Wiemy, gdzie kupisz podobne

Aleksandra Frankowska 18 maja 2022 12:27

Lato 2022 zbliża się wielkimi krokami, a gwiazdy już udają się na swoje pierwsze letnie urlopy. Tak zrobiła Małgorzata Socha, która na swoim Instagramie pokazała zdjęcie w zjawiskowym stroju kąpielowym. To będzie hit lata 2022 na upalne dni! Wiemy, gdzie kupić podobny.

ZOBACZ TEŻ: Najmodniejsze okulary przeciwsłoneczne na wiosnę i lato 2022 

Małgorzata Socha w zjawiskowym kostiumie na lato 2022

Aktorka wraz z bliskimi odpoczywa właśnie w promieniach gorącego słońca. Z tej okazji w jej garderobie pojawił się najmodniejszy tego lata strój kąpielowy. W tym sezonie Socha wybrała strój dwuczęściowy z bardziej zabudowaną górą na jedno ramię w kolorze czarnym. Klasyczny model wrócił do łask po kilku latach i zdecydowanie będzie wśród najczęściej kupowanych strojów tego lata. Małgorzata Socha postawiła na model ze zdobionymi brzegami, co jeszcze bardziej sprawia, że strój mimo klasyki i minimalizmu, jest po prostu bardzo dziewczęcy.

Najmodniejszy strój na lato 2022

Małgorzata Socha od lat jest nie tylko doskonałą aktorką, ale również ikoną stylu. Tegoroczny wybór gwiazdy jeśli chodzi o strój kąpielowy to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Czarne, na jedno ramię stroje modne były w latach 2000-2005 i ponownie wróciły do łask. Sprawdziliśmy, gdzie można kupić podobne na lato 2022. 

1/6
Strój kąpielowy
Copyright @Bonprix
1/6

Tory Burch, 955 zł

2/6
Strój kąpielowy
Copyright @Feba Swimwear
2/6

Feba Swimwear, 282 zł

3/6
Strój kąpielowy
Copyright @Undress Code
3/6

Undress Code, 319,99 zł

4/6
Strój kąpielowy
Copyright @Pelie
4/6

Pelie, 179,90 zł

5/6
Strój kąpielowy
Copyright @Oysho
5/6

Oysho, 179 zł

6/6
Strój kąpielowy
Copyright @TORY BURCH
6/6

Bonprix, 79,99 zł

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.