Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016
Fot. Michał Pańszczyk
O tym się mówi!

Beata Kozidrak figurę zawdzięcza tajemniczej diecie!

Wiemy, jakie produkty wyeliminowała!

Aleksandra Frankowska 20 lipca 2021 15:27
Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016
Fot. Michał Pańszczyk

Legenda, królowa polskiej sceny muzycznej, diwa – tak o Beacie Kozidrak mówią jej fani i absolutnie nikt nie kryje zdziwienia. Wokalistka od lat zachwyca muzyką oraz swoim wyglądem. W maju skończyła 61-lat, po rozwodzie zaczęła nowe życie i jest teraz niezwykle szczęśliwa. Beata Kozidrak zdradziła niedawno, czemu zawdzięcza tak zgrabną sylwetkę, a zwłaszcza długie, piękne nogi. Sposób, który stosuje jest niesamowity i zdziwi niejedną osobę… o czym mowa?

Czytaj też: Beata Kozidrak o wyjątkowym wydarzeniu „Miasto Muzyka” i koncertach po pandemii

Jak Beata Kozidrak dba o sylwetką na co dzień

Potężny głos to nie jedyny atut wokalistki. Od lat zachwyca ona szczupłą sylwetką, a przede wszystkim pięknymi nogami. Okazuje się, że wcale nie stosuje specjalnych ćwiczeń czy też restrykcyjnych diet. Stawia na codzienną aktywność fizyczną, ale w lekkiej formie.

Nie dbam za bardzo o figurę. No pływam, basen, jakiś tam rower, ale spalam kalorie na scenie. Ja mam coś takiego, w przeciwieństwie do mojej przyjaciółki, że kiedy mam stres, a zawsze mam, kiedy coś nowego przygotowuję, to chudnę, a ona je - powiedziała roześmiana wokalistka.

W przypadku diety znalazła jednak rozwiązanie, które pomaga jej utrzymać idealną figurę od wielu lat.

Beata Kozidrak wyeliminowała z diety słodycze

Znacie kogoś, kto nie przepada za słodyczami? Wydawałoby się, że to niemożliwe – a jednak! Beata Kozidrak oficjalnie przyznaje, że to właśnie słodkości wyeliminowała z diety, bo specjalnie ich nie lubi.

Zobacz też: Beata Kozidrak o nowym związku: „Jestem kobietą, która może znaleźć uczucie w każdym wieku”

Jem to, co chcę. Może nie mam tutaj takiego problemu, jak wiele kobiet - nie przepadam za słodyczami aż tak. Ale generalnie wiesz, na co mam ochotę, to jem - powiedziała Kozidrak w rozmowie z party.pl.

Co sądzicie o jej tajemniczej diecie? 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.