Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016
Fot. Michał Pańszczyk
O tym się mówi!

Beata Kozidrak figurę zawdzięcza tajemniczej diecie!

Wiemy, jakie produkty wyeliminowała!

Aleksandra Frankowska 20 lipca 2021 15:27
Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016
Fot. Michał Pańszczyk

Legenda, królowa polskiej sceny muzycznej, diwa – tak o Beacie Kozidrak mówią jej fani i absolutnie nikt nie kryje zdziwienia. Wokalistka od lat zachwyca muzyką oraz swoim wyglądem. W maju skończyła 61-lat, po rozwodzie zaczęła nowe życie i jest teraz niezwykle szczęśliwa. Beata Kozidrak zdradziła niedawno, czemu zawdzięcza tak zgrabną sylwetkę, a zwłaszcza długie, piękne nogi. Sposób, który stosuje jest niesamowity i zdziwi niejedną osobę… o czym mowa?

Czytaj też: Beata Kozidrak o wyjątkowym wydarzeniu „Miasto Muzyka” i koncertach po pandemii

Jak Beata Kozidrak dba o sylwetką na co dzień

Potężny głos to nie jedyny atut wokalistki. Od lat zachwyca ona szczupłą sylwetką, a przede wszystkim pięknymi nogami. Okazuje się, że wcale nie stosuje specjalnych ćwiczeń czy też restrykcyjnych diet. Stawia na codzienną aktywność fizyczną, ale w lekkiej formie.

Nie dbam za bardzo o figurę. No pływam, basen, jakiś tam rower, ale spalam kalorie na scenie. Ja mam coś takiego, w przeciwieństwie do mojej przyjaciółki, że kiedy mam stres, a zawsze mam, kiedy coś nowego przygotowuję, to chudnę, a ona je - powiedziała roześmiana wokalistka.

W przypadku diety znalazła jednak rozwiązanie, które pomaga jej utrzymać idealną figurę od wielu lat.

Beata Kozidrak wyeliminowała z diety słodycze

Znacie kogoś, kto nie przepada za słodyczami? Wydawałoby się, że to niemożliwe – a jednak! Beata Kozidrak oficjalnie przyznaje, że to właśnie słodkości wyeliminowała z diety, bo specjalnie ich nie lubi.

Zobacz też: Beata Kozidrak o nowym związku: „Jestem kobietą, która może znaleźć uczucie w każdym wieku”

Jem to, co chcę. Może nie mam tutaj takiego problemu, jak wiele kobiet - nie przepadam za słodyczami aż tak. Ale generalnie wiesz, na co mam ochotę, to jem - powiedziała Kozidrak w rozmowie z party.pl.

Co sądzicie o jej tajemniczej diecie? 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.