Marta Żmuda Trzebiatowska, Viva! 23/2015
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Z ŻYCIA GWIAZD

Marta Żmuda Trzebiatowska zrezygnowała z pracy. Pożegnała się z widzami

„Będę za Wami tęsknić, choć mam nadzieję, że jeszcze dla Was zagram...”

Ksenia Krasko 18 maja 2021 10:35
Marta Żmuda Trzebiatowska, Viva! 23/2015
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Marta Żmuda Trzebiatowska nigdy nie ujawniała wielu informacji o swoim życiu osobistym, ale na portalach społecznościowych często dzieli się tym, co związane z jej zawodem, zapowiadając kolejne projekty, w których bierze udział. Najnowszy post aktorki zasmucił jednak jej fanów, ponieważ pożegnała się z widzami, zamykając pewien etap swojej kariery.

Marta Żmuda Trzebiatowska rezygnuje z pracy. Post na Instagramie

Wkrótce po ukończeniu Akademii Teatralnej w Warszawie, zadebiutowała na małych ekranach. Grała w tak znanych serialach jak Magda M, Twarzą w twarz, Teraz albo nigdy! czy Chichot losu. W ostatnim czasie aktorka dołączyła do obsady hitów Na dobre i na złe oraz Blondynka. Na koncie ma także role filmowe, między innymi w komediach Nie kłam, kochanie i Och, Karol 2 oraz głośnym filmie Xawerego Żuławskiego Mowa ptaków. Marta Żmuda Trzebiatowska znana jest również wielbicielom teatrów.

Właśnie z teatralną publicznością żegna się po latach. „15 maja 2010 roku miała miejsce premiera spektaklu „Kiedy Harry poznał Sally” w Teatrze Kwadrat. Rola Sally była moją pierwszą na deskach Kwadratu. [...] Właśnie odeszłam z zespołu Teatru i chcę podziękować wielu cudownym ludziom, których przez te 11 lat spotkałam na swojej zawodowej drodze”, czytamy na Instagramie gwiazdy.

„Dziękuję Wam, WIDZOM, że przez te 11 lat, kiedy otwierała się wieczorem kurtyna, mogłam dla Was grać. Będę za Wami tęsknić, choć mam nadzieję, że jeszcze dla Was zagram...”, dodała aktorka.

W Teatrze Kwadrat grała również w spektaklach Ślub doskonały, Berek, czyli upiór w moherze, Ciotka Karola, Przez park na bosaka, Czego nie widać, Kłamstewka i Wrócę przed północą.

Zobacz też: Marta Żmuda Trzebiatowska została mamą po raz drugi! Aktorka zachowała poród w tajemnicy

Marta Żmuda Trzebiatowska odchodzi z Teatru Kwadrat. Dziękuje Pawłowi Małaszyńskiemu

Marta Żmuda Trzebiatowska podziękowała również aktorkom i aktorom, z którymi spotykała się na scenie, zespołowi technicznemu i pracownikom biura, a także dyrektorom. „Dziękuję Edmundowi Karwańskiemu – za zaproszenie do zespołu i Andrzejowi Nejmanowi – za każdy dzień wspólnej przygody w Kwadracie”.

Na koniec zaznaczyła, że chce wyróżnić jedną osobę. „Szczególne podziękowania dla mojego kolegi, Pawła Małaszyńskiego, który pokazał mi Kwadrat i asystował, wspierał, kiedy stawiałam pierwsze kroki na „kwadratowej” scenie. Dziękuję za wszystko Paweł”, podkreśliła na Instagramie.

Marta Żmuda Trzebiatowska obecnie koncentruje się na życiu rodzinnym. Wraz z mężem Kamilem Kulą wychowuje dwójkę dzieci – synka Bruno i córeczkę Paulinę.

Życzymy wielu nowych wyzwań! 

Marta Żmuda Trzebiatowska w sesji dla magazynu VIVA!, 2015 rok

Marta Żmuda Trzebiatowska, Viva! 23/2015
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.