Iza Miko, Izabela Miko, VIVA! grudzień 2016, 24/2016
Fot. Piotr Porębski/METALUNA
O tym się mówi!

Iza Miko kusi talią osy! Znamy jej sekret!

Co zrobić, aby wyglądać jak polska aktorka?

Aleksandra Frankowska 4 stycznia 2021 15:27
Iza Miko, Izabela Miko, VIVA! grudzień 2016, 24/2016
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

O Izabelli Miko słyszy się ostatnio nieco rzadziej. Gwiazda, która na co dzień mieszka w Los Angeles, tylko co jakiś czas pojawia się w Polsce. Na swoim Instagramie zachwyciła internautów zdjęciem w kostiumie kąpielowym, prezentując talię osy, której pozazdrościć może jej niejedna kobieta!

Iza Miko nie wraca do Polski

Miko jest całkowicie związana ze Stanami Zjednoczonymi, gdzie mieszka od wielu lat pracując jako modelka i aktorka. W kraju pojawia się sporadycznie, ostatni przy okazji jednego z zabiegów zdrowotnych, który wykonywała w klinice w Lublinie.

Najpiękniejsze kostiumy kąpielowe na lato 2021

Miko zachwyca talią osy

Iza Miko miała raptem siedem lat, kiedy po raz pierwszy zagrała przed kamerami w filmie Pan Kleks w kosmosie. Od tamtego czasu jej kariera nabrała tempa, również poza granicami kraju.

Obecnie aktorka wypoczywa w Meksyku, skąd pochwaliła się niezwykłym zdjęciem swojej sylwetki. Trzeba przyznać, że wygląda obłędnie, a uwagę zwraca przede wszystkim jej talia osy. Wiele kobiet, aby tak wyglądać, usuwa sobie żebra. W przypadku Miko, nie było takiej potrzeby. Aktorka od lat ćwiczy balet oraz uprawia sporty. Jest też weganką, co sprawia, że utrzymuje fantastyczną figurę.

Z chęcią pomogę Ci zrealizować wszystkie Twoje plany na 2021 rok. Wzruszyły mnie do łez niektóre z odpowiedzi na mój wpis, w którym poprosiłam Cię o ich listę. Proszę o komentarz z twoimi planami […] ponieważ ich napisanie daje Wszechświatowi „impuls” i sprawia, że się w nie zaangażujesz. Napisz je więc tutaj, a dodam twojemu komentarzowi niezbędną energię, która sprawi, że wszystko się ułoży. 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.