Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O tym się mówi!

Ciążowe stylizacje Lary Gessler. Pełne koloru, kwiecistych motywów i nowoczesności

Już niedługo po raz drugi zostanie mamą

Aleksandra Frankowska 10 maja 2022 14:27
Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Lara Gessler już niedługo po raz drugi zostanie mamą. Mała Nena będzie starszą siostrą, a słynna restauratorka Magda Gessler, ponownie zostanie babcią. Na Instagramie Lary co jakiś czas możemy zobaczyć piękne zdjęcia prezentujące jej ciążowe kształty. Przemyca również sporo wskazówek dla przyszłych mam, czerpiąc z doświadczenia swojej pierwszej ciąży z Neną. Postanowiliśmy przyjrzeć się jej stylizacjom w tym cudownym okresie oczekiwania na nowe życie.

ZOBACZ TEŻ: Poznała go dzięki mamie, jest w drugiej ciąży. Tak rodziła się miłość Lary Gessler do Piotra Szeląga

Lara Gessler w zjawiskowych ciążowych stylizacjach

Gessler w drugiej ciąży stawia na wygodę, ale i elegancję. Wśród jej stylizacji widzimy zarówno zwiewne kwieciste sukienki, jak i eleganckie, w wersji maxi. Nie odmawia sobie jednak wygody, wybierając klasyczne ogrodniczki z jeansu oraz oversize'owe sukienki, które wiosną 2022 idealnie wplatają się w najnowsze trendy. 

CZYTAJ TEŻ: Lara Gessler jest w drugiej ciąży! „Plus jeden”

Musimy przyznać, że Lara Gessler to niezwykle stylowa mama. Garderoba, którą wybiera w okresie oczekiwania na maleństwo jest pomysłowa, dziewczęca, ale również kobieta. Innymi słowy, idealna do okazji. 

Lara Gessler
Fot. East News

Lara Gessler
Fot. East News

Lara Gessler
Fot. East News

Lara Gessler
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.