nogami.

Marta Żmuda Trzebiatowska zwróciła też uwagę na wystrój pokoi swoich dzieci. Są one bardzo przytulne, jest w nich sporo zwierzątek – motywów z zoo oraz natury. Aktorka uwielbia wieczorami czytać książki swoim pociechom w dużym fotelu.

Zobacz też: Marta Żmuda Trzebiatowska zrezygnowała z pracy. Pożegnała się z widzami

W kuchni aktorka korzysta z wyspy kuchennej, która idealnie oddziela ją od salonu. Elegancki srebrny okap w kształcie rury wychodzącej z sufitu to kwintesencja stylu tego miejsca.

Jak Wam się podoba dom Marty Żmudy Trzebiatowskiej? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?