Rihanna Super Bowl mn
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Historyczny występ Rihanny na Super Bowl

Czym artystka zaskoczyła fanów? 

Aleksandra Trendak 13 lutego 2023 14:30
Rihanna Super Bowl mn
Fot. Getty Images

Od momentu ogłoszenia, że Rihanna wystąpi na finale rozgrywek ligi NFL, czyli Super Bowl, wszyscy wiedzieli, że show, które stworzy będzie niezapomniane. Nie zawiodła swoich fanów, gdyż 15 minut jej występu przejdzie zdecydowanie do historii. Nie bez powodu na scenie nie pojawili się żadni goście, gdyż wokalistka zaprezentowała 12 swoich utworów w wielkim stylu i ogłaszając światu nową, szczęśliwą nowinę!

PRZECZYTAJ O: Jak Magda Butrym podbiła Hollywood, czyli gwiazdy w jej kreacjach 

Rihanna Super Bowl
Fot. Getty Images

Stylizacje Rihanny na Super Bowl 

Nikt chyba się nie zdziwi, że większość fanów czekała bardziej na występ Rihanny podczas Super Bowl niż sam finał rozgrywek. Gwiazda rozpoczęła swój występ zjeżdżając z nieba na podwieszonej platformie i wykonała aż dwanaście utworów ze swojego repertuaru. Wystąpiła w stylizacjach w kolorze ognistej czerwieni, która świetnie podkreśliła jej charakter, a także urodę. Wybrała oversizowy płaszcz Alaia oraz kombinezon Loewe, który zaprojektował Jonathan Anderson, a stylizację uzupełnił charakterystyczny odlew biustu marki oraz sneakersy z kolekcji Maison Margiela i Salomon oraz zegarek Jacob & Co. Co ciekawe, podczas występu artystka miała na sobie szminkę swojej marki Fenty Beauty Stunna Icon Velvet Liquid Lipstick w odcieniu The MVP, a w przerwie między piosenkami teatralnie poprawiła makijaż pudrem Invisimatte, co momentalnie podbiło notowania marki na giełdzie. Jednak nie tylko jej fantastyczna stylizacja, makijaż oraz widowisko przejdą do historii, ale także informacja, którą artystka przekazała fanom. 

Rihanna ogłasza drugą ciążę podczas Super Bowl 

Po przewie z tak niezwykłym show Rihanny już chyba nikt nie pamiętał finału rozgrywek NFL. Podczas spektakularnego występu artystka przekazała fanom, że jest w drugiej ciąży ze swoim partnerem A$AP Rocky. Ich pierwszy syn przyszedł na świat w maju 2022 roku i choć wciąż nie znamy jego imienia, możemy śmiało stwierdzić, że ciąża z nim zmieniła życie wokalistki nie do poznania. Nie tylko stała się ikoną mody ciążowej, odrzucając workowate i zakrywające ubrania, ale także stała się inspiracją dla wielu kobiet w tym jak można postrzegać swoje ciało w tym czasie. Gwiazdorska para ograniczyła wystąpienia publiczne i starała się ten czas zostawić tylko dla siebie. Oboje przyznawali w wywiadach, że świetnie czują się w rolach rodziców, a także, że stawiają życie rodzinne na pierwszym miejscu. Z tego względu szczęśliwa nowina ogłoszona w tak spektakularny sposób odbiła się głośnym echem na całym świecie. 

Rihanna Super Bowl
Fot. Getty Images

Rihanna znowu podbija świat! Jej występ na Super Bowl zdecydowanie przejdzie do historii nie tylko za sprawą ogłoszenia ciąży, ale także fantastycznym widowiskiem, które wokalistka zaprezentowała. Niezwykły układ taneczny i jej głos oraz pewność siebie sprawiają, że pobiła swoich poprzedników występujących na tej imprezie w poprzednich latach. Co myślicie o ostatnim występie Rihanny?  

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

OMENAA MENSAH: Prowadzi trzy fundacje, organizuje aukcje charytatywne, a kilka razy w miesiącu… zapowiada pogodę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”! JAN A.P. KACZMAREK: O czym marzy kompozytor i laureat Oscara? Niezwykła rozmowa! KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA i ANNA ZALESKA: Matka i córka. Dziennikarka i prawniczka. Zawsze w kontakcie, lecz jest jedno „ale”. VITO BAMBINO: O muzyce, życiu na emigracji, miłości, ukochanym synku i o tym, jak to jest żyć pomiędzy.