Agnieszka Włodarczyk, VIVA! 20/2016
Fot. Mateusz Stankiewicz
O tym się mówi!

Agnieszka Włodarczyk pokazała wyprawkę dla dziecka! Zrezygnowała z drogich ubranek!

Ekonomiczna mama pokazała swoje zakupy!

Aleksandra Frankowska 30 kwietnia 2021 19:27
Agnieszka Włodarczyk, VIVA! 20/2016
Fot. Mateusz Stankiewicz

Agnieszka Włodarczyk już wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą. Wraz ze swoim partnerem przygotowują się na przyjście na świat ich maleństwa. To wielkie wydarzenie w życiu pary i już nie mogą doczekać się pierwszego spotkania. Tymczasem aktorka nie traci czasu i już kompletuje wyprawkę dla dziecka. W przeciwieństwie do innych gwiazd show biznesu, wcale nie stawia na markowe ubranka, z których dziecko za chwilę wyrośnie. Na swoim Instagramie pochwaliła się zakupami, które mogłaby zrobić każda kobieta. Budżet jest skromny, a ubranka śliczne. Jaką wyprawkę skompletowała Włodarczyk dla swojego dziecka?

Czytaj też: Agnieszka Włodarczyk zdradziła ile przytyła w ciąży!

Agnieszka Włodarczyk kompletuje wyprawkę dla pierwszego dziecka

Pod koniec stycznia aktorka ogłosiła, że zostanie mamą. Ojcem dziecka jest jej młodszy partner Robert Karaś. Na Instagramie Włodarczyk można zobaczyć szczęśliwe życie przyszłych rodziców, którzy pieczołowicie przygotowują się do nowej roli. Krągłości przybywa, tak i dni do porodu. Włodarczyk przygotowuje się więc do tego ważnego dnia pełną parą. Pokazała niedawno, jak kompletuje wyprawkę dla dziecka i zszokowała wszystkich! W przeciwieństwie do niektórych gwiazd, nie wybiera ciuszków za grube pieniądze. Wie, że maluch za chwile z nich wyrośnie. Za radą obserwatorek wybrała się do popularnych dyskontów.

Byłam dzisiaj w jednym z takich tanich sklepów z rzeczami dla dzieci, które mi poleciłyście, gdzie śpioszki zamiast 200 zł kosztują 15. I sprawdziłam. To wcale nieprawda, że w takich sklepach jest głównie chińszczyzna. Chińszczyzna kojarzy mi się z tandetą, farbowanymi rzeczami rakotwórczymi i innymi takimi. A nagle się okazuje, że są śpioszki z bawełny organicznej, normalnej, w normalnej cenie, 15 zł takie śpioszki kosztują.

Jak sama dodała, nie ma nic przeciwko drogim ubrankom, ale wie, jak szybko będą one brudne lub za małe. Po co więc przepłacać tylko i wyłącznie za metkę.

Zobacz również: Agnieszka Włodarczyk jest w ciąży!

Generalnie nie mam nic przeciwko kupowaniu drogich fajnych jakościowo rzeczy. Natomiast myślę sobie, z tego co wy mówicie dzieciaki chodzą w tych rzeczach bardzo krótko, zalewają się zupkami, marchewkami, innymi rzeczami później, więc nie ma sensu przepłacać. Oczywiście rzeczy na wyście to rzeczy na wyjście tak? Ale tak na co dzień myślę, że spokojnie można się zadowolić rzeczami właśnie z takiego Pepco, Lidla, Tesco, z tych wszystkich sklepów dyskontowych, o których wy mi piszecie w prywatnych wiadomościach.

Postawa Włodarczyk spotkała się z ogromnym uznaniem wśród jej fanek. Komentarze sypią się niczym lawina, ponieważ w końcu któraś z gwiazd pokazała zdrowe i rozsądne podejście! 

Agnieszka Włodarczyk
Fot. Instagram

Agnieszka Włodarczyk
Fot. Instagram

Agnieszka Włodarczyk
Fot. Instagram

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.