Iza Miko, Izabela Miko, VIVA! grudzień 2016, 24/2016
Fot. Piotr Porębski/METALUNA
O tym się mówi!

Iza Miko kusi talią osy! Znamy jej sekret!

Co zrobić, aby wyglądać jak polska aktorka?

Aleksandra Frankowska 4 stycznia 2021 15:27
Iza Miko, Izabela Miko, VIVA! grudzień 2016, 24/2016
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

O Izabelli Miko słyszy się ostatnio nieco rzadziej. Gwiazda, która na co dzień mieszka w Los Angeles, tylko co jakiś czas pojawia się w Polsce. Na swoim Instagramie zachwyciła internautów zdjęciem w kostiumie kąpielowym, prezentując talię osy, której pozazdrościć może jej niejedna kobieta!

Iza Miko nie wraca do Polski

Miko jest całkowicie związana ze Stanami Zjednoczonymi, gdzie mieszka od wielu lat pracując jako modelka i aktorka. W kraju pojawia się sporadycznie, ostatni przy okazji jednego z zabiegów zdrowotnych, który wykonywała w klinice w Lublinie.

Miko zachwyca talią osy

Iza Miko miała raptem siedem lat, kiedy po raz pierwszy zagrała przed kamerami w filmie Pan Kleks w kosmosie. Od tamtego czasu jej kariera nabrała tempa, również poza granicami kraju.

Obecnie aktorka wypoczywa w Meksyku, skąd pochwaliła się niezwykłym zdjęciem swojej sylwetki. Trzeba przyznać, że wygląda obłędnie, a uwagę zwraca przede wszystkim jej talia osy. Wiele kobiet, aby tak wyglądać, usuwa sobie żebra. W przypadku Miko, nie było takiej potrzeby. Aktorka od lat ćwiczy balet oraz uprawia sporty. Jest też weganką, co sprawia, że utrzymuje fantastyczną figurę.

Z chęcią pomogę Ci zrealizować wszystkie Twoje plany na 2021 rok. Wzruszyły mnie do łez niektóre z odpowiedzi na mój wpis, w którym poprosiłam Cię o ich listę. Proszę o komentarz z twoimi planami […] ponieważ ich napisanie daje Wszechświatowi „impuls” i sprawia, że się w nie zaangażujesz. Napisz je więc tutaj, a dodam twojemu komentarzowi niezbędną energię, która sprawi, że wszystko się ułoży. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.