Katy Perry
Fot. Instagram @katyperry
ZE ŚWIATA MODY

Katy Perry w ciążowej stylizacji z okazji Dnia Kobiet 2020!

Wokalistka coraz śmielej chwali się brzuszkiem

Jan Kędziora 8 marca 2020 18:30
Katy Perry
Fot. Instagram @katyperry

Katy Perry ogłosiła światu swoją ciąże zaledwie kilka dni temu. Do tej pory starała się ją ukrywać za pomocą niecodziennie skrojonych stylizacji. Ciążowy brzuch wokalistki w pełnej okazałości fani mogli zobaczyć dopiero w teledysku do nowego singla Never Worn White. To właśnie w ten sposób Katy Perry i Orlando Bloom postanowili oficjalnie podzielić się ze światem dobrymi wieściami. Teraz, gdy informacja o nadchodzącym potomku pary obiegła opinię publiczną, wokalistka w końcu może eksponować swoją ciążową sylwetkę. A jest się czym chwalić!

Katy Perry w ciążowej stylizacji

Amerykańska artystka opublikowała dzisiaj w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym prezentuje swoją ciążową sylwetkę. Odkąd oficjalnie ogłosiła światu, że wraz z Orlando Bloomem spodziewają się dziecka, nie musi już ukrywać figury kreatywnymi kreacjami. Jest to pierwszy raz, kiedy pokazała się publicznie w stylizacji, która podkreśla jej brzuch. Oczywiście nie znaczy to, że tym razem zabrakło jej polotu. Katy Perry znana jest z pięknych, oryginalnych kreacji. W kolorowej sukience prezentuje się jak zwykle zjawiskowo! 

Jak się okazuje, Katy Perry zaśpiewała podczas finału kobiecych mistrzostw świata w krykiecie. Zdjęcie, które opublikowała na Instagramie przedstawia wokalistkę na murawie stadionu MCG w Melbourne. Była to świetna okazja do celebrowania międzynarodowego Dnia Kobiet 2020. W opisie pod postem artystka wyraziła swój podziw dla sportsmenek. Dalsze fotografie przedstawiają m.in. Katy Perry wraz z kobiecą reprezentacją Indii. Ku nieszczęściu tych zawodniczek, to Australijki zabrały puchar do domu. Jednak niezależnie od tego, kto cieszył się ze zwycięstwa, z pewnością było to święto celebrujące kobiecą siłę. Tym bardziej, że oprawą muzyczną było Roar, dobitny manifest Katy Perry, wykonany na żywo.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Let’s just say it’s gonna be a jam packed summer... 🎶♥️🙂 #NeverWornWhite is out now

Post udostępniony przez KATY PERRY (@katyperry)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.