Sypialnia Kasi Tusk szafa lozko
Fot. Instagram: @makelifeeasier_pl
o tym się mówi

Kasia Tusk kwitnie w ciąży! Do narodzin maleństwa zostało niewiele czasu?

Kasia pokazała ciążowy brzuszek na Instagramie!

Redakcja VIVA! 2 lipca 2021 12:30
Sypialnia Kasi Tusk szafa lozko
Fot. Instagram: @makelifeeasier_pl

Choć Kasia Tusk, autorka lifestyle'owego bloga Makelifeeasier.pl dzieli się w swoich tekstach i na swoim profilu na Instagramie pomysłami na aranżowanie wnętrz, smacznymi przepisami czy modnymi stylizacjami, to życia prywatnego pilnie strzeże i dzieli się nim na własnych warunkach. 

Od dłuższego czasu fani domyślali się, że Kasia Tusk znów jest w ciąży. Zauważyli m.in., że 34-latka czyta swojej 2-letniej córce książkę pt. Siostrzyczka, unika publikowania zdjęć całej sylwetki, a najchętniej wybiera luźne stylizacje. W końcu nadszedł moment, w którym Tusk postanowiła podzielić się radosną wiadomością o oczekiwaniu na nowego członka rodziny. Zrobiła to jednak w swoim stylu - z wakacji w Toskanii opublikowała zdjęcie, które opatrzyła wymownym komentarzem: „Uprzedzając pytania o sukienkę - to nasz model, który dosłownie wymiotło w kilka minut po wprowadzeniu do sprzedaży, ale w białej wersji. Oczywiście ta wersja leży na mnie inaczej niż ta czarna parę tygodni temu, ale to już akurat nie jest kwestia jej kroju, tylko zmieniającej się sylwetki właścicielki”.

Zobacz także: Wakacje 2021. Kasia Tusk wypoczywa w niesamowitym zamku w Toskanii!

Kasia Tusk pokazała ciążowy brzuszek - gwiazda kwitnie w ciąży

Teraz coraz częściej możemy zobaczyć Kasię z ciążowym brzuszkiem. Ostatnio na swoim InstaStories opublikowała filmik z sesji zdjęciowej dla jej marki odzieżowej MLE. Na filmie widać Kasię w krótkiej białej sukience, która pięknie podkreśla powiększający się brzuszek Kasi. Na nagraniu Kasia podeszła do fotografki, żeby razem przyjrzeć się efektom pracy na aparacie. Podchodząc odwróciła się bokiem do obiektywu, a jej zaokrąglony brzuch był dokładnie widoczny. Widać, że do porodu nie zostało już dużo czasu!

Zobacz także: Jak wygląda łazienka w mieszkaniu Kasi Tusk?

Kasia Tusk w ciazy
Fot. Instagram: @makelifeeasier_pl

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.