Marta Żmuda Trzebiatowska, Viva! 23/2015
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Z ŻYCIA GWIAZD

Marta Żmuda Trzebiatowska: „Nie tak wyobrażałam sobie końcówkę oczekiwania na dziecko”

Aktorka opowiedziała o ciąży w czasie pandemii

Redakcja VIVA! 21 sierpnia 2020 20:51
Marta Żmuda Trzebiatowska, Viva! 23/2015
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Marta Żmuda Trzebiatowska jest szczęśliwą mamą. Niedawno wraz z mężem, Kamilem Kulą powitała na świecie swoją drugą pociechę. Dla wszystkich mam poród w czasie pandemii jest wyjątkowo stresującym przeżyciem. Nic dziwnego, że aktorka także obawiała się tego dnia. Na szczęście gwiazda mogła liczyć na wsparcie męża.

Marta Żmuda Trzebiatowska o ciąży w czasie pandemii

Córeczka Marty Żmudy Trzebiatowskiej urodziła się w trakcie pandemii koronawirusa. Aktorka nie spodziewała się, że ten radosny czas oczekiwania cokolwiek może jej zakłócić. Wydarzenia odbiły się na samopoczuciu przyszłej mamy. Sytuacji nie poprawiał czas izolacji i poczucie niepewności. Aktorka obawiała się o przyszłość, bezpieczeństwo najbliższych.

,,Byłam zła, bo nie tak wyobrażałam sobie końcówkę oczekiwania na dziecko. Musiałam pożegnać się z wieloma planami, marzeniami i zaakceptować ówczesny stan rzeczy, a do tego szczególnie na siebie uważać, co oznaczało siedzenie w domu, nawet zanim zostało to odgórnie zalecone. To nie do końca dobrze na mnie wpływało", mówiła Marta Żmuda Trzebiatowska w Wysokich Obcasach.

Gwiazda mogła liczyć nie tylko na wsparcie najbliższych, a także na przyjaciół. „Wszyscy w teatrze myśleliśmy o Marcie, trzymaliśmy za nią kciuki. Ona jest towarzyska, lgnie do ludzi, ale przecież taki "dołek psychiczny" w ciąży to problem, z którym zmaga się wiele kobiet, także takich, które na co dzień zarażają optymizmem”, mówiła znajoma gwiazdy w rozmowie z magazynem Świat&Ludzie.[cytat za SuperExpress Seriale].

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kiedy dwa miesiące temu @kamilkula.official wpadł na pomysł miniserialu #ZostańWdomu uznałam, że może to być cudowna przygoda, która pozwoli nam przez moment zapomnieć o tym co dzieje się „za oknem”- w Polsce i na świecie. 🙏🏻 Nie sądziłam, że ten projekt spotka się z taką sympatią zarówno ze strony twórców i aktorów, których do niego zapraszaliśmy, ale przede wszystkim z WASZEJ strony! 😍😍😍 To przerosło nasze najśmielsze oczekiwania! Dziękujemy Wam za to.❤️❤️❤️ Teraz możecie też wyrazić swoją sympatię, głosując na nas w plebiscycie zorganizowanym przez @tvnfabula i @player.pl 🥰„Walczymy” 👊🏻 o NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI w Pierwszy Festiwalu Filmów w Czasie Kwarantanny. 🙊🙉🙈Choć sam fakt, że nas oglądacie i tak pięknie komentujecie każdy odcinek sprawia, że czujemy się już NAGRODZENI. 🥇🏆🔝 Jeśli macie jednak ochotę oddać na nad głos będzie nam bardzo miło. 😘LINK do głosowania zostawiam Wam w moim BIO. ❤️ Dziękuję ❤️ ————— @zostanwdomu_serial @agencja_bumerang @jarzebskaciesielska @goleniak @frankowskak @malgorzatakozuchowska_ @ewa.kasprzyk @kasiagrabowska @zuzagrabowska @agnieszka.wiedlocha.official @soniabohosiewicz @adriana.kalska.official @kamilkula.official @antek_pawlicki @sebastianstankistankiewicz @paweldomagala @damian_kulec @mroznerski #pawelsitkiewicz #tomaszwieczorek #jarekciesielski #krzysztofkrolak @rybonek @asiekparty @ania_turowiec @malgo_matuszewska #gramydlawas #gramywdomu #dziekujemy

Post udostępniony przez Marta Żmuda Trzebiatowska (@mzmudatrzebiatowskaofficial)

Kamil Kula i Marta Żmuda Trzebiatowska w czasie pandemii postanowili działać i nie skupiać się na negatywnych wiadomościach. Tak stworzyli serial Zostań w domu, który był publikowany na YouTubie. To pomogło aktorce skupić myśli na projekcie.

„Kiedy dwa miesiące temu @kamilkula.official wpadł na pomysł miniserialu #ZostańWdomu uznałam, że może to być cudowna przygoda, która pozwoli nam przez moment zapomnieć o tym co dzieje się „za oknem ” w Polsce i na świecie , napisała w jednym z wpisów na Instagarmie Marta Żmuda Trzebiatowska.

Produkcja została ciepło przyjęta przez internautów. O czym aktorka wspominała w rozmowie z Dzień Dobry TVN:

,,Ludzie zostawiali wpisy, że te trzy minuty pozwalają im zapomnieć o tym, co na zewnątrz i pomyślałam sobie, że może jesteśmy takimi lekarzami dusz, serca. Może jednak mamy jakąś misję".

Na szczęście dziś szczęśliwi rodzice mogą cieszyć się każdym dniem spędzonym ze swoimi dziećmi. Bycie mamą jest jej najważniejszą rolą. Gwiazda w wywiadach nie ukrywała, że po narodzinach córeczki ma w sobie więcej spokoju i daje sobie przyzwolenie na popełnienie błędów. ,,Najpiękniejsza i najtrudniejsza rola, z jaką przyszło mi się w życiu zmierzyć - mama", napisała Marta Żmuda Trzebiatowska po narodzinach córki kilka miesięcy temu. 

Aktorka wraca powoli do zawodowych zobowiązań. Pracuje już nad nowymi odcinkami serialu Blondynka! Na jej Instagramie możemy podziwiać już zdjęcia z planu produkcji. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.