Katarzyna Tusk, Kasia Tusk
Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Kasia Tusk zachwyciła fanów. Po raz pierwszy pokazała twarz córeczki!

Podobna do mamy?

Olga Figaszewska 20 listopada 2020 14:44
Katarzyna Tusk, Kasia Tusk
Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Kasia Tusk pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi obserwatorami i czytelnikami bloga. A przy tym stara się chronić swoje życie prywatne. Od czasu do czasu w mediach społecznościowych publikuje wspólne zdjęcia z córeczką. Jednak nie pokazuje wizerunku maleństwa. Blogerka za każdym razem stara się, aby nie było widać buzi jej pociechy. Tym bardziej jedna z ostatnich fotografii zachwyciła fanów gwiazdy. Córeczka Kasi Tusk to cała mama?! Teraz już wszystko jasne. 

Kasia Tusk pokazała córeczkę

Macierzyństwo zmieniło jej życie, przewartościowało wiele kwestii i jest jedną z najpiękniejszych rzeczy, która ją spotkała.

„Rozpoczynając ten wpis chciałam ująć w kilku słowach to jak niezwykłą i piękną rzeczą jest dla mnie macierzyństwo, ale uznałam, że skoro nawet najwybitniejszym poetom przychodziło to z trudem, a tym średnim wychodziły banały, to chyba powinnam odpuścić. Tym bardziej, że odkąd zostałam mamą, rozklejam się nawet na reklamach lokat oszczędnościowych – pewnie pisząc o tym, ile znaczy dla mnie ten cały rodzicielski galimatias nie skończyłabym ryczeć do niedzieli, a i tak nie przekazałabym Wam nic, czego same byście nie wiedziały. Są rzeczy, których nie da się opisać. Miłość do dziecka zdecydowanie zajmuje w tym rankingu pierwsze miejsce”, pisała kilka miesięcy temu na swoim blogu.

Do tej pory Kasia Tusk publikowała zdjęcia z córeczką, na której dziewczynka zawsze pozowała tyłem. Teraz blogerka po raz pierwszy pokazała fotografię, na której jest widoczna twarz maleństwa. Córeczka Kasi Tusk została uchwycona w kadrze w uroczej zimowej stylizacji. W czapce z uszami dziewczynka skradła serca fanów Kasi Tusk.

Już wiadomo po kim odziedziczyła urodę. Niektórzy dopatrują się podobieństwa maleństwa do dziadka, Donalda Tuska!

„Ale podobna do mamy!”, „Śliczna Kasieńka to i córeczka piękna”, „Córeczka skradła zdjęcie ❤️”, „ A raczej dziadek! Tak czysty dziadek!@donaldtusk ”, „Rośnie 🐰😘Niedługo będzie grała z dziadkiem w piłkę 😉”, „Oczy po dziadku Donaldzie ♥️ ”, czytamy.

Jesteśmy zachwyceni fotografią pociechy Kasi Tusk! Sami zobaczcie! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!