Agnieszka Włodarczyk w ciążowych stylizacjach
Fot. Instagram @agnieszkawlodarczykofficial
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Włodarczyk zachwyca w modnych ciążowych stylizacjach!

Gwiazda wygląda kwitnąco!

Paulina Filipowicz 17 lutego 2021 14:31
Agnieszka Włodarczyk w ciążowych stylizacjach
Fot. Instagram @agnieszkawlodarczykofficial

Agnieszka Włodarczyk już wkrótce zostanie mamą! Aktorka i jej ukochany, Robert Karaś rozpoczynają nowy etap i za niedługo powitają na świecie swojego pierwszego potomka. Gwiazdka coraz chętniej publikuje na Instagramie zdjęcia prezentujące ciążowe kształty. Pierwsze miesiące ciąży Agnieszka Włodarczyk spędziła Indonezji w otoczeniu natury i w towarzystwie partnera. Kilka tygodni temu postanowiła jednak wrócić do Warszawy. Aktorka nie rezygnuje z zawodowych obowiązków, a ostatnio wystąpiła na specjalnym walentynkowych koncercie, gdzie zaprezentowała całkiem duży już brzuszek w szykownych sukienkach. Postanowiliśmy przyjrzeć się stylizacjom gwiazdy, zarówno tym z upalnej Indonezji, jak również z zimowej Warszawy!

Agnieszka Włodarczyk zachwyca w modnych ciążowych stylizacjach

W cieplejsze i słoneczne dni w Indonezji Agnieszka Włodarczyk wyciągała z szafy zwiewne ciążowe sukienki, które podkreślały krągłości przyszłej mamy. Gwiazda zachwyciła m.in. w różowej kreacji do ziemi z rozszerzanymi rękawami i wzorem w kropki, w długim fasonie z motywem tie-dye oraz w krótkiej mini w boho printy. Wszystkie te sukienki idealnie oddają beztroski klimat indonezyjskiej wyspy!

Agnieszka Włodarczyk pokazała również zdjęcia w pięknych bikini, odkrywając ciążowy brzuszek. Naszym ulubionym lookiem gwiazdy z rajskiej wyspy są również  stylowe ogrodniczki w pastelowych kolorach, zestawione z wygodnymi klapkami, krótkimi topami oraz delikatną etno biżuterią!

Aktorka po powrocie do Warszawy ceni sobie wygodne sportowe stylizacje, które w ciąży okazują się najlepszym wyborem na co dzień. Gwiazda przebywając w swoim domku w Warszawie stawiała na komfortowe i ciepłe ubrania, jak koszule oversize, wygodne legginsy i spodnie z dzianiny.

Kilka dni temu Agnieszka Włodarczyk powróciła do zawodowych wyzwań - wzięła udział w nagraniu koncertu walentynkowego TVP. Gwiazda promieniała na scenie! Wystąpiła w dwóch czarujących kreacjach. Czarna, elegancka suknia z długimi rękawami uwydatniła ciążowe kształty Agnieszki. Natomiast druga kreacja - fikuśna, cekinowa sukienka sprytnie ukryła ciążowe krągłości. Gwiazda powróciła na scenę w naprawdę dobrym stylu!   

agnieszka wlodarczyk bedzie mama
Fot. Mieszko Piętka/AKPA

stylizacje agnieszki wlodarczyk
Fot. Mieszko Piętka/AKPA

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.