Te gwiazdy udowadniają, że tak!

Sabina Zięba 16 lipca 2019 19:00

Wiele kobiet kończąc 40. urodziny zaczyna inaczej postrzegać własne ciało, wstydząc się je eksponować w pełnej okazałości na plaży. I są w błędzie! Gwiazdy udowadniają, że nawet 20 lat później można zachwycać w kostiumach kąpielowych. Wystarczy dbać o skórę i dobrać odpowiedni fason stroju. Jak to zrobić?

Kostium jednoczęściowy jest doskonałym wyborem, jeżeli chcemy zamaskować brzuch i wymodelować biust. Warto postawić na model z wbudowanym biustonoszem, który wesprze duże piersi. Dodatkowo dzięki przeszyciom, marszczeniom czy fikuśnym wzorom, można odwrócić uwagę od niedoskonałości sylwetki i optycznie ją wyszczuplić. Należy jednak unikać modeli bez ramiączek, ponieważ mogą łatwo się ześliznąć.

Dwuczęściowe stroje kąpielowe są z kolei dla tych pań, których skóra nie straciła wiele na jędrności. Świetną alternatywą są te z majtkami z podwyższonym stanem, które podkreślą talię. Nie można bać się odsłonięcia nóg - większe wycięcia sprawiają, że wydają się one dłuższe i smuklejsze. Powinno się unikać typowych modeli bikini, ewentualnie stawiając na tankini, czyli połączenie topu i majtek, które gwarantuje dużo swobody.

Dodatkowo świetną opcją jest pareo, które zawsze skutecznie zamaskuje mankamenty sylwetki. A jakie opcje wybierają gwiazdy? Zobaczcie, jak na plaży prezentuje się Donatella Versace, Sharon Stone czy Grażyna Szapołowska!  

1/8
gwiazdy po 60 w kostiumach kąpielowych, Donatella Versace
Copyright @Instagram
1/8

Donatella Versace (64 lata)

2/8
gwiazdy po 60 w kostiumach kąpielowych, Monika Olejnik
Copyright @Facebook
2/8

Monika Olejnik (63 lata)

3/8
gwiazdy po 60 w kostiumach kąpielowych, Jane Seymour
Copyright @Instagram
3/8

Jane Seymour (68 lat)

4/8
gwiazdy po 60 w kostiumach kąpielowych, Helena Vondráčková
Copyright @Instagram
4/8

Helena Vondráčková (72 lata)

5/8
gwiazdy po 60 w kostiumach kąpielowych, Grażyna Szapołowska
Copyright @Instagram
5/8

Grażyna Szapołowska (65 lat)

6/8
gwiazdy po 60 w kostiumach kąpielowych, Maryla Rodowicz
Copyright @Facebook
6/8

Maryla Rodowicz (73 lata)

7/8
gwiazdy po 60 w kostiumach kąpielowych, Yasmina Rossi
Copyright @Instagram
7/8

Yasmina Rossi (63 lata)

8/8
gwiazdy po 60 w kostiumach kąpielowych, Sharon Stone
Copyright @Splash News/EAST NEWS
8/8

Sharon Stone (61 lat)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.